شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شیشه پاکن و خط تولید شیشه پاکن را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید شیشه شور , ارائه فرمول ساخت شیشه شور ,

 آموزش تولید شیشه شور , تامین مواد اولیه شیشه پاکن ,

فروش تجهیزات تولید شیشه پاکن

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شیشه شور خانگی
فرمول شیشه شور صنعتی
فرمول شیشه شور کارخانه ای
فرمول شیشه شور کنسانتره


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان , عراق,  تاجیکستان,آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شیشه پاکن و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت شیشه شور  شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط  تولید شیشه شور, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شیشه پاکن

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت  اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شیشه شور انجام می شود.

تاریخچه شیشه پاک کن

شیشه یکی از قدیمی ترین موادی است که بشر شناخته شده و دارای تاریخی غنی، چهارخانه و بسیار جالب است. که اولین بار در عصر سنگ، حدود 7000 سال قبل از میلاد کشف شد! با این حال، فقط چند هزار سال بعد بود که مصری ها آن را به عنوان نوعی جواهرات که به صورت مهره های رنگی و خرده ریز ساخته شده و همچنین به صورت ظروف شیشه ای مانند کوزه ها رواج دادند.

در گذشته شیشه ها توسط خادمان و بایک سطل آب گرم و چند دستمال تمیز می شدند که گاهی سرکه هم برای چربی زدایی به آن اضافه می کردند. قرن ها خانه ها دارای پنجره بودند اما لزوما شیشه ای روی آنها نبود, چون بسیار گران بودند اما در قرن 20, شیشه ها بخشی از خانه ها شدند و تمیز نگه داشتن آنها امری ضروری محسوب می شد و این امر فرصتی رو برای شرکت Philip w.drackett فراهم آورد. اولین شیشه پاک کن در سال 1933 اختراع شد که همان محلول پودری شامل محلول نمک و آلومینیوم و نمک رنگ شده بود.

با گسترش علم شیمی, مایع شیشه پاک کن ها در رنگ ها و بو های مختلف و کیفیت های مناسب تولید شدند.

مایع شیشه پاک کن چیست

محلول های شوینده ای هستند که با توجه به فرمولاسیون آنها و روش های خاص باعث باعث پاک کنندگی و جلای عالی و سریع میشود. مایع شیشه پاک کن لکه ها را فورا از بین برده و به سطح جلا و درخشندگی می دهد و برای سطوح مختلف مانند ویترین های شیه ای و درب و پنجره های شیشه ای, مانیتور و ... کاربرد دارد.

شیشه پاک کن ها دارای حداقل یک سورفکتانت, پلی آمید اکریلیک اصلاح شده و دی پرو پیلن گلیکول بوتیل اتر است. در برخی از فرمول هه گاهی از دو سورفکتانت استفاده می کنند. در فرمولاسیون مایع شیشه پاک کن می توان از ترکیبات دیگری همچون رنگ ها, رایحه ها, مواد نگه دارنده و آنزیم ها استفاده کرد.

ویژگی های فرمولاسیون مایع شیشه پاک کن این شرکت

مهندسین شیمی شرکت کار اندیش صنعت شیمی توانسته اند فرمولاسیونی را طراحی و تولید نمایند که علاوه بر کیفیت بالای مایع شیشه پاک کن, فاقد هر گونه مواد شیمیایی مخرب بوده که مانع آسیب به سطوح شیشه ای می گردد.

مهمترین ویژگی هایی که این شرکت در فرمولاسیون مایع شیشه پاک کن رعایت کرده عبارتند از:

1) قدرت بالای لکه برداری و چربی زدایی

2) خشک شدن سریع بدون برجای ماندن لکه

3) بوی خوش هنگام استفاده

4) فاقد هر گونه مواد شیمیایی مخرب سطوح

5) وزن سبک و صرفه اقتصادی

عوارض استفاده از شیشه پاک کن

استفاده از محصولات شیمیایی خانگی منجر به افزایش احتمال ابتدا به عفونت های تنفسی و خس خس سینه می شود. محلول های شیشه پاک کن در مقیاس کم برای انسان و حشرات سمس است و در صورت خوردن منجر به کوری و حتی مرگ می شود.

روش صحیح استفاده از مایع شیشه پاک کن

1) اسپری شیشه پاک کن را حدود ۱۵  سانتی متر دور تر از سطح مورد نظر نگاه دارید .

2)  مسقیما روی شیشه اسپری کنید .

3) به طور مساوی در ردیف های ۱۵ سانتی متر نسبت بهم اسپری کنيد و می بایست اطمینان حاصل کنید،

که اطراف اسپری ها روی شیشه هم پوشانی دارد .

4)  با استفاده از یک حوله میکرو به آرامی در هر ردیف یکبار به چپ و یک بار به راست بکشید و فشار کمی وارد کنید .

5) بار دوم از حرکت از بالای شیشه به پایین با فشار کمی بیش تر برای جذب مایع ها باقی مانده استفاده کنید . در آخر از یک حوله میکرو فیبر تازه و تمیز برای پاک سازی عیوب باقی مانده روی شیشه استفاده کنید .