شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون واکس لاستیک و خط تولید واکس لاستیک را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد  ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید واکس لاستیک, ارائه فرمول ساخت واکس لاستیک,

آموزش تولید واکس لاستیک, تامین مواد اولیه واکس لاستیک,

فروش تجهیزات تولید واکس لاستیک

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع واکس لاستیک شامل:
فرمول واکس لاستیک
پایه روغنی

فرمول واکس لاستیک
پایه گلیسیرینه

فرمول واکس لاستیک
محافظ لاستیک

همکاری  موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر  ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید واکس لاستیک و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت واکس لاستیک شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید واکس لاستیک, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع واکس لاستیک

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه  اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو فرش انجام می شود.

واکس لاستیک چیست

 واکس لاستیک معمولا به صورت اسپری استفاده می شودو سبب افزایش درخشش و جلای لاستیک می‌شود.

این ماده درصورتی که معتبر باشد هیچ‌گونه آسیبی به لاستیک وارد نمی کند. توجه به علامت استاندارد روی این واکس هنگام خرید آن از نکات ضروری است که باید رعایت شود.

ویژگی های فرمولاسیون واکس لاستیک این شرکت

1) قدرت براق کنندگی بالا

2) ماندگاری بالا و کمک به حفاظت لاستیک

3) محافظت در مقابل اشعه uv

4) دارای قدرت تمیز کنندگی و پاک کنندگی

5) قیمت مناسب 

عوارض استفاده از واکس لاستیک

اگر واکس لاستیک معتبر نباشد ممکن است سبب خشک شدن یا موجب پوسته شدن تایر‌ها شود و درنتیجه آسیب جدی به تایر وارد کند. علاوه بر آسیب رساندن به تایر ممکن است به رینگ‌ها نیز آسیب وارد کند.

پس درنتیجه آن واکسی که استفاده می‌کنیم باید میزان مواد شیمیایی آن درحد استاندارد باشد تا آسیبی به رینگ‌ها وارد نکند.

چنانچه این واکس استاندارد نباشد ممکن است باعث ازبین رفتن رنگ رینگ ها شود.

روش استفاده صحیح از واکس لاستیک

برای استفاده از این واکس ابتدا باید حواسمان باشد که لاستیک سرد باشد. یعنی داغ نباشد، زیرا در صورتی که داغ باشد ممکن است تاثیر منفی روی لاستیک خودرو بگذارد. ابتدا همه آلودگی‌ها را از روی چهار تایر ماشین پاک کنید. برای این کار بهتر است مقداری مایع دستشویی را با آب ترکیب کنید و به وسیله اسفنج همه بخش‌های لاستیک را بشویید. ابتدا این واکس را اسپری می‌کنیم و بعد توسط دستمال مخصوص آن را پخش می‌کنیم.

سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.