شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون واکس داشبورد و خط تولیدواکس داشبورد را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد  ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت مینمایید:

راه اندازی خط تولید واکس داشبورد , ارائه فرمول ساخت واکس داشبورد ,

آموزش تولید واکس داشبورد , تامین مواد اولیه واکس داشبورد ,

فروش تجهیزات تولید واکس داشبورد

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع واکس داشبورد:
فرمول واکس داشبورد
پایه روغنی

فرمول واکس داشبورد
پایه گلیسیرینه

فرمول واکس داشبورد
نرم کننده چرم


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان , عراق, تاجیکستان , آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر   کشورها

مهمترین تفاوت  شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر  ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید واکس داشبورد و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساختواکس داشبورد شما انجام میدهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت , گرفتن مجوزات لازم ,خرید مواد اولیه ,  خرید فرمولاسیون , راه اندازی خط تولید واکس داشبورد , ساخت واحد تولیدی و  دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع واکس داشبورد

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
درخرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و  سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با  وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین  در انتخاب خود دقت نمایید.


آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر:  05135024404

شماره فاکس:05135024404

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان واکس داشبورد انجام میشود.

واکس داشبورد چیست ؟


سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.