شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون واکس داشبورد و خط تولید واکس داشبورد را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد  ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید واکس داشبورد, ارائه فرمول ساخت واکس داشبورد,

آموزش تولید واکس داشبورد, تامین مواد اولیه واکس داشبورد,

فروش تجهیزات تولید واکس داشبورد

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع واکس داشبورد
فرمول واکس داشبورد
پایه روغنی

فرمول واکس داشبورد
پایه گلیسیرینه

فرمول واکس داشبورد
نرم کننده چرم


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق, تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر  ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید واکس داشبورد و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساختواکس داشبورد شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت , گرفتن مجوزات لازم ,خرید مواد اولیه ,  خرید فرمولاسیون , راه اندازی خط تولید واکس داشبورد , ساخت واحد تولیدی و  دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع واکس داشبورد

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
درخرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و  سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با  وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان واکس داشبورد انجام می شود.

واکس داشبورد چیست

برای اینکه داشبورد خودرو شما زیبا باشد و جلای خاصی داشته باشد باید از واکس داشبورد استفاده کنید. واکس داشبورد معمولا به حالت اسپری است. در واقع کار اصلی واکس و اسپری داشبورد این است که از ماشین شما در برابر لکه ها و کثیفی هایی که بر روی سطح داشبورد قرار گرفته اند، محافظت کنید و آن ها را از بین ببرید و درخشش خاصی به داشبورد ماشین شما بدهد.

ویژگی های فرمولاسیون واکس داشبورد این شرکت

1) قدرت جلا و تمیز کنندگی بالا

2) ماندگاری بالا

3) مقرون به صرفه

4) ویسکوزیته بالا

فواید استفاده از واکس داشبورد

سبب افزایش طول عمر داشبورد می شود. واکس داشبورد, داشبورد شما را پوشش می‌دهد. این لایه از بسیاری از عوامل که ممکن است روی خودرو خط و خش بندازد جلوگیری می‌کند و سبب افزایش طول عمر داشبورد خودروی شما شود. از دیگر ویژگی ها جلایی است که به داشبورد می دهد.

روش استفاده از واکس داشبورد

واکس لاستیک بیشتر به صورت اسپری است که باید از فاصله 15 الی 25 سانتی، اقدام به فشار دادن اسپری کنید تا سطح داشبورد شما را به طور کامل، پوشش دهد. هنگام اسپری، شما باید به درصد سیلیکن نیز توجه داشته باشید و علاوه بر آن، ببینید که اسپری داشبورد و یا واکس داشبورد خودرو شما، تا چند میلی توان استفاده را دارد.