شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی  کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون جرمگیر ماشین لباسشویی و خط تولید جرمگیر ماشین لباسشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید جرمگیر ماشین لباسشویی, ارائه فرمول ساخت جرمگیر ماشین لباسشویی,

 آموزش تولید جرمگیر ماشین لباسشویی, تامین مواد اولیه جرمگیر ماشین لباسشویی,

 فروش تجهیزات تولید جرمگیر ماشین لباسشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع جرمگیر ماشین لباسشویی

همکاری  موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل  کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه  بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید جرمگیر ماشین لباسشویی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت جرمگیر ماشین لباسشویی شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید جرمگیر ماشین لباسشویی, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع جرمگیر ماشین لباسشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان جرمگیر ماشین لباسشویی انجام می شود.

جرمگیر ماشین لباسشویی چیست

پودر جرم گیر لباسشویی، پودری است که ماشین لباسشویی را تمیز و خالی از هرگونه کثیفی می کند. با توجه به گران قیمت بودن این دستگاه پر کاربرد می توان مطمئن شد که این دستگاه از حداکثر توان خود برای شستشو و تمیزی لباس های ما استفاده می کند. تمیزی ماشین لباسشویی توجه نکنیم ممکن است کارکرد ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده و یا کلا از کار بیفتد. جرمگیر, رسوب ها و چربی های اضافی موجود در دیگ شستشو و قسمت‌های ماشین لباسشویی را به صورت تمام و کمال از بین می برد ولی در صورتی که مواد بزرگ تری مانند پوست پسته، سیگار و یا .. درون لباس ها وجود داشته و در نتیجه شستشوی دستگاه و پمپ تخلیه آن وارد شوند پودر جرم گیر لباسشویی نمی تواند تاثیر برای آنها بگذارد.

ویژگی های فرمولاسیون جرمگیر ماشین لباسشویی این شرکت

1) جرمگیری کامل دیگ لباسشویی

2) آنتی باکتریال

3) جلوگیری از خرابی پمپ تخلیه

4) از بین بردن سیاهی های دور لاستیک

روش استفاده صحیح از جرمگیر ماشین لباسشویی

جرم گیری لباسشویی به صورت ماهانه لازم نیست. برای جرم گیری ماشین لباسشویی فواصل بین ۳ تا ۴ ماه مناسب است. در نظر داشته باشید بهتر است زمان هایی که ماشین لباسشویی را جرم گیری نمی کنید حتما شلنگ های خروجی را بررسی نمایید تا انسدادی وجود نداشته باشد.