فرمولاسیون جرمگیر ماشین لباسشویی

شرکت مهندسی  کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون جرمگیر ماشین لباسشویی و خط تولید جرمگیر ماشین لباسشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع جرمگیر ماشین لباسشویی


جرمگیر ماشین لباسشویی چیست

پودر جرم گیر لباسشویی، پودری است که ماشین لباسشویی را تمیز و خالی از هرگونه کثیفی می کند. با توجه به گران قیمت بودن این دستگاه پر کاربرد می توان مطمئن شد که این دستگاه از حداکثر توان خود برای شستشو و تمیزی لباس های ما استفاده می کند. تمیزی ماشین لباسشویی توجه نکنیم ممکن است کارکرد ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده و یا کلا از کار بیفتد. جرمگیر, رسوب ها و چربی های اضافی موجود در دیگ شستشو و قسمت‌های ماشین لباسشویی را به صورت تمام و کمال از بین می برد ولی در صورتی که مواد بزرگ تری مانند پوست پسته، سیگار و یا .. درون لباس ها وجود داشته و در نتیجه شستشوی دستگاه و پمپ تخلیه آن وارد شوند پودر جرم گیر لباسشویی نمی تواند تاثیر برای آنها بگذارد.

ویژگی های فرمولاسیون جرمگیر ماشین لباسشویی این شرکت

1) جرمگیری کامل دیگ لباسشویی

2) آنتی باکتریال

3) جلوگیری از خرابی پمپ تخلیه

4) از بین بردن سیاهی های دور لاستیک

روش استفاده صحیح از جرمگیر ماشین لباسشویی

جرم گیری لباسشویی به صورت ماهانه لازم نیست. برای جرم گیری ماشین لباسشویی فواصل بین ۳ تا ۴ ماه مناسب است. در نظر داشته باشید بهتر است زمان هایی که ماشین لباسشویی را جرم گیری نمی کنید حتما شلنگ های خروجی را بررسی نمایید تا انسدادی وجود نداشته باشد.