شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون تینر لوساید و خط تولید تینر لوساید را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی  مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید تینر لوساید, ارائه فرمول ساخت تینر لوساید,

آموزش تولید تینر لوساید, تامین مواد اولیه تینر لوساید,

فروش تجهیزات تولید تینر لوساید

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع تینر لوساید

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکتها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید تینر لوساید و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر  علمی و  کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت تینر لوساید شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا درکار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شامپو گیاهی, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع تینر لوساید

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان تینر لوساید انجام می شود.

تینر فوری لوساید چیست

 تینر، از ادغام چند نوع حلال بدست می آید. تینر ها از مواد لازم و ضروری در رنگ آمیزی می باشند که جهت تنظیم غلظت رنگ ها استفاده می شوند. تینرها به عنوان یکی از همین رقیق کننده های شیمیایی، با حل کردن بخشی از رنگ در ساختار خود بدون اینکه تغییراتی مخرب در آن ها (رنگ روغنی) ایجاد کنند از غلظتشان کاسته و حتی این مواد شیمیایی را به منظور افشانه شدن آماده می کنند.

تمامی ویژگی‌ های رنگ که با کمک تینر تعدیل می‌شوند شامل، خواص کاربری رنگ، مدت زمان خشک شدن لایه رنگ و خواص نهایی رنگ ایجاد شده، ویسکوزیته رنگ، قابلیت اسپری، زمان و سرعت خشک شدن و ... می باشند.

ویژگی های فرمولاسیون تینر فوری لوساید این شرکت

1) کاملا شفاف

2) بی رنگ

3) بدون بوی زننده

4) قدرت حلالیت بالا

نحوه عملکرد تینر فوری لوساید

این حلال دارای هیدروکربن سنگین بی رنگ اما دارای بویی تند است که به دلیل اینکه دارای سرعت تبخیر بیشتری به نسبت سایر هم خانواده های خود می باشد چنین لقبی گرفته است. وجود وایت اسپریت و استونی که به واکنش پذیری بالای آن منجر شده اند عواملی برای ترقیق نیتروسلولوز، سیلر، کیلر، رنگ های پایه رزین اکرلیکی–اپوکسی، رنگ های متالیک و رنگ‌های هوا خشک فوری بوده و بدین ترتیب مورد توجه بسیاری از مشاغل قرار می گیرند.

روش استفاده از تینر فوری لوساید

طبق دستورالعمل روی بسته مقدار مشخصی از تینر را به نسبت مشخصی از رنگ مخلوط کرده و سپس خوب هم میزنیم تا محلول یک دست و یکنواختی حاصل شود.

عوارض استفاده از تینر فوری لوساید

تینرها از نگاه محیط‌ زیست نیز برای انسان و حیوانات خطرناک است. فرمولاسیون تینر به نحوی است که روغن‌های طبیعی موجود بر روی دست انسان را در خود حل می‌کند و موجب بروز ناراحتی‌های پوستی می‌گردد و از راه پوست می‌تواند جذب بدن شود.
استشمام بخارات حاصل از تینر می‌تواند سبب ناهنجاری‌های داخلی بدن شود و باید این نکته را حتماً در استفاده از تینرها رعایت نمود.