مشاوره رایگان ساخت و تولید پودر تگرال شکلات,نسکافه ای,کاپوچینو

خوشحالیم که با دانش و سالها تجربه عملی و تجربی خود در ساخت انواع پودر کیک برای قنادی ها ,تولیدی ها,کارخانه ها و غیره توانسته ایم به فرمول بسیار خاص ساخت پودر تگرال شکلات با قیمت بسیار پایین و کیفیت بسیار بالا دست یابیم.

 این امر باعث شده تا قیمت تمام شده محصولات تولیدی بسیاری از قنادی ها,تولیدی ها,کارخانه ها با استفاده از فرمول ساخت پودر تگرال شکلات ما بسیار کاهش یابد  در عین حالی که کیفیت پایانی محصولات تولیدی در قنادی ها و غیره بسیار بالا باشد و این امر باعث سود آوری و همچنین رقابت آنها با سایر تولید کنندگان شده است.

این فرمولاسیون مخصوص و به خصوص پودر تگرال شکلات توسط یکی از قنادان بسیار حرفه ای و با سالها تجربه فرموله شده است وحاصل علم و تجربه است.

مشاور رایگان شما:

استاد صادق مومن با سالها سابقه قنادی

شماره تماس:

09158294201

با ما موفقیت و سود آوری را تجربه نمایید.

پودر تگرال چیست؟

باید بدانیم که پودر تگرال نوعی پودر آماده و ترکیبی از آرد به همراه بهبود دهنده و طعم  دهنده است که می توان آن را به صورت فله ای یا بسته بندی تولید کردو برای مصارف قنادی و شیرینی پزی مصرف نمود.

همچنین پودر  تلگرال نیازی به پف کردن ندارد چون سلف رایزینگ است و مناسب نوع مصرفی از  جمله کیک ، نان ، پیراشکی ، دونات ، بیسکویت و مواد مخلوط شده با آرد  متفاوت است.

آرد  تگرال در دسته بندی آردهای غنی شده با طبخ شیرین قرار دارد و کار با آن برای پخت انواع کیک و شیرینی بسیار آسان است.


کاربرد پودر تگرال شکلات , نسکافه ای , کاپوچینو

این نوع پودر مصرف بسیار بالایی در ساخت کیک در کارخانه های کیک پزی دارد و همچنین از مواد پر مصرف قنادی های بزرگ است.

ما در اینجا سعی میکنیم تا به صورت کامل تمام مطالب مرتبط با این نوع ماده اولیه و مهم در قنادی ها را به شما توضیح دهیم و همچنین میتوانیم تا به شما در امر تولید آن نیز با سابقه بالا در بحث مشاوره روش ساخت پودر تگرال شکلات کمک نماییم.