شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی  کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون گاز پاکن و خط تولید مایع گاز پاکن را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید مایع گاز پاکن , ارائه فرمول ساخت گاز پاکن,

آموزش تولید گاز پاکن, تامین مواد اولیه گاز پاکن,

 فروش تجهیزات تولید مایع گاز پاکن

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو بدن

 

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان,اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه  بر  ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید مایع گاز پاکن و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت مایع گاز پاکن شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم  تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت  ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید مایع گازپاکن, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع گاز پاکن

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان گاز پاکن انجام می شود.

گاز پاکن چیست

گاز پاک‌کن یک محلول کامل جهت برق انداختن اجاق گاز است. این محلول به صورت اسپری قابل استفاده است و کیفیت بسیار خوبی دارد و از ترکیبات موثری بهره می‌برد که قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد. با اسپری کردن مقداری از این مایع روی گاز، پس از اندک زمانی، به‌راحتی و با کمک یک اسکاچ معمولی یا ابر نرم، می‌توان صفحه‌ی گاز را کاملا تمیز و بدون چربی و لکه کرد. اسپری گاز پاک‌کن، برای سطوح استیل و لعابدار بسیار مناسب است و آسیبی به آن نمی‌زند.

نحوه عملکرد مایع گاز پاک کن

مونو اتانول آمین

با آّب مخلوط می شود و نقطه جوش زیادی دارد و می تواند تحت واکنش های معمول, تکه های سطوح اجاق گاز را می شکند, برخی از اسید های چرب را خنثی می کند و برخی دیگر را به برش های چربی تبدیل می کند. مونو اتانول آمین یک ترکیب آلی فرار است که می تواند باعث سردرگرمی, خون دماغ و سرطان در انسان شود.

دی اتیلن گلیکول مونوبوتیل اتر

به حل چربی های شل شده توسط مونو اتانول آمین کمک می کند.

هیدروکسید سدیم

بوتان و مونو اتانول آمین باعث پوشش نرم آلی می شوند و به هیدروکسید سدیم اجازه می دهند تا به مولکول های چربی تری گلیسیرید حمله کند.این واکنش گرما می دهد و به فرم ساده ای از صابون منجر می شود.

دی اتانول آمین

کف مواد دیگر را از بین می برد و از تبخیر آنها جلوگیری می کند و آنها را مجبور می کند تا صابون و محلول چربی را از بین ببرند.

ویژگی فرمولاسیون مایع گاز پاک کن این شرکت

1) خاصیت لکه بری قوی

2) خاصیت جرم گیری قوی

3) داشتن رایحه خوش

4) پایین بودن میزان مواد شیمیایی

5) بسته بندی مناسب

6) قیمت خرید مناسب

عوارض استفاده از گاز پاک کن

از آنجا که درصد سود در این ترکیبات بالای 2% است، به طور قطع در این موارد رقیق سازی باید صورت بگیرد.

تنفس بخارات این ماده در حالی که بیش از حد الکل مصرف می کنید می تواند منجر به مشکلات کلیوی و کبدی شود.

روش استفاده صحیح از گاز پاک کن

1) در هنگام خرید مایع گاز پاک کن، توجه داشته باشید که مهم ترین اصل تناسب میان کارایی مورد نظر شما و نیز خصوصیات یک پاک کننده است.

2) ابتدا از جنس بدنه گاز یا اجاق مطلع شوید و سپس اقدام به خرید نمایید. در این صورت بافت رویی گاز و اجاق خراب نمی شود و رنگ آن نیز از بین نمی رود.

3) میزان لکه بری و جرم گیری مایع گاز پاک کن بسیار مهم است. ابتدا دقت کنید که میان لکه بری یا جرم گیری یک پاک کننده، کدام برای تان مهم تر است و بعد خرید فرمایید. اگر در مکان مورد نظر نیاز به رایحه خوش دارید مایع گاز پاک کن را نیز به لیست خواسته هایتان استفاده کنید.

4) بر اساس نیاز خرید کنید زیرا بازه زمانی نگه داری و استفاده از آن ها محدود است.

5) اگر به صورت روزانه از پاک کننده ها و همچنین مایع گاز پاک کن استفاده می کنید، حتما از پاک کننده ای استفاده کنید که میزان اسید، ترکیب سدیم دار و ... آن پایین باشد.