شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون مایع نرم کننده لباس  و خط تولید مایع نرم کننده لباس را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد  ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید مایع نرم کننده حوله و لباس, ارائه فرمول ساخت نرم کننده حوله و لباس,

 آموزش تولید نرم کننده لباس , تامین مواد اولیه نرم کننده لباس,

فروش تجهیزات تولید مایع نرم کننده حوله و لباس

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع نرم کننده حوله و لباس

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان , عراق,  تاجیکستان,آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید مایع نرم کننده لباس و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت مایع نرم کننده لباس شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم  تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت  ثبت شرکت , گرفتن مجوزات لازم , خرید مواداولیه , خرید فرمولاسیون , راه اندازی خط تولید نرم کننده حوله ولباس , ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع نرم کننده حوله و لباس

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه  اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و  نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه  خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و   سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات    با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین  باتجربه    کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده   بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر:  05135024404

شماره فاکس:05135024404

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان مایع نرم کننده حوله و لباس انجام می شود.

مایع نرم کننده حوله و لباس چیست ؟


سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.