شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون خمیر ریش و فوم اصلاح  ریش را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید اکسیدان مو, ارائه فرمول ساخت خمیر ریش و فوم اصلاح ریش,

آموزش تولید خمیر ریش و فوم اصلاح ریش, تامین مواد اولیه خمیر ریش و فوم اصلاح ریش,

فروش تجهیزات تولید خمیر ریش و فوم اصلاح ریش

ارائه تخصصی فرمولاسیون خمیر ریش و فوم اصلاح ریش


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید خمیر ریش و فوم اصلاح ریش و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت خمیر ریش و فوم اصلاح ریش شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید خمیر ریش و فوم اصلاح ریش, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع خمیر ریش و فوم اصلاح ریش

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان خمیر ریش و فوم اصلاح ریش انجام می شود.

تاریخچه خمیر ریش و فوم اصلاح ریش

100 هزار سال پیش انسان‌ها در ابتدا با کندن موهای صورت خود که بسیار دردآور بود شروع به اصلاح می‌کردند. این کار بخاطر بقا انجام می‌گرفت چون در دمای زیر صفر موی خیس صورت باعث سرمازدگی می‌شد.

40 هزار سال پیش, انسان برای اصلاح  صورت از صدف‌های دریایی یا تکه سنگ‌های تیز استفاده کرد.

مصریان باستان موهای صورت خود را با کرم‌های مخصوص برداشته، سپس با نوعی سنگ آذرین مخصوص بر روی صورت خود می‌کشیدند و در آخر با نوعی تیغ آهنی ابتدایی ته ریش خود را می‌تراشیدند.

رومیان و یونانیان باستان با تاثر از اسکندر مقدونی که معتقد بود داشتن مو و ریش بلند نوعی نقطه ضعف در جنگ‌های تن به تن محسوب می‌شود،‌ به سربازان خود دستور دادند تا سر و صورت خود را بتراشند.

سال 1907 میلادی, ژیلت اولین تیغ کارتریج دار را معرفی کرد. ویژگی اصلی این ماشین اصلاح تیغه‌ی دولبه‌ی جداشدنی از ماشین اصلاح با یک دسته‌ی دائمی بود. پس از آن نمونه‌های تکامل یافته‌ی این ماشین اصلاح طراحی و ساخته شد که از جمله‌ی آنها می‌توان به سر چرخشی، تیغه‌های بیشتر، نوار صابونی و گارد سیمی اشاره کرد. تیغه‌ی کارتریجی تا به امروز محبوب‌ترین نوع تیغه بوده است.

تا قرن بیستم، از صابون های قالبی برای ایجاد کف و اصلاح صورت استفاده می کردند. بعدها تیوپ های حاوی ترکیبات روغن و صابون نرم به بازار آمد که مقداری از آن را در یک ظرف با آب مخلوط کرده و از برس استفاده می کردند. اما کرم های جدیدی در دهه ۱۹۴۰ تولید شدند که دیگر به برس نیازی ندارند و استفاده از آنها بسیار راحت است. کرم اصلاح معمولا شامل امولسیون روغن، صابون یا سورفاکتانت و آب می باشد.در حال حاضر فوم های ریش بیشتر بصورت اسپری در بازار عرضه می شوند و مواد داخل آن به محض خروج از بطری آلومینیومی به شکل کف می شوند اما بعضی دیگر به شکل ژل می باشند که با مالش روی پوست کف کرده و پوست را برای  اصلاح آماده می کند. نوع دیگر به شکل خمیر می باشد که باید با برس آنرا کمی همزده تا شبیه کف شود و قابل استفاده شود.

خمیر ریش و فوم اصلاح ریش چیست

کرم اصلاح یا خمیر اصلاح پس از آماده شدن با استفاده از فرچه اصلاح به صورت و سر یا هرجا که مو رشد می‌کند مالیده می‌شود برای تسهیل کردن اصلاح و مخصوصاً اصلاح صورت.

به‌کارگیری خمیر/کف اصلاح سه اثر دارد:

1) روان کردن فرایند برش

2) بلند کردن موها با متورم‌سازی کراتین

3) کم حس کردن پوست

تفاوت ژل اصلاح با فوم اصلاح ریش

خمیر اصلاح یا فوم اصلاح یک کرم کف کننده آرایشی می باشد که برای اصلاح موهای بدن و صورت مورد استفاده است. بعضی کرم‌های اصلاح تجاری در قوطی‌های اسپری نیز فروخته می‌شوند که یا کف (فوم/Foam) هستند و یا ژل. که در قیمت و خاصیت با هم تفاوت‌هایی دارند:

1) کف ایجاد شده توسط ژل اصلاح کم‌تر و شفاف‌تر از کف اصلاح است، در نتیجه بهتر می‌توان ریش‌ها را دید که کمک می‌کند بهتر به ریش‌ها مدل داد.

2) ژل اصلاح معمولاً کمی گران‌تر از کف اصلاح است، ولی در عوض مقدار کم‌تری از ژل اصلاح در مقایسه با کف اصلاح استفاده می‌شود، یک محدوده از موها که به مقدار زیادی از کف اصلاح برای پوشش دادن احتیاج دارد، به مقدار کم‌تر، گاهی خیلی کم‌تر از ژل اصلاح احتیاج دارد.

3) به علت بافتی که «ژل اصلاح» در مقایسه با کف اصلاح دارد، در حین اصلاح، تیغ‌های دسته‌دار بیش‌تر مسدود می‌شوند، در نتیجه بیش‌تر به شستن احتیاج دارند، البته در صورت استفاده از «دسته تیغ»‌های سنتی تفاوتی نخواهد داشت.

4) مردانی که طرف‌دار ژل اصلاح هستند، ادعا می‌کنند که با ژل اصلاح فرایند اصلاح سریع‌تر و مفیدتر است، این به این دلیل است که ژل اصلاح برخلاف کف اصلاح خشک نمی‌شود، در حالیکه با کف اصلاح ممکنه به علت خشک شدن، دوباره به ریختن آن احتیاج باشد.

5) بیش‌تر مردان می‌گویند که ژل اصلاح برای موهای ضخیم بهتر کار می‌کند در مقایسه با کف اصلاح.

تحقیقات نشان داده که استفاده از ژل اصلاح خیلی بهتر از سایر فوم های اصلاح است زیرا ژل اصلاح باعث پیشگیری از ابتلا به بیماری سودوفولیکولیت می شود و دلیل آن این است که  هنگام  استفاده از ژل اصلاح, فولیکول مو مقدار بیشتری آب جذب می کند و نرم تر می شود و از اینرو به راحتی بریده می شود. بیماری سودوفولیکولیت بیشتر در افرادی که بصورت مکرر اصلاح می کنند عارض می شود و به شکل جوش های بسیار ریز در منطقه اصلاح شده مخصوصا در زیر گلو است.

ویژگی های فرمولاسیون خمیر ریش و فوم اصلاح ریش این شرکت

1) مناسب برای پوست های حساس

2) محافظ پوست

3) سر خوردن راحت و آسان تیغ روی صورت

4) حاوی ویتامین های مراقبتی

5) محافظت از پوست در برابر التهاب

6) کف بالا

7) مرطوب کننده پوست

8) افزایش انعطاف پذیری پوست

مواد موجود در خمیر ریش و فوم اصلاح ریش

گازی که در اسپری های فوم اصلاح استفاده می شود شامل کلروفلوئوروکربن ها (CFC) است، اما این ماده بسیار زیان آور برای لایه اوزون زمین است و به همین خاطر منجر به تصویب قانون محدودیت استفاده از CFC شد. میتوان از هیدروکربن های گازدار مانند مخلوط های پنتان، پروپان، بوتان و ایزوبوتان می توانند به جای CFC ها استفاده کرد و از آنجایی که مقدار زیادی آب در اسپری فوم ریش وجود دارد، خطر اشتعال این محصولات بسیار کم می شود و خطری ندارند.

کرم های اصلاح می توانند فرم های مختلفی مثل مایع، لوسیون، ژل و کرم داشته باشند ولی همه آنها دارای مواد تشکیل دهنده یکسانی هستند. مواد اولیه شامل سورفکتانت ها، حلال ها، روان کننده ها، مواد حالت دهنده، روان کننده ها و مواد افزودنی است.

رایجترین سورفکتانت هایی که در کرم های اصلاح استفاده می کنند سورفکتانت های صابون هستند مانند اسید استئاریک، اسید پالمیتیک یا سایر اسید های چرب نارگیل. اینها با هیدروکسید سدیم , تری اتانول آمین و یا هیدروکسید پتاسیم خنثی می شوند. همچنین ممکن است از سورفکتانت های تثبیت کننده فوم استفاده کنند  مانند سدیم لوریل سولفات. در کل  سورفکتانت حدودا ۱۰ درصد از فرمولاسیون را تشکیل می دهد.

برای ایجاد لغزندگی و مرطوب کردن پوست، مواد آبرسان و  مواد حالت دهنده پوست گنجانده شده است که شامل پارافین، لانولین، گلیسیرین، گوارگام، یا انواع ترکیبات پلی کواترنیوم است. این مواد تقریبا ۵ تا ۱۰ درصد از فرمول فوم ریش را تشکیل می دهند.
سایر مواد تشکیل دهنده شامل افزودنی ها مانند عطر، مواد نگهدارنده، مواد تنظیم کننده pH و گاهی رنگدانه ها می باشند. برای سیستم های آئروسل ماده پیشروان مثل ایزوبوتان مورد نیاز است. در ایالات متحده آمریکا، حداکثر مقدار قابل استفاده ماده پیشروان در فوم اصلاح  ۵٪ است.

روش استفاده صحیح از خمیر ریش و فوم اصلاح ریش

برای کمک به حداقل رساندن لک‌ها، بریدگی‌ها و سوزش‌ها در هنگام اصلاح با ژل اصلاح، هیدراته کنید. توصیه می‌کنیم بلافاصله بعد از دوش گرفتن یا حتی در حمام صورت خود را اصلاح کنید. آبرسانی موهای شما را نرم می‌کند و باعث می‌شود راحت‌تر تیغ ببرد. برای از بین بردن چریس، گرد و غبار و لایه مرده پوست از اسکراب صورت یا شستشوی پوست استفاده کنید و پوست خود را برای اصلاح راحت آماده کنید.

ژل اصلاح یا کف آن را بمالید و آن را در همه جا پخش کنید تا به هیدراته شدن مو ها، سر خوردن راحت تیغ و همچنین در محافظت در برابر تحریک‌های پوستی کمک کند.

نوارهای صابونی تیغ را بررسی کنید. اگر به نظر می‌رسد پژمرده یا فرسوده است، یا اگر هنگام اصلاح با تیغ‌ها احساس کندی می‌کنید، ممکن است باید تیغ را تعویض کنید.

پوست خود را به آرامی اصلاح کنید و تیغ را آرام روی پوست خود بکشید.