شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون دهانشویه و خط تولید دهانشویه را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید دهانشویه, ارائه فرمول ساخت دهانشویه,

آموزش تولید دهانشویه, تامین مواد اولیه دهانشویه,

فروش تجهیزات تولید دهانشویه

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع دهانشویه

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید دهانشویه و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت دهانشویه شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید دهانشویه, ساخت واحد تولیدی و دیگر

 اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع دهانشویه

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان دهانشویه انجام می شود.

تاریخچه دهانشویه

اولین اشارات شناخته شده به شستشوی دهان در آیورودا برای درمان التهاب لثه است. بعدها، در دوره یونان و روم، شستشوی دهان به دنبال پاکسازی مکانیکی در میان طبقات بالا رایج شد و بقراط مخلوطی از نمک، زاج و سرکه را توصیه کرد. تلمود یهودی که قدمت آن به حدود 1800 سال می رسد، درمانی برای بیماری های لثه حاوی «آب خمیر» و روغن زیتون پیشنهاد می کند.
قبل از اینکه اروپایی‌ها به قاره آمریکا بیایند، فرهنگ‌های بومی آمریکای شمالی و میان‌آمریکایی از دهان‌شویه‌هایی استفاده می‌کردند که اغلب از گیاهانی مانند Coptis trifolia ساخته می‌شدند. در واقع، دندانپزشکی آزتک از دندانپزشکی اروپایی آن عصر پیشرفته‌تر بود. مردم قاره آمریکا از دهانشویه های آب نمک برای گلودرد و سایر دهانشویه ها برای مشکلاتی مانند دندان درآوردن و زخم های دهان استفاده می کردند.

دهانشویه چیست

 دهانشویه ها محلول های ضد عفونی کننده ای هستند که برای کاهش بار میکروبی در دهان طراحی شده اند، اگرچه دهانشویه های دیگر ممکن است به دلایل دیگری مانند اثر ضد درد، ضد التهابی یا ضد قارچی آنها داده شوند. علاوه بر این، برخی از شستشوها به عنوان جایگزین بزاق برای خنثی کردن اسید و مرطوب نگه داشتن دهان در خشکی دهان عمل می کنند. دهانشویه های آرایشی بوی بد دهان را موقتاً کنترل یا کاهش می دهند و طعم مطبوعی را در دهان ایجاد می کنند.

نحوه عملکرد دهانشویه

محلول های دهانشویه علاوه بر مبارزه با بوی بد دهان، در کاهش تجمع پلاک دندانی و شدت مرتبط با آن التهاب لثه مؤثر هستند. هدف بسیاری از این محلول‌ها کنترل باکتری‌های بی‌هوازی مولد ترکیب سولفور فرار (VSC) است که در دهان زندگی می‌کنند و موادی را دفع می‌کنند که منجر به بوی بد دهان و طعم نامطبوع دهان می‌شود. 

الکل به دهانشویه اضافه می شود نه برای از بین بردن باکتری ها، بلکه به عنوان یک عامل حامل برای مواد فعال ضروری مانند منتول، اکالیپتول و تیمول، که به نفوذ پلاک کمک می کنند.

علاوه بر این، الکل یک عامل خشک کننده است که فعالیت باکتری ها را در دهان تشویق می کند و ترکیبات گوگردی بدبوتر را آزاد می کند.

ویژگی های فرمولاسیون دهانشویه این شرکت

1) دارای خاصیت ضد پلاک و ضد قارچ

2) از بین برنده بوی بد دهان

3) کاهش دهنده التهاب و التیام زخم

4) از بین برنده عفونت دهان

5) دارای پی اچ سازگار با دهان

مزایای استفاده از دهانشویه

1) کاهش احتمال پوسیدگی دندان:

شستشوی دهان با محلول حاوی فلوراید می تواند احتمال پوسیدگی دندان را کاهش دهد.

2) مبارزه با بیماری لثه:

در اثر بیماری پریودنتال، لثه و حفره دندان ملتهب می شود. باکتری ها و پلاک می توانند موجب عفونت بافت شوند. یک دهانشویه آنتی باکتریال مانند دهانشویه های حاوی الکل یا کلرهگزیدین می توانند از بیماری پریودنتال پیشگیری کنند.

3) تسکین آفت دهان:

دهانشویه با سم زدایی از ناحیه زخمی می تواند میزان باکتری های ملتهب کننده را کاهش دهد.

معایب استفاده از دهانشویه

1) دهانشویه‌های حاوی کلرهگزیدین در صورت استفاده درازمدت دندان‌ها را لکه و دهان را بدمزه می‌کنند.

2) مصرف بلندمدت دهانشویه‌های حاوی الکل دهان را خشک می‌کند و باکتری‌های خوب را از بین می‌برد. به علاوه این دسته از دهانشویه‌ها به مرور زمان لثه را تحریک می‌کنند.

3) به خاطر داشته باشید که دهانشویه جایگزینی برای مسواک زدن و نخ دندان محسوب نمی‌شود و تنها زمانی اثر مطلوب را به جا می‌گذارد را که پس از تمیز کردن فیزیکی به کار برده شود.