شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شامپو فری سولفات و خط تولید شامپو فری سولفات را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید شامپو فری سولفات, ارائه فرمول ساخت شامپو فری سولفات, آموزش تولید شامپو فری سولفات,

 تامین مواد اولیه شامپو فری سولفات, فروش تجهیزات تولید شامپوفری سولفات

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو فری سولفات

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق, تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شامپو فری سولفات و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت شامپو فری سولفات شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شامپو فری سولفات, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شامپو فری سولفات

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو فری سولفات انجام می شود.

شامپو فری سولفات چیست

سولفات ها مواد شیمیایی هستند که به عنوان پاک کننده استفاده می شوند. آنها در پاک کننده های خانگی، شوینده ها و حتی شامپوها یافت می شوند.
دو نوع اصلی سولفات در شامپو استفاده می شود: سدیم لوریل سولفات و سدیم لورت سولفات. هدف از این سولفات ها ایجاد اثر کف برای از بین بردن چربی و کثیفی از موهای شما است. اگر شامپوی شما به راحتی زیر دوش کف می کند، احتمال زیادی وجود دارد که حاوی سولفات باشد.

در مقایسه با سایر مواد پاک کننده موجود در شامپو، گفته می شود که سولفات ها عمیق ترین اثرات پاک کنندگی را دارند. آنها به دسته ای از پاک کننده ها به نام سورفکتانت های آنیونی تعلق دارند که مواد را پاک می کنند.

این مواد برای برخی افراد بسیار قوی هستند. اگر پوست یا موی حساسی دارید یا اگر به این نوع مواد شیمیایی حساسیت یا آلرژی دارید، ممکن است به خوبی به سولفات ها پاسخ ندهید.

معایب وجود سولفات در شامپو

یکی از این معایب این است که سولفات در تمیز کردن، بیش از حد قوی است. در واقع سولفات کمک می‌کند تا علاوه بر آلودگی‌ها، تمام چربی‌های مو نیز پاک شود. این درحالی‌ست که مو برای اینکه سالم بماند، به حفظ مقدار کمی از رطوبت و چربی‌های طبیعی خود نیاز دارد.

سولفات همچنین ممکن است رطوبت مو را بیش از حد از بین ببرد و منجر به خشکی، شکنندگی و ناسالم شدن آن شود. در واقع این ماده، پوست سر را خشک و آن را مستعد تحریک شدن می‌کند. سدیم لوریل سولفات ممکن است منجر به عوارض جزئی دیگری مانند تحریک چشم و پوست و مسمومیت گوارشی (در صورت بلع یا نوشیدن) شود.

ویژگی های فرمولاسیون شامپو فری سولفات این شرکت

1) حفظ چربی مو

2) حفظ رطوبت مو

3) حفظ رنگ مو

4) عدم ایجاد التهاب پوستی

5) قدرت شویندگی بالا

6) مناسب برای افراد با پوست های حساس

روش استفاده صحیح از شامپو فری سولفات

شامپو فری سولفات مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا شامپو کف کند و باید از مقدار شامپوی بیشتری برای تمیز کردن کامل موهایتان استفاده کنید. همچنین باید وقت بیشتری را صرف آبکشی موهایتان کنید.

از این شامپو به صورت روزانه میتوان استفاده کرد چون طبیعتا ضرر آن بسیار کمتر از شامپ های حاوی سولفات است.