شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون کانسیلر دور چشم و خط تولید کانسیلر دور چشم را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید کانسیلر دور چشم, ارائه فرمول ساخت کانسیلر دور چشم,

آموزش تولید کانسیلر دور چشم, تامین مواد اولیه کانسیلر دور چشم,

فروش تجهیزات تولید کانسیلر دور چشم

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع کانسیلر دور چشم
کانسیلر مدادی
کانسیلر مایع
کانسیلر کرمی
کانسیلر استیکی

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید کانسیلر دور چشم و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت کانسیلر دور چشم شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید کانسیلر دور چشم, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع کانسیلر دور چشم

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان از طریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان کانسیلر دور چشم انجام می شود.

کانسیلر دور چشم چیست

برای داشتن آرایش یکدست و بی‌عیب‌ و نقص باید زیرسازی یکدستی انجام داد. تقریباً کمتر صورتی پیدا می‌شود که از جوش، چین و چروک، زردی، لکه های پوستی، تیرگی یا کبودی و غیره خالی باشد. برای پوشاندن این عیوب به زیر سازی ماندگار و طبیعی نیاز است. شایع‌ترین عارضه پوستی که همه‌ی سنین را درگیر می‌کند، چین و چروک و سیاهی زیر چشم است. چین و چروک معمولاً چهره را پیر و مسن نشان می‌دهد و تیرگی آن را خسته و بیمار جلوه می‌دهد. برای پوشاندن این عارضه ها بهترین راه استفاده از کانسیلر دور چشم است.

کانسیلرها، پودر فشرده به رنگ روشن هستند که قبل یا بعد از کرم پودر در آرایش استفاده می شوند. کانسیلر یا تصحیح کننده رنگ نوعی از مواد آرایشی است که برای پوشاندن سیاهی حلقه ها، لکه های پیری، منافذ بزرگ پوست و سایر لکه های کوچک قابل رویت روی پوست استفاده می شود.

انواع کانسیلر دور چشم

1) کانسیلر مایع

کانسیلر مایع برای پوست معمولی و چرب مناسب است. این کانسیلر با ترکیبات مختلف وجود دارد. بنا به ساختار هر محصول ممکن است جلوه‌ی نهایی آن مات یا براق باشد. میزان پوشش این نوع کانسیلر به فرمولاسیون آن بستگی دارد. افرادی که پوست حساس دارند نیز می‌توانند از این نوع کانسیلر البته با بافت سبک استفاده کنند. یک اسفنج خیس هنگام استفاده از کانسیلر دور چشم مایع به شما کمک می‌کند تا رد آن را از روی پوست محو کنید.

2) کانسیلر کرمی

افراد با پوست خشک و مختلط، بهتر است از کانسلیر کرمی استفاده کنند. جلوه‌ی نهایی کانسیلر دور چشم کرمی روی پوست، طبیعی رو به براق است. برای محو کردن این کانسیلر باید از اسفنج آرایشی مرطوب و به شکل حرکات ضربه‌ای استفاده کنید. خوبی این نوع کانسیلر این است که در فضای خالی بین چین و چروک ها قرار می‌گیرد و آن‌ها را پر می‌کند. در نهایت نیز با یک پودر فیکس کننده آرایش یا فیکساتور ثابت می‌شود.

3) کانسیلر استیکی

کانسیلر دور چشم استیکی برای پوست خشک و حساس مناسب است. جلوه نهایی این کانسیلر اکثراً مات و مخملی است. از آن‌جایی‌که کانسیلر استیکی بافت بسیار متراکمی دارد، استفاده از آن نیز مستلزم داشتن مهارت است. برای گرفتن بیشترین نتیجه از این نوع کانسیلر، قبل از خشک‌شدنش با یک اسفنج خیس، آن را از روی پوستتان محو کنید.

4) کانسیلر مدادی

ظاهر این محصول شبیه خط چشم مدادی و بسیار کم حجم است. همین امر باعث می‌شود به‌راحتی در کیف آرایش شما قرار بگیرد. یکی از مزیت های دیگر این کانسیلر قرار گرفتن آسان آن در دست است. فرمول ساخت کانسیلر مدادی غالباً چسبنده بوده و برای فصول گرم سال و مناطق گرم مناسب می‌باشد. کانسیلر دور چشم مدادی، پوشانندگی زیادی دارد.

ویژگی های فرمولاسیون کانسیلر دور چشم این شرکت

1) ماندگاری بالا

2) خواب مناسب روی پوست و عدم ماسیدگی

3) عدم ایجاد حساسیت پوستی

4) قیمت مناسب

5) دارای بافت نرم و سبک

6) عدم پوسته پوسته شدن پوست

7) پوشانندگی بالا

8) دارای خاصیت آب رسانی

روش استفاده صحیح از کانسیلر دور چشم

همیشه قبل از هر نوع آرایشی باید پوست خود را با استفاده از نرم کننده ها یا کرم های آبرسان آماده کنید. مثلا کمی پرایمر به صورت خود بزنید.

برای رفع تیرگی زیر چشم حتما کانسیلری انتخاب کنید که رنگ آن دو درجه روشن تر از پوست شما باشد. به اندازه دو مثلث در زیر چشم کانسیلر بزنید و سپس با یک اسفنج یا بیوتی بلندر آن را محو نمائید.

دور بینی برخی از افراد قرمز است که می توان با استفاده از کانسیلر آن را محو نمود. با استفاده از کانسیلر می توان جای جوش ها را پوشاند. به جای استفاده از کرم پودر زیاد می توان با یک براش کانسیلر، تیرگی جای جوش را از بین برده و محو کنید.

روی قسمت هایی که در آنها از کانسیلر استفاده کردید باید توسط یک اسفنج مخصوص، تثبیت کننده بزنید.