شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون کرم ضد آفتاب و خط تولید کرم ضد آفتاب را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید کرم ضد آفتاب, ارائه فرمول ساخت کرم ضد آفتاب,

آموزش تولید کرم ضد آفتاب, تامین مواد اولیه کرم ضد آفتاب,

فروش تجهیزات تولید ضد آفتاب

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع کرم ضد آفتاب
کرم ضد آفتاب لایت
کرم ضد آفتاب نچرال
کرم ضد آفتاب برنزه

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید کرم ضد آفتاب و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت کرم ضد آفتاب شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید کرم ضد آفتاب, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع کرم ضد آفتاب

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید
.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان از طریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان کرم ضد آفتاب انجام می شود.

تاریخچه کرم ضد آفتاب

4000 سال قبل از میلاد, مصریان باستان از عناصر طبیعی مانند گل, دانه های روغن, آلورا و گل یاس برای جلوگیری از اشعه خورشید استفاده می کردند که هنوز هم برخی از این ترکیبات در ضد آفتاب های کنونی استفاده می شود. از زینک اکسید به عنوان پودری جهت روشن کردن صورت استفاده می شد در حالی که این پودر به صورت طبیعی جلو اشعه UV آفتاب رو می گیرد. در سال 1918 نورمن پایول متخصص بیماری های پوستی عامل سرطان پوست را اشعه خورشید نامید. در سال 1930 یک داروساز اهل جنوب استرالیا بعد از 12 سال مطالعه کرم ضد آفتاب را ساخت. یک داروساز استرالیایی به نام گریتر, SPF را به عنوان واحدی جهت اندازه گیری میزان اثر گذاری ضد آفتاب اختراع نمود.

کرم ضد آفتاب چیست

 موادی هستند که با مالیدن آن‌ها بر روی سطح پوست، پوست در برابر اثرات مضر نور آفتاب محافظت می‌شود. کِرِم‌های ضدآفتاب می‌تواند به صورت لوسیون، اسپری، ژل یا سایر داروهای موضعی وجود داشته باشد این مواد با فرمولاسیون‌های مختلفی تهیه و عرضه می‌شوند و اگر به درستی مصرف شوند می‌توانند تا حدود زیادی مانع اشعه فرابنفش آفتاب و اثرات منفی آن بر پوست گردند مهم‌ترین فاکتور انتخاب یک ضد آفتاب، قابلیت حفاظت گسترده از پوست در برابر هر دو نوع از پرتوهای فرابنفش UVA و UVB است.

پرتو فرابنفش ( UV )، با طول موجی کوتاه‌تر از نور پرتو‌های مرئی خورشید، با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. این پرتوها در مقادیر زیاد، با آسیب رسانی به DNA سلول‌های پوستی، موجب جهش ژنتیکی و در نتیجه سرطان پوست می‌شوند.

فرابنفش نوع A یا پرتو UVA آنچنان نافذ است که از شیشه نیز عبور می‌کنند. UVA با نفوذ در عمق پوست، موجب ایجاد چروک، افتادگی پوست، لکه‌ها و علائم پیری می‌شود.

پرتو UVB عامل قرمزی و سوختگی پوست.
تحقیقات نشان می‌دهند که فرا بنفش نوع B یا پرتو UVB بسیار خطرناک‌تر بوده و احتمال ابتلا به سرطان پوست را افزایش می‌دهد.
انواع کرم ضد آفتاب در قدرت حفاظت از پوست در برابر این پرتوها متفاوت‌اند.

SPF روی تمامی ضد آفتاب‌ها به چشم می‌خورد، این لغت، مخفف عبارت Sun Protection Factor به معنی فاکتور حفاظت در برابر آفتاب است. عملکرد SPF در انواع کرم ضد آفتاب از ۲ زاویه قابل توصیف است :

1) عملکرد زمانی: اگر اینگونه تصور کنیم که پوست ظرف ۲۰ دقیقه در آفتاب قرمز می‌شود، با ضد آفتابی با SPF15، این مدت ۱۵ برابر می‌شود، یعنی چیزی حدود ۵ ساعت.

2) عملکرد درصدی: SPF15 چیزی حدود ۹۳ درصد از پرتو UVB را فیلتر می‌کند. این عدد در SPF30 حدودا ۹۷ درصد و در SPF50 حدود ۹۸ درصد است. با اینکه تفاوت در این درصد‌ها ناچیز به نظر می‌رسند، اما برای پوست‌های حساس نسبت به آفتاب یا کسانی که سابقه‌ی خانوادگی سرطان پوست دارند، حتی ۱% از این تفاوت‌ها چشمگیر خواهد بود. اما همانگونه که می‌بینید، هیچ ضد آفتابی پوست را ۱۰۰% محافظت نمی‌کند.

مشکلات SPF: کرم‌های ضد آفتاب مشکلاتی نیز دارند، اولا به نظر می‌رسد که برای استفاده‌ی ماکسیمم از قابلیت تمامی ضد آفتاب‌ها، باید آن‌ها را هر ۲ ساعت یک ‌بار تجدید کرد. دوم اینکه قرمز شدن، واکنش پوست به پرتو UVB است و علامت خطری است برای میزان پرتو UVA ای که پوست در حال دریافت آن است. زمانی که از ضدآفتاب استفاده می‌کنیم، پوست‌مان قرمز نشده و ممکن است خطر خاموش دریافت پرتو UVB ما را تهدید کند.

ویژگی های فرمولاسیون کرم ضد آفتاب این شرکت

1) دارای SPF بالا

2) خاصیت محافظت از اشعه UVA

3) مقاومت در برابر رطوبت

4) دارای غلظت مناسب

5) مانع ایجاد آلرژی و حساسیت پوستی

از چه کرم های ضد آفتابی نباید استفاده کرد

1) ضد آفتاب حاوی رتینول و ویتامین A

 این ضد آفتاب ها در تماس پوست با آفتاب، خطر تومور را افزایش می دهد، اما به دلیل داشتن خواص ضد پیری به بسیاری از لوسیون ها و ضد آفتاب ها افزوده می شود. رتینول و ویتامین A موجود در ضد آفتاب ها تبدیل به یک ماده ی خطرناک شده تا جایی که سازندگان تصمیم گرفته اند بر روی برچسب محصولات آن، نوشته ای بر مبنای افزایش حساسیت پوست به خورشید و احتمال سوختگی ایجاد کنند. در صورت مصرف این محصولات، تماس خود را با نور خورشید کاهش دهید

2) ضد آفتاب با SPF بالاتر از 50

میزان SPF تنها یک معیار محافظت از پوست در برابر اشعه های UVB است، نه اشعه های سرطان زای UVA. محصولاتی که دارای SPF بالایی هستند، شما را به اشتباه به تصور امن بودن آنها می اندازند. از آنجا که آنها شما را برای مدت بیشتری از اشعه های UVB محافظت می کنند، ممکن است آفتاب سوخته نشوید و تصمیم بگیرید زمان بیشتری را در خارج از خانه بگذرانید که این کار به معنای جذب بیشتر اشعه های UVA آسیب رساننده به پوست می باشد.

3) ضد آفتاب هایی که حاوی اکسی بنزون

اکسی بنزون، یک ماده ی شیمیایی موجود در ضد آفتاب است که توسط پوست شما جذب می شود. یکی از مشکلاتی که برای پوست ایجاد می کند این است که به پوست نفوذ می کند و وارد جریان خون می شود. این ماده ی مضر وقتی وارد بدن می شود، از هورمون استروژن تقلید می کند که در طولانی مدت، ممکن است به مشکلات باروری و تیروئید منجر شود. این مواد شیمیایی، مخدر اعصاب نیز می باشند. برخی دیگر از نام های این ماده، بنزوفنون یا بنزوفنون-3 می باشد.

4) ضد آفتاب هایی که به شکل پودر، دستمال و یا اسپری هستند

هر چیزی که بتوان آن را استنشاق کرد، نباید در ضد آفتاب شما وجود داشته باشد، چرا که این مواد شیمیایی در بدن همانند هورمون رفتار می کنند. به علاوه وقتی از ضد آفتاب های اسپری  استفاده می کنید، نمی توانید از میزان پوشش آن اطمینان حاصل کنید. این موضوع در مورد پودرها و دستمال های ضد آفتاب نیز صدق می کند.

روش استفاده صحیح از کرم ضد آفتاب

برای اینکه از حداکثر SPF یک ضد آفتاب بهره ببرید، باید مقدار ۱ انس ( چیزی حدود ۳ میلی‌لیتر ) را روی صورت خود استفاده کنید. البته این مقدار برای روزها و مصارف عادی است و در موقعیت‌هایی مانند ساحل، گاهی تا ۸ برابر افزایش می‌یابد. تحقیقات نشان می‌دهد که عموما، افراد چیزی برابر با نصف این مقدار را روی پوست خود استفاده می‌کنند. این موضوع نشان می‌دهد که در حقیقت SPF دریافتی ما از محصول، کمتر از حد انتظار است.
ضد آفتاب را نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب استفاده کنید تا عناصر موجود در آن، فرصت پوشاندن پوست را داشته ‌باشند.
تجدید ضد آفتاب دقیقا به اندازه‌ استفاده‌ی اولیه‌ آن مهم است. بنابراین استفاده‌ی مجدد به همان میزان، در هر ۲ ساعت یک‌ بار توصیه می‌شود.