شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون لوسیون بدن زنانه و مردانه و خط تولید لوسیون بدن زنانه و مردانه را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید لوسیون بدن زنانه و مردانه, ارائه فرمول ساخت لوسیون بدن زنانه و مردانه,

آموزش تولید لوسیون بدن زنانه و مردانه, تامین مواد اولیه لوسیون بدن زنانه و مردانه,

فروش تجهیزات تولید لوسیون بدن زنانه و مردانه

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع لوسیون بدن زنانه و مردانه


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید لوسیون بدن زنانه و مردانه و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت لوسیون بدن زنانه و مردانه شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید لوسیون بدن زنانه و مردانه, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع لوسیون بدن زنانه و مردانه

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان لوسیون بدن انجام می شود.

تاریخچه لوسیون بدن

شواهد موجود در مورد استفاده انسانها از روغن و چربی برای درمان پوست خود به بیش از 10 هزار سال قبل برمی گردد. از سومری ها، مصری ها، یونانی ها و رومی ها، مواد اولیه در تنوع و پیچیدگی رشد کردند. در دوران MIddle Ages، بسیاری از مردم روغنها، چربیها، ادویه ها و گیاهان مختلف را برای مقابله با ضایعات و شرایط مختلف پوستی ترکیب کردند. تغییرات مدرن در دهه های 1800 و 1900 با تجاری سازی گسترده لوسیون ها و کرم ها آغاز شد.

نیوآ در سال 1890 تأسیس شد، در اینجا بود که تروپلویتز به همراه پروفسور پائول گرسون اونا، مشاور علمی و متخصص‌ امراض‌ پوست‌ همکاری کردند و اولین امولسیون آب در روغن را اختراع کردند.
آنها یک پماد جدید بنام یوسریت را کشف کردند. این موم در پشم گوسفند یافته شد که بعنوان امولسیون کننده عمل می کند. روغن و آب، با این پماد، می‌توانستند برای اولین بار در یک کرم ثابت و سفید, ترکیب شوند. قبلاً، امولسیون‌ها به تغییرات درجه حرارت واکنش نشان می‌دادند و در بخش‌های مجزای آب و روغن جدا می شدند.
کرم حاصل با فرمول لیپیدها، روغن ها و رایحه منحصر به فرد خود در سال 1911 تولید شد. این محصول آغاز تاریخ برندی بى‌سابقه را اعلام کرد.

لوسیون بدن چیست

با گذر زمان تولید مواد چرب مورد نیاز برای پوست کاهش پیدا میکند. لایه ی خارجی پوست را به عنوان دیواری آجری در نظر بگیرید که در آن سلول های پوستی توسط سیمانی تشکیل شده از کراتین و چربی های طبیعی به هم وصل هستند. به وسیله ی این سیمان، نرمی و انعطاف پوست حفظ می شود. کاهش یافتن این چربی ها موجب خشکی و سست شدن این دیوار سیمانی می شود.

لوسیون (به فرانسوی: Lotion) نوعی پماد موضعی است که برای استفاده روی پوست تهیه می‌شود. لوسیون یک ماده آماده سازی موضعی با ویسکوزیته پایین است که برای استفاده روی پوست استفاده می شود. در مقابل، کرم ها و ژل ها ویسکوزیته بالاتری دارند که معمولاً به دلیل کمبود آب است. fسیاری از لوسیون ها، به ویژه لوسیون های بدن و لوسیون های بدن و لوسیون برای آلرژی، به منظور صاف کردن، مرطوب سازی، نرم و شاید عطر دادن پوست است.

نحوه عملکرد لوسیون بدن

اکثر لوسیون ها, امولسیون های روغن در آب هستند که از ماده ای مانند الکل سیتاریل برای نگه داشتن امولسیون در کنار هم استفاده می کنند. اما لوسیون های آب در روغن نیز فرموله می شوند. اجزای اصلی لوسیون، کرم یا امولسیون ژل مراقبت از پوست (که مخلوط روغن و آب است) فازهای آبی و روغنی هستند، طیف گسترده ای از مواد دیگر مانند رایحه ها، گلیسرول، ژل نفتی، رنگ ها، مواد نگهدارنده، پروتئین ها و عوامل تثبیت کننده معمولاً به لوسیون ها اضافه می شوند.
از آنجا که ضخامت و سازگاری از عوامل اصلی در لوسیون ها و کرم ها هستند، درک فرآیند تولید که ویسکوزیته را تعیین می کند مهم است.
لوسیون ها و کرم های تولیدی را می توان در دو چرخه تکمیل کرد:
نرم کننده ها و روان کننده ها با مواد مخلوط کننده و غلیظ کننده در روغن پخش می شوند.
عطر، رنگ و مواد نگهدارنده در چرخه آب پراکنده می شوند. مواد فعال در هر دو چرخه بسته به مواد اولیه موجود و خواص مورد نظر لوسیون یا خامه از بین می روند.
روند معمول تولید روغن در آب ممکن است به شرح زیر باشد:

مرحله 1) مواد تشکیل دهنده پوسته / پودر را به روغن مورد استفاده برای آماده سازی مرحله روغن اضافه کنید.
مرحله 2) مواد فعال را پراکنده کنید.
مرحله 3) مرحله آب حاوی امولسیون کننده ها و تثبیت کننده ها را آماده کنید.
مرحله 4) روغن و آب را مخلوط کنید تا یک امولسیون ایجاد شود.

مرحله 5) مخلوط کردن را ادامه دهید تا "محصول نهایی" کامل شود.
در انتخاب تجهیزات مناسب مخلوط سازی برای تولید لوسیون باید دقت کافی داشت تا از تجمع و زمان طولانی پردازش جلوگیری شود.

ویژگی های فرمولاسیون لوسیون بدن این شرکت

1) حفظ لطافنت و نرمی پوست

2) آبرسانی به پوست

3) باعث شفاف شدن پوست می گردد

4) از بینن بردن خشکی پوست

5) ایجاد بوی خوش بدن

6) حاوی انواع ویتامین ها

7) کیفیت بالا

8) غلظت مناسب

علت خشکی پوست

 با گذر زمان تولید مواد چرب مورد نیاز برای پوست کاهش پیدا میکند. لایه ی خارجی پوست را به عنوان دیواری آجری در نظر بگیرید که در آن سلول های پوستی توسط سیمانی تشکیل شده از کراتین و چربی های طبیعی به هم وصل هستند. به وسیله ی این سیمان،  نرمی و انعطاف پوست حفظ می شود. کاهش یافتن این چربی ها موجب خشکی و سست شدن این دیوار سیمانی می شود.

در بعضی بیماری ها مثل درماتیت اتوپیک، کم کاری تیرویید، دیابت، و بیماری های مربوط به کلیه هم خشکی پوست پدید می آید. این عارضه ی پوستی در آب و هوای خشک و زمستان شدید می شود.

لوسیون‌های بدن باعث مرطوب‌ کردن سطح پوست‌ می‌شود و از خشک شدن پوست‌تان جلوگیری می کند.  لوسیون‌های معمولی بدن به پوست‌تان حس طراوت و جوانی می‌بخشد.

مزایای استفاده از لوسیون بدن

رطوبت رسانی به پوست:  افرادی که در مناطق خشک زندگی می‌کنند و پوستی حساس و خشک دارند، اغلب از لوسیون‌های بدن استفاده می‌کنند. پوستی که به‌خاطر خشکی، سرما و گرمای بیش از حد حساس و تحریک شده است احتیاج به مراقبت ویژه‌ای دارد.

رفع  خشکی پوست: حتی اگر پوست شما از نوع معمولی یا چرب باشد، بازهم ممکن است بخش‌های خشکی از بدن‌تان مانند اطراف آرنج و زانوها شما را ناراحت کند.

رفع پینه: اگر شما از آن دسته افرادی هستید که پوست کف پاهایتان به دلیل خشکی زیاد ترک می‌خورد،استفاده از لوسیون بدن می‌تواند به شما کمک بسیاری کند. لوسیون‌های بدن در جدا کردن سلول‌های مرده کف پا نقش به‌سزایی دارد.

حس خوب، بوی‌خوش:  استفاده از لوسیون‌های بدن حس خوبی را به افراد منتقل می‌کند. در ضمن رایحه و بوی خوش آن فراموش نشدنی است.

حفظ آرامش: حتی اگر پوست شما در بهترین حالت سلامتی و شادابی باشد و به هیچ‌گونه مرطوب‌کننده‌ای احتیاج نداشته باشد،استفاده از لوسیون‌ بدن به پوست‌تان آرامش می‌دهد .

شفافیت پوست: استفاده از انواع لوسیون‌های بدن به پوست شما درخشندگی خاصی می‌بخشد.

بسیاری از لوسیون‌ها حاوی ترکیبات سفید کننده هستند که باعث روشن شدن پوست‌ می‌شود.

هم‌چنین برخی از این لوسیون‌ها دارای دانه‌های کوچک پاک‌کننده‌ای هستند که به‌عنوان اسکراب عمل می‌کنند و سلول‌های مرده را از سطح پوست جدا می‌کنند.

روش صحیح استفاده از لوسیون بدن

لوسیون بدن هیچ ضرری ندارد و باعث نرمی و لطافت و درخشندگی پوست می شود. بهترین زمان استفاده از لوسیون بعد از حمام می باشد زمانی که بدن شما هنوز به طور کامل خشک نشده و کمی رطوبت دارد, لوسیون را بر روی دست خود بریزید و سعی کنید با دستان خود آن را گرم نمایید. سپس آن را روی کل بدن خود ماساژ دهید. برای جذب بیشتر بهتر است چند دقیقه ای را صبر کنید و لباس نپوشید.

تفاوت لوسیون و مرطوب کننده

اختلاف آشکار بین لوسیون و مرطوب‌ کننده این است که لوسیون حاوی روغن هایی است که به عنوان روان کننده مورد استفاده قرار گرفته تا از ایجاد اصطکاک روی پوست جلوگیری کنند در حالی که مرطوب‌کننده برای احیای رطوبت در زیر پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرطوب ‌کننده‌ها به شکل قابل توجهی سبک‌تر از لوسیون‌ها هستند و به سادگی جذب پوست می‌شوند، اما لوسیون‌ها مانع از ایجاد رطوبت در پوست می‌شوند.