شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون رژ لب و خط تولید رژ لب را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید رژ لب, ارائه فرمول ساخت رژ لب,

آموزش تولید رژ لب, تامین مواد اولیه رژ لب,

فروش تجهیزات تولید رژ لب

ارائه تخصصی فرمولاسیون رژ لب


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید رژ لب و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت رژ لب شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید رژ لب, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع رژ لب

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان رژ لب انجام می شود.

تاریخچه رژ لب

حدود 5000 سال پیش زنان و مردان سومری باستان احتمالاً اولین کسانی بودند که رژ لب را اختراع و استفاده کردند. آنها سنگ های قیمتی را خرد کرده و از آنها برای تزئین صورت خود، عمدتا روی لب ها و اطراف چشم، استفاده می کردند. مصری ها مانند کلئوپاترا اشکالات خرد شده (کارمین) را برای ایجاد رنگ قرمز بر روی لب های خود می مالیدند. زنان در تمدن دره سند باستان از قطعات اوچر مستطیل شکل با انتهای مورب به عنوان رژ لب استفاده می کرده اند. مصریان باستان برای نشان دادن موقعیت اجتماعی و نه جنسیت از رژ لب استفاده می کردند. در ابتدا رژ لب هایی با اثرات براق کننده با استفاده از ماده ای مرواریدی موجود در فلس های ماهی ساخته می شدند.
زنان در تمدن مینوی لبهای خود را با مواد آرایشی قرمز روشن رنگ می کردند. رژ لب در یونان باستان در ابتدا محدود به روسپی ها و کورتسان ها بود، اما بین سالهای 700 تا 300 قبل از میلاد به طبقه بالا گسترش یافت. زنان یونانی لبهای خود را با مواد آرایشی ساخته شده از رنگهای حاوی بنفش تیره، توت خرد شده و رنگدانه سمی  رنگ کردند.

در هند، گیاه غنچه مخلوط با گلبرگهای خشک راتان جات در ابتدا به عنوان درمانی برای لبهای شکاف خورده و دردناک مورد استفاده قرار گرفت اما بعداً ارزش آرایشی به خود گرفت و هنوز هم به عنوان یک رنگ لب طبیعی در برخی از مناطق هند استفاده می شود.
چینی ها اولین رژ لب هایی را تهیه کردند که بیش از 1000 سال پیش از موم ساخته شده بود تا از پوست لطیف لب ها محافظت کند. در دوران سلسله تانگ روغنهای معطر به آنها اضافه شد که عامل اغوا کننده ای به دهان می داد.
در استرالیا ، دختران بومی برای تشریفات بلوغ, لب های خود را به رنگ قرمز در می آوردند.

در انگلیس در زمان ملکه الیزابت اول لب های قرمز روشن و صورت سفید مد شد. در آن زمان، رژ لب از ترکیبی از موم و لکه های قرمز گیاهان ساخته می شد. فقط بازیگران زن و مرد از طبقه بالا آرایش می کردند.

در بیشتر قرن نوزدهم، استفاده آشکار از لوازم آرایشی در انگلیس برای زنان محترم قابل قبول نبود و با گروه های حاشیه ای مانند بازیگران و روسپی ها ارتباط داشت. استفاده از آرایش بی ادبانه و ناپسند تلقی می شد. در دهه 1850 گزارشاتی در حال انتشار بود که به زنان در مورد خطرات استفاده از سرب و گیاهان ضد آفتاب در مواد آرایشی و بهداشتی صورت هشدار می داد. با پایان قرن نوزدهم، Guerlain، یک شرکت لوازم آرایشی فرانسوی, شروع به تولید رژ لب کرد. اولین رژ لب تجاری در سال 1884 توسط عطاری ها در پاریس، فرانسه ابداع شد. روی آن را کاغذ ابریشم پوشانده و از پیه گوزن، روغن کرچک و موم ساخته شده است.

رژ لب چیست

رژ لب یا ماتیک یک فراوردهٔ آرایشی است که حاوی مواد رنگی، قهوه، روغن، موم و نرم‌کننده پوست است که برای مالیدن رنگ و بافت بر روی لب‌ها به‌کار می‌رود. انواع گوناگونی از رژ لب ساخته شده است. سرب یکی از مواد مضر موجود در رژ لب است. این ماده بیشتر روی دستگاه عصبی بدن تأثیر می‌گذارد و برای سیستم هورمونی نیز مضر است.

بسیاری از رنگ ها و انواع رژ لب وجود دارد. برخی از رژ لب ها نیز مومیایی کننده لب هستند، هم رنگ و هم آبرسانی به آنها می بخشد. رژ لب مایع, جدیدترین و سریعترین فرمول رشد است. اگرچه هر فرمول متفاوت است، اما مایعات معمولاً به دلیل تیرگی کامل و سایش در طول روز شناخته می شوند. آنها همانطور که از نامشان پیداست، به عنوان مایع استفاده می شوند، اما بر خلاف رژ لب های سنتی، کاملاً روی لب خشک می شوند و به رنگ مخملی می شوند که منجمد نمی شود.

مواد موجود در رژ لب

رژ لب حاوی موم، روغن، آنتی اکسیدان و نرم کننده است. موم ساختار رژلب جامد را فراهم می کند. رژ لب ها ممکن است از واکس های مختلفی مانند موم، اوزوکریت و موم شمعی تهیه شوند. موم کارناوبا به دلیل نقطه ذوب بالای ماده اصلی از نظر تقویت رژلب است. از روغن ها و چربی های مختلف در رژ لب ها استفاده می شود مانند روغن زیتون، روغن معدنی، کره کاکائو، لانولین و پترولاتوم.
رژ لب ها رنگ خود را از انواع رنگدانه ها و رنگ های دریاچه ای دریافت می کنند.
رژ لب های مات حاوی مواد پر کننده بیشتری مانند سیلیس هستند اما نرم کننده زیادی ندارند. رژ لب کرمی حاوی موم بیشتری نسبت به روغن است. رژ لب های شفاف و ماندگار حاوی روغن بیشتری هستند، در حالی که رژ لب های ماندگار همچنین حاوی روغن سیلیکون هستند که رنگ را به لب های استفاده کننده می بخشد. رژ لب براق حاوی روغن بیشتری است تا جلای براق به لب ها بدهد.
رژ لب براق ممکن است حاوی میکا، سیلیس و ذرات مروارید مصنوعی مانند بیسموت اکسی کلراید باشد تا درخششی براق یا براق به آنها بدهد.
رژ لب از مواد آسیاب شده و حرارت دهی ساخته شده است. سپس موم های گرم شده برای ایجاد ترکیب به مخلوط اضافه می شوند. روغن و لانولین برای نیازهای خاص فرمول اضافه می شوند. پس از آن، مایع گرم در قالب فلزی ریخته می شود. سپس مخلوط سرد می شود. پس از سفت شدن، برای ایجاد یک پایان براق و از بین بردن نقص، برای مدت نیم ثانیه در شعله گرم می شوند.
سرب و سایر فلزات کمیاب ممکن است در بسیاری از رژ لب ها وجود داشته باشد. این موارد به طور طبیعی رخ می دهند و می توانند به طور تصادفی سایر مواد را در حین تولید آلوده کنند. از آنجا که آلاینده ها عمداً اضافه نمی شوند ، به عنوان مواد تشکیل دهنده ذکر نمی شوند.

ویژگی های فرمولاسیون رژ لب این شرکت

1) بدون سرب

2) ماندگاری طولانی

3) براق کنندگی بالا

4) حاوی انواع آنتی اکسیدان ها

5) کیفیت بالا

6) دارای قدرت آبرسانی

7) بافت سبک و غیر چسبنده

8) مواد اولیه مرغوب

انواع رژ لب

رژ لب های کرمی

رژ لب های کرمی دارای پوشش خوبی بوده و براق هستند. این رژلب ها معمولا ماندگاری بالایی داشته و موجب برجسته به نظر رسیدن لب ها می شوند. رژلب های کرمی برای موقعیت های مختلف قابل استفاده هستند. این رژلب ها به دلیل بافت خاص و نرمی که دارند، باعث نرم شدن لب های شما نیز خواهند شد.

رژ لب های مات

رژ لب های مات به یکی از محبوب ترین رژلب ها در بین خانم ها تبدیل شده و کامل ترین پوشش دهی و بیشترین ماندگاری را به همراه دارند. این  رژ لب ها طیف رنگی گسترده ای داشته و برای مجالس گزینه مناسبی محسوب می شوند.

از جمله معایب این رژ لب می توان به خشکی لب ها اشاره کرد. رژ لب های مات بیشتر برای خانم هایی که لب های گوشتی دارند مناسب می باشد و باید توجه کنید که بعد از استفاده از این رژ لب و پاک کردن آن از لب هایتان، از نرم کننده های لب بهره ببرید.

رژ لب های شفاف

رژ لب های شفاف دارای رنگ خاص و پوشش دهی بالایی نیستند؛ اما موجب شفافیت و زیباتر شدن لب های می شوند. این رژ لب ها برای دختر خانم ها و آرایش روزمره گزینه بسیار خوبی هستند. جلوگیری از خشکی لب یکی از بارزترین ویژگی های این نوع رژ لب است.

لاک لب

لاک لب شبیه به رژ لب های مات بوده و براق نمی باشد. ماندگاری این نوع رژ لب بسیار بالا بوده و  پوشش دهی مناسب و ماندگاری نسبتا خوبی نیز دارد.

مداد لب

مداد لب کمک بسیاری به زیباتر نشان دادن آرایش لب ها خواهد کرد. رنگ مداد خط لب باید با رنگ رژلب یکسان باشد تا زیبایی کار دو چندان شود.

استفاده از مداد لب در آرایش باعث می شود رنگ رژلب به خصوص اگر از نوع مایع باشد، به اطراف پوست لب پخش نشود. هم چنین شما می توانید با کشیدن مداد لب بر روی کل لب هایتان، ماندگاری رژلب خود را چند برابر کنید.

پرایمر لب

پرایمر لب به عنوان پایه و زیر ساخت آرایش لب مورد استفاده قرار می گیرد و از خشکی و پوسته پوسته شدن لب جلوگیری کرده و خطوط روی آن را صاف و زیباتر جلوه می دهد.

عمل کرد این محصول بر پایه صاف کردن و از بین بردن خطو و نرمی لب می باشد که استفاده از آن به خصوص در روزهای گرم سال می تواند در افزایش ماندگاری آرایش لب کمک شایانی کند.

علاوه بر این، با وجود آن رژلب رنگ بهتری روی لب خواهد داشت و از پخش شدن آن نیز جلوگیری می شود. اگر پرایمر لب حاوی ضد آفتاب تهیه کنید، از لب های شما در مقابل نور خورشید نیز محافظت خواهد شد.

روش صحیح استفاده از رژ لب

قبل از زدن رژلب باید به این نکته توجه داشته باشید که لب های پوست پوست شده هیچ زیبایی را برای شما به دنبال نخواهد داشت. به همین دلیل ابتدا باید نسبت به لایه برداری و رطوبت رسانی به لب هایتان اقدام کنید تا نتیجه بهتری حاصل شود. در ادامه نحوه صحیح آرایش لب را به شما آموزش خواهیم داد. برای لایه برداری لب ها می توانید از اسکراب طبیعی شکر به همراه عسل استفاده نمایید.

با انجام این کار علاوه بر از بین بردن سلول های مرده سطح لب، آن را به خوبی مرطوب و آبرسانی نیز خواهید کرد و هم چنین شما می توانید با مسواک خود به آرامی روس لب هایتان بکشید تا پوست های مرده آن را جدا کنید.

سپس می بایست زیرسازی لب ها انجام شود. برای این کار از یک رژلب کرم رنگ استفاده کنید. آن را روی کل نواحی لب ها پخش کنید تا آماده دریافت رژلب اصلی شود. سپس یک مداد کرم رنگ بردارید و کمی پایین تر از خطوط دور لب را خط بکشید. این کار به بزرگ تر نشان دادن لب ها کمک بسیاری می کند.