شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شامپو نرم کننده موی سر و شامپو حالت دهنده موی سر و خط تولید شامپو نرم کننده موی سر را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد ملی  مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می  نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید شامپو نرم کننده موی سر, ارائه فرمول ساخت شامپو نرم کننده موی سر,

آموزش تولید شامپو نرم کننده موی سر, تامین مواد اولیه شامپو نرم کننده موی سر,

فروش تجهیزات تولید شامپونرم کننده موی سر

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو نرم کننده موی سر

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکتها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شامپو نرم کننده موی سر و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر  علمی و  کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت شامپو نرم کننده موی سر شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا درکار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شامپو نرم کننده موی سر, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شامپو نرم کننده موی سر

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو نرم کننده موی سر انجام می شود.

شامپو نرم کننده موی سر چیست

موهایی با تار ضخیم، معمولاً در حمام برای راحت‌تر شانه شدن نیاز به نرم کننده دارند به خصوص اگر رنگ شده یا دکلره شده باشند. بیرونی ترین لایه تنه مو را کوتیکول تشکیل می دهد و شفافیت مو بستگی به سلامت و یک دست بودن این لایه دارد. خصوصیاتی مثل نرمی، شفافیت و انعطاف پذیری و غیره به طور عمده به این لایه بستگی دارد. ننرم کننده‌ها به خاطر موادی که در آنها وجود دارد، موها را تا حدی لطیف می‌کنند و شانه پذیری آنها را راحت‌تر خواهد شد. اثر نرم کننده کوتاه و آنی است و در حد راحت شانه شدن در حمام است. توصیه می‌شود حتماً از نرم کننده‌هایی با پایه طبیعی و گیاهی استفاده کنید. اگر از نرم کننده‌های غیر مرغوب و شیمیایی استفاده کنید، به مرور زمان تار موهایتان نازک می‌شود و مو کم پشت به نظر می‌آید و یا به ریزش مو دچار خواهید شد.

ویژگی های شامپو نرم کننده موی سر این شرکت

1) دارای خاصیت نرم کنندگی مو

2) دارای خاصیت حالت دهندگی مو

3) حفظ لطافت و نرمی مو

4) عدم حساسیت روی پوست سر

5) محافظت در مقابل آفتاب

6) غلظت مناسب

7) بو و رنگ مناسب

مکانیسم عملکرد شامپو نرم کننده موی سر

مو در حالت طبیعی دارای شارژ منفی است و زمانی که در تماس با اکسیدان (رنگ، مش و مواد دکلره کننده، و یا مواد فر دهنده) باشد، میزان اسید سولفوریک در ساختمان مو بالا رفته و باعث افزایش شارژ منفی مو می شود.اشعه فرابنفش خورشید علاوه بر آسیب زدن به ساقه مو، موجب پیر شدن زودرس و نازک تر شدن فولیکول های مو نیز می شود. نرم کننده ها با ایجاد یک پوشش روی سطح خشن و آسیب دیده مو به آن حالت صاف و براق و درخشان می دهند. همین امر موجب خنثی شدن بارهای الکتریکی مو شده و بی نظمی و آشفتگی آن را از بین می برد و موجب راحت شانه شدن آن می شود و همچنین باعث می شود موها ضخیم شده و گره نخورد. نرم کننده مو دارای الکل های چرب، مرطوب کننده ها و روغن ها هستند تا موها نرم و انعطاف پذیر شوند. برخی پروتئین دارند که به طور موقت به انتهای تقسیم شده می چسبند و بعضی دیگر دارای مواد ضخیم کننده هستند تا موها پر شود. موهای خشک و آسیب دیده می توانند ایستا باشند زیرا بار منفی دارد. مواد تشکیل دهنده نرم کننده مو بار مثبت دارند ، بنابراین آنها به مو چسبیده و آن را نرم و خوش حالت می کنند.

مزایای استفاده از شامپو نرم کننده موی سر

1) محافظت از مو در مقابل اشعه زیان بار آفتاب

2) خاصیت ترمیم کنندگی و بازسازی

3) رفع حالت قلیایی مو

4) حفظ درخشش و لطافت مو

5) رفع مو خوره مو

انواع شامپو نرم کننده موی سر

نرم کننده مخصوص موهای معمولی:

در این دسته از نرم کننده­ ها ترکیباتی بکار رفته که صرفا جهت موهای معمولی بوده و از شکنندگی و نازک شدن موهای شما جلوگيري می­ کند.

نرم کننده مخصوص موهای خشک و آسیب دیده :

این نرم کننده ها با داشتن فرمول شیمیایی خاص براي موهایی که در اثر استفاده از مواد شیمیایی مانند رنگ ودکلره آسیب دیده و ضعيف شده ­اند، تهیه و تولید شده اند.

نرم کننده مخصوص موهای چرب:

این دسته از نرم کننده ها معمولاً در ترکیب خود چربی کمتری داشته و اشخاص با موهای چرب بدون نگرانی میتوانند از این نرم کننده ها استفاده کنند.

نرم کننده مخصوص موهای خشک و وز:

این دسته از محصولات نرم کننده بسیار مناسب براي موهای خشک و وز یا به اصطلاح( Friy) می­ باشند، در ترکیبات این نرم کننده ها عموما روغن زیتون و E وجود دارد؛ این مواد از موها و در نتيجه وز شدن آن ها جلوگيري می­ کند.

نرم کننده مخصوص موی رنگ شده:

نرم کننده های مخصوص موهای رنگ شده به علت نداشتن رنگدانه، رنگ موها را از بین نبرده و همچنين مانع آسیب رساندن مواد شیمیایی به موها شده و در پایان سبب حفظ درخشندگي موها می ­شوند. این محصولات با حفظ حالت ابریشمی و نرم موها از مات شدن رنگ آن ها هم جلوگيري می­ کنند.

نرم کننده مخصوص موهای فر و مجعد:

نرم کننده های مخصوص موهای مجعد معمولاً قوی تر هستند به دلیل آن که موهای فر بطور معمول سریعتر خشک میشوند . در این گروه از محصولات عمدتاً از عصاره روغن های گیاهی استفاده شده تا با نمدار کردن موها از خشکی آن ها جلوگيري نموده و وضعیت فر آن ها حفظ شود.

 نرم کننده مخصوص موهای نازک( حجم دهنده):

درصورتی که جزء آن گروه از افرادی هستید که موهای نازک و کم پشت دارند توصیه می­شود از این دسته استفاده کنید به دلیل آن که نرم کننده های حجم دهنده با آبرسانی کافی و نمدار کردن موها سبب می­ شوند که موهای شما پرحجم تر دیده شود که این ویژگی معمولاً در نرم کننده های ديگر دیده نمی­ شود.

نرم کننده ­های مقاوم به آب:

این گروه از نرم کننده ­مو با داشتن اندازه زيادي نمدار کننده در ترکیبات خویش از موها دربرابر آب مراقبت نموده و سبب برباد رفتن چربی زلف دربرابر شست و شوی زیاد و یا زیاد در آب ماندن نمی­شود همچنين این نرم کننده ها از مو دربرابر کلر محافظت نموده و از تغيير رنگ مو جلوگيري می­ کنند.

روش استفاده صحیح از شامپو نرم کننده موی سر

1) موهای خود را ابتدا با شامپو کاملا بشویید.

2) از مقدار نرم کننده مو به اندازه ای که در دستور آن نوشته شده است، استفاده کنید.

3) آن را به طور مساوی در انتهای موهای خود پخش کنید. برای موهای بلند، آن را از سطح چانه و پایین پهن کنید.

4) از قرار دادن نرم کننده ها بر روی پوست سر خود استفاده نکنید.

5) بگذارید یک لحظه بر اساس دستورالعمل های موجود در برچسب روی موهای شما بماند. این معمولاً ۱ دقیقه است.

7) نرم کننده را کاملاً بشویید.