شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون اکسیدان مو و خط تولید اکسیدان مو را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید اکسیدان مو, ارائه فرمول ساخت اکسیدان مو,

آموزش تولید اکسیدان مو, تامین مواد اولیه اکسیدان مو,

فروش تجهیزات تولید اکسیدان مو

ارائه تخصصی فرمولاسیون اکسیدان مو
اکسیدان 3 درصد
اکسیدان 6 درصد
اکسیدان 9 درصد
اکسیدان 12 درصد
اکسیدان رنگ ابرو


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید اکسیدان مو و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت اکسیدان مو شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید اکسیدان مو, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع اکسیدان مو

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید
.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان اکسیدان مو انجام می شود.

تاریخچه اکسیدان و رنگ مو

رنگرزی مو یک هنر باستانی است که شامل درمان مو با ترکیبات مختلف شیمیایی است. در دوران باستان رنگها را از گیاهان بدست می آوردند. برخی از شناخته شده ترین آنها حنا (Lawsonia inermis)، نیل، سنا، زردچوبه و آمله است. سایر موارد شامل کاتام، پوسته های گردوی سیاه، اوچر قرمز و تره فرنگی است.  در کتاب هجده کتاب از اسرار هنر و طبیعت در سال 1661، روشهای مختلف رنگ آمیزی مو، سیاه، طلایی، سبز، قرمز، زرد و سفید توضیح داده شده است. توسعه رنگهای مصنوعی برای مو در دهه 1860 کشف واکنش پارا فنیلن دی آمین (PPD) با هوا است. اوژن شوئلر، بنیانگذار L'Oréa ، به دلیل ایجاد اولین رنگ مو مصنوعی در سال 1907 شناخته شده است. در سال 1947 شرکت لوازم آرایشی بهداشتی آلمان Schwarzkopf اولین محصول رنگی خانگی را با نام "Poly Color" راه اندازی کرد. رنگرزی مو اکنون یک صنعت چند میلیارد دلاری است که شامل استفاده از رنگهای گیاهی و مصنوعی است.امروزه رنگ مو در گروه رنگ های مصنوعی در مرحله پیشرفت قرار دارد و پیشرفت زیادی در تولید رنگ مو بی ضرر حاصل شده است. طبقه بندی این محصولات بر اساس رفتار اکسیدان و نوع رنگ مو روی موهای افراد انجام می گیرد. برخی از رنگ های مو بدون اکسیدان, رنگ را ایجاد می کنند که این رنگ ها در دسته رنگ های غیر اکسید کننده قرار می گیرد. 90 درصد رنگ ها متعلق به دسته اکسیداتیو هستند یعنی حاوی اکسیدان مو در فرمولاسیون ترکیبی هستند

اکسیدان مو چیست

 اکسیدان یکی از مهمترین اجزاء رنگ مو است و نفش زیادی در ترکیبات رنگ مو و رنگ گرفتن موها دارد. اکسیدان بعنوان فعال کننده رنگ مو در صورت انتخاب صحیح موجب سلامتی موها نیز می گردد. هر چه درصد اکسیدان بیشتر باشد روشن کنندگی آن نیز بیشتر می شود. اکسیدان بعنوان یک کاتالیزور عمل کرده که موجب ثبات رنگ مو به صورت دائمی می شود. اکسیدان های قوی موجب پاک شدن سولفورهای مو و کاهش قطر و سفت شدن مو می گردد. آمونیاک کوتیکول مو را جدا کرده و موجب نفوذ رنگ به داخل مو می شود.

انواع اکسیدان مو

درصد اکسیدان رنگ مو عاملی بسیار مهم در رنگ مو است. اکسیدان رنگ مو فعال کننده و تسریع کننده در عملیات رنگ آمیزی مو است. اگر اکسیدان با رنگ مو یا مواد دکلره ترکیب شود سرعت واکنش بسیار تسریع می گردد که این امر لازم و ضروریست چرا که اگر رنگ مو را به صورت خالی و بدون اکسیدان بر روی مو بمالید در خوشبینانه ترین حالت 24 ساعت زمان نیاز است تا فعل و انفعلات شیمیایی بین رنگ و مو صورت گیرد. درصد اکسیدان رنگ مو و قدرت های آن متفاوت است.

۱. اکسیدان 3 %

این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم 10 یا اکسیدان شماره 0/5 نیم نیزشناخته می شود. اکسیدان 3% ضعیف ترین اکسیدان به شمار می رود. در رنگساژها, رنگ های هایلایت, مش و انواع لایت بسیار کاربرد دارد. همچنین قبل از خرید رنگ مو ابن را بدانید. اکسیدان نیم در رنگهای تیره مثل مشکی و قهوه ای تیره باعث ثبات بیشتر و تیرگی رنگ مو می شود. در ضمن روی پایه های دکلره ده در رنگهای سوپر لایت از این اکسیدان استفاده کنید. زیرا رنگ بهتر و بیشتر در ساختار ملانین مو رسوخ می کند.

۲. اکسیدان 6 %

این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم 20 یا اکسیدان شماره 1 نیز شناخته می شود. این شماره برای پوشش تارهای سفید پر کاربرد است. در دکلره های ضعیف و تکنیک دکوپاژ مورد استفاده قرار می گیرد. برای رسوب رنگ در ساقه مو نیز اکسیدان رایجی به شمار می رود. همچنین به منظور کاهش خطر سوختن موها برای مش فویل نیز مفید است. تکنیک های آمبره و سامبره نیز انتخاب مناسبی برای این اکسیدان است. در رنگ ریشه و رنگ ابرو نیز کاربرد زیادی دارد. در ضمن اگر به رنگهای روشن علاقه ندارید. در عین حال موهای چند رنگ نیز دارید. اکسیدان 6 درصد بهترین گزینه برای پوشش مو و یکنواخت کردن آن است. این اکسیدان نیز برای موی دکلره شده مناسب و در دسترس می باشد.

۳. اکسیدان 9%

این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم 30 یا اکسیدان شماره 2 شناخته می شود. قابلیت روشن کنندگی دارد. با کمک رنگ های روشن تر و اکسیدان شماره ۲ به باز شدن رنگ موی فرد کمک می نماید. در انواع مدل رنگ مو نیز کاربرد دارد. قبل از خرید پودر دکلره بدانید. یکی از اکسیدان های پر طرفدار برای دکلره اکسیدان 9 درصد به شمار می رود. پس بیشتر جهت رنگهای با پایه متوسط تا بلوند استفاده می نمایند. اگر قصد روشن کردن مو بدون دکلره را در منزل دارید. این اکسیدان برای افراد غیر حرفه ای مناسب تر است. زیرا درصد آب اکسیژنه آن از اکسیدان نمره 3 کمتر است.

۴. اکسیدان 12%

این اکسیدان با نام اکسیدان ولوم 40 یا اکسیدان شماره 3 نیز شناخته می شود. معمولا برای دکلره قوی مورد استفاده قرار می گیرد. ترجیحا از این شماره برای دکلره استفاده نکنید. مگر اینکه توسط آرایشگران حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد. چون آسیب استفاده از این نوع اکسیدانها برای مو زیاد می باشد. این اکسیدان درجه روشن کنندگی بالایی خواهد داشت. فرق درصد اکسیدان های شماره ۲ و ۳ در دکلره این است. اکسیدان ۹ درصد با سرعت و قدرت کمتری مو را روشن می کنند. اما اکسیدان ۱۲ درصد با قدرت و سرعت بالایی مو را تا پایه های مناسب روشن می کنند. حتما در حین استفاده از اکسیدانهای 12 درصد از اولاپلکس استفاده نمایید. تا آسیب های سطحی وارده به ساقه موی شما ترمیم شود. برای خرید ماسک مو مناسب و با کیفیت نیز می توانید به بخش مراقبت مو سایت رخ نگار مراجعه نمایید. با مطالعه توضیحات محصولات مراقبت مو مناسبترین ها را برای خود انتخاب کنید.

نحوه عملکرد رنگ مو و اکسیدان مو

از زمانی که رنگ مو با بیرونی ترین لایه مو یعنی اپیکوتیکول تماس برقرا می کند, شروع می شود. در اینجا پدیده های سطحی خیس شدن و جذب سطحی در سطح مشترک مایع جامد را مشاهده می کنیم. رنگ مو از مسیر غشا سلولی عبور کرده و بعد گذر از کوتیکول با پدیده تراوش و نفوذ به کورتکس می رسد. وقتی ماده رنگی روی اپتیکول تثبیت شد, رنگ شدن مو اتفاق می افتد. این عمل با روش های مختلفی مثل اتصال روغن و چربی و اتصال ژل های پلیمری قابل حل در آب و چسبیدن رزین های پلیمری به سطح مو اتفاق می افتد. نفوذ رنگ های اسیدی به بخش هایی از کوتیکول و کورتکس و اتصال با مو از طریق پیوند های یونی فرآیندی است که در فرآیند رنگ شدن مو با رنگ موهای نیمه دایمی اتفاق می افتد.

مکانیسم رنگ موهای دایمی به این صورت است که مونومر رنگ های اکسیدانی به داخل مو نفوذ نموده و با استفاده از یک ماده اکسید کننده واکنش پلیمریزاسیون و تشکیل رنگ پلیمری اتفاق می افتد. این رنگ ها توسط کورتکس جذب می شود.

یک رنگ مو اکسیدانی علاوه بر رنگ اکسیدانی حاوی یک ترکیب قلیایی کننده و سورفکتانت نیز هست. ماده اکسیدان اصلی استفاده شده در معمولا هیدروژن پراکساید می باشد. از آنجا که این ماده به راحتی تجزیه می شود, مواد شلات کننده وتنظیم کننده Ph و دیگر ترکیبات پایدار اضافه نیز می شوند.

ویژگی های فرمولاسیون اکسیدان مو این شرکت

1) قدرت روشن کنندگی قوی

2) باعث نرمی و لطافت مو

3) کیفیت بالا

4) غلظت مناسب

5) ضد زردی و قرمزی مو

6) سبب درخشندگی مو می شود

7) ضد ریزش مو

8) فعال کننده رنگ مو

9) تثبیت و تداوم رنگ مو

نکات استفاده از رنگ مو و اکسیدان مو

1) بخاطر داشته باشيد كه موهاي ظريف بدليل داشـتـن لايـه كـوتيـكـول نازك تر زودتر از موهاي ضخيم رنگ را بخود مي گيرد.

2) هرگاه پوستتان به رنگ مو آغشته شد مي توانيد آن را با پودر بچه تميز كنيد.

3) در آفتاب از كلاه، روسري و محصولات ضد آفتاب استفاده كنيد تا از بـي رنـگ شدن و خشكي موهايتان جلوگيري كرده باشيد.

4) شامپو زدن خشن سبب خارج شدن رنگ و خشكي موي سرتان مي گردد. بنابراين سر خود را با شامپوهاي ويژه موهاي رنگ شده با ملايمت شستشو دهيد. از كانديشنر و تقويت كننده ها استفاده كنيد تا رطوبت موهايتان حفظ گردد.

5) هنگام خشك كردن موهايتان با هوله اين كار را با ملايمت انجام دهيـد تـا مـوهـايتان آسيب نبينند.

6) هنگاميكه موهايتان هنوز خيس ميباشند آنها را برس نكشيد و بجاي آن از يك شانه استفاده كنيد.

7) هنگام استفاده از سشوار موها را زياد خشك نكنيد. زماني كه هنوز مقداري رطوبت دارند آنها را رها كنيد. با اين كار از ايجاد الكتريسيته ساكن جلوگيري خواهيد كرد.

8) پـيش از وارد شدن در آب اسـتخر مـوهاي خود را با آب بـدون كلر شسـتشو داده و از كلاه ويژه شنا نيز استفاده كنيد.