شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی  کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون جرمگیر و خط تولید جرمگیر را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید جرمگیر , ارائه فرمول ساخت جرمگیر , 

آموزش تولید جرمگیر , تامین مواد اولیه جرمگیر ,

فروش تجهیزات تولید جرمگیر  

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع جرمگیر
فرمول جرمگیر استاندارد
فرمول جرمگیر معطر
انواع فرمول جرمگیر

همکاری  موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر  کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید جرمگیر و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت مایع گاز پاکن شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم  تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت  ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه , خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید جرمگیر, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده  نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع جرمگیر

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و  سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات  با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه  کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 0915474790

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان جرمگیر انجام می شود.

جرمگیر چیست

جرمگیر یا همان شوینده رسوب زدا یک محلول (مایع) پاک کننده بی رنگ و شفاف و رسوب زدای منحصر به فرد بوده که جهت از بین بردن رسوبات ناشی از سختی آب، اثرات زنگ زدگی و... از سطوح و تجهیزات در صنایع مختلف فرموله گردیده است و به دلیل دارا بودن فرمولاسیون پیشرفته جایگزین مناسبی برای جوهر نمک و جرم برهای قدیمی است. این محصول علاوه بر نظافت سطوح, عمر کفپوش ها را افزایش می دهد. از این مواد شوینده  می توان در دو روش نظافت مکانیزه و غیر مکانیزه استفاده کرد. در روش مکانیزه نظافت ( به وسیله اسکرابر و پولیشر) این مواد شوینده مخصوص کف را در داخل دستگاه های نظافت صنعتی می ریزند و در روش غیر مکانیزه به وسیله تی یا برس های با سختی متوسط سطوح و کف را شستشو می دهند.

ویژگی های فرمولاسیون مایع جرمگیر این شرکت

1) قدرت بالای لکه بری و شویندگی

2) نداشتن بوی نامطبوع

3) واکنش سریع جرمگیر

4) جرمگیری ساده سطوح سرویس بهداشتی, سنگ و سرامیک

5) ضد عفونی کننده

6) بدون گاز های اسیدی

عوارض استفاده از جرمگیر

عوارض ناشی از استشمام مواد شیمیایی حاصل از مواد شوینده نظیر جرمگیر و جوهر نمک سبب التهاب راه های هوایی ریه, تنگی نفس, حملات اضطرابی, کمبود اکسیژن حین خواب, سرفه و بیماری های گوارشی می شود و علایمی شبیه به مسمومیت و آسم دارد که عوارض آن به طور کامل برطرف نمی شود لذا هنگام مصرف حتما از ماسک استفاده کنید.

روش استفاده صحیح از جرمگیر

1) ابتدا سطح مورد نظر را مرطوب کرده.

2) به نسبت آلودگی, مقداری مایع جرمگیر را روی آن ریخته.

3) بعد از 10 الی 15 دقیقه سطح را با فرچه  و آب گرم شستشو دهید.

4) برای سطوحی که رنگ و لعاب ثابت ندارند ار مایع جرمگیر رقیق شده و زمان تقریبا 5 دقیقه استفاده کنید.

5) هنگام استفاده از دستکش پلاستیکی استفاده کنید.

6) چنانچه مایع جرمگیر بر روی چشم یا پوست دست و صورت ریخت, فورا با آب سرد شسته شود که از ایجاد حساسیت احتمالی جلوگیری شود.

7) از ترکیب چند نوع مایع جرمگیر خودداری کنید چون باعث آزاد شدن مواد سمی می گردد.

8) بر روی شیر آلات استیل استفاده نشود چون سبب تغییر رنگ آن می شود.