شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون پودر لباسشویی دستی و فرمولاسیون پودر لباسشویی ماشینی و خط تولید پودر لباسشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه  اندازی خط تولید پودر لباسشویی, ارائه فرمول ساخت پودر لباسشویی,

آموزش تولید پودر لباسشویی, تامین مواد اولیه پودر لباسشویی,

فروش تجهیزات تولید پودر لباسشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع پودر لباسشویی شامل:
فرمول پودر لباسشویی دستی
فرمول پودر لباسشویی ماشینی
فرمول پودر مخصوص خشکشویی


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید  کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان , عراق,  تاجیکستان,آذربایجان, اربیل  کردستان,  تاجیکستان, ترکمنستان و  سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید پودر لباسشویی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظرعلمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت پودر رختشویی شما انجام میدهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت,گرفتن مجوزات لازم,خرید مواد اولیه,خرید فرمولاسیون,راه اندازی خط  تولید پودر لباسشویی,ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره  رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع پودر لباسشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع  آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید  متاسفانه   خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد  نامناسب و   سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون  و تجهیزات  با  وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین  باتجربه  کردند  که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده  بنابراین در  انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر:  05135024404

شماره فاکس:05135024404

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان پودر لباسشویی انجام میشود.

پودر لباسشویی چیست ؟


سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید