شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون ژل لباسشویی و خط تولید ژل لباسشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید ژل لباسشویی, ارائه فرمول ساخت ژل لباس,

 آموزش تولید ژل لباسشویی , تامین مواد اولیه ژل لباسشویی,

فروش تجهیزات تولید ژل لباسشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع ژل لباسشویی
فرمول ژل لباسشویی
فرمول ژل لباسشویی لکه بر
فرمول ژل لباسشویی نرم کننده لباس

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر  ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید ژل لباسشویی و تجهیزات  تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت ژل لباسشویی شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم  تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت  ثبت شرکت , گرفتن مجوزات لازم , خرید مواداولیه  , خرید فرمولاسیون , راه اندازی خط تولید ژل لباسشویی , ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده  نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع ژل لباسشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و  سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین  باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان ژل لباسشویی انجام می شود.

ژل لباسشویی چیست

نوعی مواد شوینده (تمیز کننده) است که برای تمیز کردن لباس استفاده می شود. مواد شوینده لباسشویی به صورت پودر و مایع و ژل تولید می شود.

ماندگاری ژل ها کمتر از فرمولاسیون های فله ای است. مدرن ترین ژل ها قادر به از بین بردن کامل تمام آلاینده ها حتی در آب 30 درجه هستند. برای مقدار زیادی لباس کثیف، بهتر است از کپسول های مخصوص استفاده کنید که حاوی یک ژل غلیظ هستند که به مقابله با هرگونه آلودگی کمک می کند, اما استفاده از آنها فقط در صورت وجود موارد زیاد و بسیار کثیف بودن منطقی است. در غیر این صورت، استفاده از کپسول از نظر اقتصادی توجیه پذیر نیست.

ویژگی های فرمولاسیون ژل لباسشویی این شرکت

1) دارای قدرت لکه بری فوق العاده بالا

2) بخشیدن طراوت و عطر تازگی به لباس ها

3) حافظ رنگ لباس های رنگ

4) پاک کنندگی بی نظیر لباس ها

5) بدون جاماندن ذرات شوینده بر روی لباس پس از شستشو

6) سازگار با پوست دست

سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.