شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون پوشش آب گریز بدنه اتومبیل و خط تولید پوشش آب گریز بدنه اتومبیل را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید پوشش آبگریز بدنه اتومبیل, ارائه فرمول ساخت پوشش آبگریز بدنه اتومبیل, آموزش تولید پوشش آبگریز بدنه اتومبیل, تامین مواد اولیه پوشش آبگریز بدنه اتومبیل, فروش تجهیزات تولید پوشش آبگریز بدنه اتومبیل

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع پوشش بدنه آبگریز اتومبیل


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید پوشش آبگریز بدن اتومبیل و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت پوشش آبگریز بدنه اتومبیل شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید پوشش آبگریز بدنه اتومبیل, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواعپوشش آبگریز بدنه اتومبیل

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خوددقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان پوشش آبگریز بدنه اتومبیل انجام می شود.

پوشش آبگریز بدنه اتومبیل چیست

پوشش محافظ بدنه، ماده ای است که باعث می شود هر نوع آلودگی بر روی بدنه خود به خود و بارش هر باران، در کمتر از یک ثانیه پاک شود. سطوح دارای پوشش آبگریز خودرو علاوه بر مقاومت در برابر آلودگی، قابلیت تمیز شدن بدون آب را دارند. به دلیل ایجاد یک لایه نامرئی روی سطح٫ آلودگی ها و همچنین گرد و خاک دارای پیوند با سطح نبوده و تابش نور خورشید در آن ممکن است موجب ایجاد این تصور شود که سطح نسبت به قبل گرد و خاک بیشتری گرفته است ولی توجه نمایید همین عدم اتصال آلودگی به سطح موجب می شود؛ با استفاده از یک دستمال میکرو فایبر تمامی خاک و آلودگی های رو سطح را به راحتی بدون نیاز به شوینده و آب پاک نمایید.

نحوه عملکرد پوشش آبگریز بدنه اتومبیل

این محصول دارای خاصیت  آبگریزی، آنتی استاتیکی، خودتمیز شوندگی و افزایش مقاومت در برابر خراشیدگی می باشد. این ماده پوششی بر روی سطح شيشه و بدنه ماشین ایجاد می کند که منجر به افزایش زاویه تماس قطرات آب با سطح بیش از 110 درجه خواهد شد و این خاصیت موجب غلتیدن قطرات کام کروی آب (یا باران) روی سطح می گردد. این پوشش بصورت نامرئی بر روی سطوح می باشد که باعث کاهش چسبندگی روغن، گرد و غبار، ذرات گل و لای و غیره می شود. در نهايت ذرات آب در زمان شستشو یا باران شدید بصورت قطراتی کروی بر روی سطح غلتیده و همزمان گرد و غبار را با خود حمل کرده و سطح را تمیز می نماید

ویژگی های فرمولاسیون پوشش آبگریز بدنه اتومبیل این شرکت

1) دارای قدرت تمیز کنندگی

2) دارای قدرت آبگربز کردن

3) استفاده آسان و راحت

4) ماندگاری بالا

5) غلظت مناسب

6) عدم آسیب به بدنه خودرو

7) ویسکوزیته مناسب

مزایای استفاده از پوشش آبگریز بدنه اتومبیل

1) بالا رفتن حوزه دید افراد به دلیل غلتیدن سریع قطرات از روی سطح در هنگام بارش باران
2)  محافظ رنگ خودرو در برابر نور خورشيد
3)  افزایش روغن گریزی سطوح
4)  ایجاد اثر خود تمیز شوندگی در باراش باران های شدید با شستن با آب
5) کاهش هزینه های شستشو و مصرف آب
6) کاهش چسبندگی آلاینده های همراه با آب باران و دیگر آبهای سطحی
7) کاهش چشمگیر چسبندگی گل ولای
8) مقاومت در برابر باران های اسیدی و غیر اسیدی
9) افزایش مقاومت بدنه ماشین در برابر خراش اشیا فلزی (کلید)
10) بدون تاثیر مخرب بر روی ظاهر سطوح کار در صورت اجرای درست مخصوصا برای شیشه
11) براق شدن و از بین رفتن لکه های مقاوم بر روی بدنه

روش استفاده از پوشش آبگریز بدنه اتومبیل

اول خودرو را تمیز و خشک کنید و سپس ظرف محلول را کاملاً تکان دهید. مقداری ازمحلول را روی سطح اسپری کنید. پخش باید به گونه ای باشد که تمام سطح از این محلول آغشته گردد. محلول را به قدری اسیری نمایید که فرصت پخش کردن آن را دارید، چرا که محلول حلال بوده و سریعا تبخیر می گردد و در این صورت امکان ایجاد لکه مخصوصا بر روی سطح شيشه وجود خواهد داشت عملیات فوق را در محدوده دمایی 10 الى 35 درجه سانتیگراد انجام دهید و به ازای هر 10 سانتی متر از سطح بدنه یک پاش و برای شیشه به ازای هر 20 سانتی متر یک پاش اسپری کنید.

 3) با دستمال میکروفایبر غیرجذبی محلول را بر روی سطح به صورت یکنواخت و دورانی بخش نمایید.

برای افزایش خاصیت انگریزی در سطوح می توان این فرآیند را دوبار تکرار نمود. البته برای شیشه حساسیت بیشتری وجود دارد.