شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون فوم دستشویی و خط تولید فوم دستشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید فوم دستشویی, ارائه فرمول ساخت فوم دست شویی,

آموزش  تولید فوم دست, تامین مواد اولیه فوم دستشویی,

فروش تجهیزات تولید فوم دستشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع فوم دستشویی
فرمول فوم دستشویی گیاهی
فرمول فوم دستشویی معمولی
فرمول فوم دستشویی نرم کننده
فرمول فوم دستشویی ویتامینه
فوم دستشویی کیفیت بالا
فرمول انواع فوم دستشویی


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل  کردستان,  تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین  تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید فوم دستشویی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت فوم دستشویی شما انجام میدهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید فوم دستشویی, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع فوم دستشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه  کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت  اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان فوم دستشویی انجام می شود.

فوم دستشویی چیست

مایع شوینده با غلظت پایین که توسط پمپ به صورت کف (فوم) خارج می شود. فوم شستشو نوعی خاصی از پاک کننده  است که براي افرادی با پوست های ترکیبی، معمولی پیشنهاد مي شود.

نحوه عملکرد فوم دستشویی

به دلیل آبگونگی مایع فوم (ویسکوزیته نزدیک به آب) یک قطره مایع فوم در پمپ فوم مایع دستشویی، تبدیل به حجم قابل ملاحظه ای مایع کف می شود که برای یکبار شستشوی دست کفایت می کند.

فوم دستشویی نسبت به مایع صابون بیش از 60 % ( تا 68 % ) صرفه جویی دارد.

برای مثال 250cc  از مایع فوم دست قابلیت 340 بار پمپ شدن را دارا می باشد؛ در صورتیکه مایع صابون با همان حجم 170 بار قابلیت پمپاژ دارد که در همین مورد 50 % صرفه جویی نسبت به مایع صابون دارد . همچنین دور ریز مایع دستشویی سنتی از بین انگشتان دست تا حدود 10 % و نشتی مایع صابون از جا مایع بیش از 5 % می باشد. همچنین مایع صابون به دلیل غلظت زیاد به دیوار ظروف انتقال چسبیده و این مقدار نیز در حدود 3 % می باشد.

ویژگی های فرمولاسیون فوم دستشویی این شرکت

1) کیفیت بالا

2) ویسکوزیته متناسب

3) قدرت شویندگی بالا

4) دارای بو و رایحه خوش

5) حفظ لطافت و نرمی مناسب

مزایای استفاده از فوم دستشویی

1) صرفه جویی در مصرف آب 

2) کاهش ورود مواد شوینده به فاضلاب

3) کاهش مشکلات پوستی (خشک شدن سطح پوست)

4) به علت مصرف کمتر مایع دستشویی و چسبندگی کمتر به پوست ، سریعتر از پوست جدا شده و شسته می شود.

 سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.