شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون فوم دستشویی و خط تولید فوم دستشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت مینماید:

راه اندازی خط تولید فوم دستشویی , ارائه فرمول ساخت فوم دست شویی ,

آموزش  تولید فوم دست , تامین مواد اولیه فوم دستشویی ,

فروش تجهیزات تولید فوم دستشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع فوم دستشویی شامل:
فرمول فوم دستشویی گیاهی
فرمول فوم دستشویی معمولی
فرمول فوم دستشویی نرم کننده
فرمول فوم دستشویی ویتامینه
فوم دستشویی کیفیت بالا
فرمول انواع فوم دستشویی


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان , عراق,  تاجیکستان,آذربایجان, اربیل  کردستان,  تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها


مهمترین  تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید فوم دستشویی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت فوم دستشویی شما انجام میدهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت,گرفتن مجوزات لازم,خرید مواد اولیه,خرید فرمولاسیون,راه اندازی خط تولید فوم دستشویی,ساخت واحد تولیدی و  دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع فوم دستشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه  کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده  بنابراین در  انتخاب خود دقت نمایید.


آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر:  05135024404

شماره فاکس:05135024404

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمیمطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت  اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان فوم دستشویی انجام میشود.

فوم دستشویی چیست ؟


سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.