شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون ژل دستشویی و خط تولید ژل دستشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید ژل دستشویی, ارائه فرمول ساخت ژل دست شویی, آموزش تولید ژل دست, تامین مواد اولیه ژل دستشویی , فروش تجهیزات تولید ژل دستشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع ژل دستشویی
فرمول ژل دستشویی گیاهی

فرمول ژل دستشویی معمولی

فرمول ژل دستشویی نرم کننده
فرمول ژل دستشویی ویتامینه
ژل دستشویی ترمیم کننده
فرمول انواع ژل دستشویی

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید ژل دستشویی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت ژل دستشویی شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید ژل دستشویی, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع ژل دستشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه  اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه  خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و  سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با  وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند  که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت  اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان ژل دستشویی انجام می شود.

ژل دستشویی چیست

نوعی ضدعفونی کننده و ماده شوینده دست که به صورت ژل طراحی و تولید شده. ژل ضد عفونی کننده دست بهترین گزینه برای رعایت بهداشت و برطرف کردن فوری میکروب و باکتری و ویروس از سطح پوست می باشد. این محصول در زمانی کمتر از 20ثانیه تمامی میکروب و باکتری و ویروس موجود در سطح پوست را بی آن که نیازی به آب داشته باشد برطرف می کند و بدون نیاز به استفاده از دستمال از سطح پوست خشک می شود

ویژگی های فرمولاسیون ژل دستشویی

1) محافظ دست ها در مقابل میکروب‌ها و باکتری‌های بیماری‌زا

2) جذب بلافاصله بدون ایجاد چسبندگی بر روی پوست

3) مناسب برای همه سنین و انواع پوست

4) ضد عفونی کننده مرغوب

5) بدون زبر کردن پوست

روش استفاده صحیح از ژل دستشویی

1) چند قطره از ژل را روی کف یک دست می‌ریزیم.

2) دست‌ها را به هم بمالید. تمام سطوح دست و لابلای انگشتان را به مقدار کافی از ژل آغشته کرده و اجازه دهید تا خشک شود.

3) اگر دست‌ها آلودگی قابل مشاهده داشتند، شستشوی با آب و صابون الزامی است.

4) برای ضدعفونی کردن کامل، تمام سطوح دست‌ها، اطراف ناخن‌ها، لابه‌لای انگشتان و پشت شست و اطراف مچ باید ضدعفونی شوند.

سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.