شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون بی بو کردن گازوئیل و خط تولید بی بو کردن گازوئیل را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید بی بو کردن گازوئیل, ارائه فرمول بی بو کردن گازوئیل,

آموزش تولید بی بو کردن گازوئیل, تامین مواد اولیه بی بو کردن گازوئیل,

فروش تجهیزات تولید بی بو کردن گازوئیل

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع فرمولاسیون بی بو کردن گازوئیل

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکتها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید بی بو کردن گازوئیل و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر  علمی و  کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت بی بو کردن گازوئیل شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا درکار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید بی بو کردن گازوئیل, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع فرمولاسیون بی بو کردن گازوئیل

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان بی بو کردن گازوئیل انجام می شود.

تاریخچه گازوئیل

مخلوطی از هیدروکربنهای مایع فرار و قابل اشتعال حاصل از نفت و به عنوان سوخت موتورهای احتراق داخلی استفاده می شود. همچنین از آن به عنوان حلال روغن و چربی استفاده می شود. در اصل یک محصول جانبی از صنعت نفت (نفت سفید محصول اصلی) است. بنزین به دلیل داشتن انرژی احتراق زیاد و ظرفیت مخلوط کردن آسان با هوا در یک کاربراتور، به سوخت مورد علاقه خودرو تبدیل شد.

این ماده بیشتر از ترکیبات آلی تشکیل شده است که با تقطیر کسری نفت به دست می آیند و با انواع افزودنی ها تقویت می شوند. به طور متوسط، هر بشکه 160 لیتری نفت خام می تواند تا حدود 72 لیتر گازوئیل پس از فرآوری در یک پالایشگاه نفت، بسته به روش نفت خام و سایر موارد تصفیه شده، بنزین تولید کند.

بنزین یک کلمه انگلیسی است که سوخت خودرو را نشان می دهد. فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد اولین کاربرد ثبت شده خود را مربوط به سال 1863 می داند که "بنزین" نامیده می شود.

تکامل گازوئیل به دنبال تکامل نفت به عنوان منبع غالب انرژی در جهان صنعتی در حال توسعه است.

بنزین مرغوب در صورت نگهداری صحیح باید به مدت شش ماه پایدار باشد ، اما از آنجا که بنزین یک ترکیب است و نه یک ترکیب واحد ، به دلیل جدا شدن اجزا ، با گذشت زمان به آرامی تجزیه می شود. بنزین ذخیره شده به مدت یک سال به احتمال زیاد می تواند در موتور احتراق داخلی بدون دردسر زیادی بسوزد اما اثرات ذخیره سازی طولانی مدت با گذشت هر ماه بیشتر مشخص می شود.

بی بو کردن گازوئیل چیست

برای تولید انواع حلال ها از موادی مانند گازوئیل و نفت استفاده می شود که مواد جایگزین هستند و برای استفاده از آنها باید بوی آنها کامل گرفته شود. بسیاری از افراد برای بی بو کردن از روش اسانس زنی و یا دستگاه های تقطیر استفاده می کنند که هزینه های سنگینی در بر دارد.

بی رنگ سازی و بی بو سازی نفت دو فرایند کاملا متفاوت است.برای استفاده از نفت به عنوان ماده جایگزین اول باید رنگ آن گرفته شود و تبدیل به ماده ای شبیه به آب شود، سپس فرآیند بی بو سازی آن انجام شود. انجام این فرایند ها تباید سبب تغییر ماهیت شیمیایی نفت و یا ضعیف و از بین رفتن خاصیت آن نشود.

بنزین با نفت و گازوئیل متفاوت است و نمیتوان بوی آن را از بین برد، تنها می‌توان با اضافه کردن موادی شیمیایی تغییری در بوی آن ایجاد کرد و می توان با تغییری در آن، بنزین را به حالت ژله ای تغییر داد و آن را به ژل آتش زا تبدیل کرد.

ویژگی های فرمولاسیون بی بو کردن گازوئیل این شرکت

1) از بین رفتن تا 90 درصد بوی گازوییل

2) دارای صرفه اقتصادی 

مکانیسم عملکرد بی بو کردن گازوئیل

روش برج تقطیر:

در این روش با استفاده از تقطیر خوراک سبک توسط برج تقطیر با درصد مشخص به روش اتمسفریک یا وکیوم گازوییل بی بو حاصل می شود. فرآورده تقطیری هرچه سبک تر باشد از کیفیت بالاتر و بهتری برخوردار است.

روش اسید واش:

در این روش از اسیدسولفوریک استفاده می شود و در مرحله اول با اضافه کردن اسید با خلوص بالا، محیط را اسیدی کرده و اسید به همراه آروماتیک جدا شده و در مرحله بعد با استفاده از سود و سایر مواد محیط را خنثی کرده و گازوییل بی بو را بدست می آورند. فرمول و زمان بندی در این فراید بسیار مهم است.

تاثیر گازوئیل بر انسان و محیط زیست

1) این ماده از راه چشم، پوست و استنشاق و بلع جذب می شود .

2) در اثر تماس با چشم ها سبب سوزش و تحریک می گردد .

3) در تماس با پوست سریعاً تبخیر شده و سبب خشکی و تحریک پوست می گردد .

4) بلعیدن این مایع سبب سوزش در ناحیه گلو و سینه شده و سبب تهوع و استفراغ می گردد .

5) تنفس بخارات این مایع سبب کاهش کار ایی دستگاه اعصاب مرکزی و آسیب به ریه ها می گردد.