شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی و خط تولید ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی, ارائه فرمول ساخت ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی,

آموزش تولید ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی, تامین مواد اولیه ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی,

فروش تجهیزات تولید ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی انجام می شود.

تاریخچه ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی

ژل یا عامل آتش زا ترکیبی از یک ماده ژل مانند یا غلظت دهنده مانند نمکهای آلومینیومی و یک ماده نفتی شیمیایی فرار، معمولاً بنزین یا سوخت دیزل است. اولین بار عامل آتش‌زا یا عامل آتش افروز توسط تیمی به سرپرستی شیمیدان لوئیز فیشر در سال ۱۹۴۲ در آزمایشگاه مخفی در دانشگاه هاروارد برای ارتش آمریکا در یک جنگ شیمیایی ساخته شد. این عامل آتش‌زا در دمای ۸۰۰ (۱،۴۷۲ درجه فارنهایت) تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد (۲۱۹۲ درجه فارنهایت) می سوزد. علاوه بر این، این سوخت برای مدت زمان بیشتری نسبت به بنزین سوزانده می شود، همچنین به راحتی پراکنده شده و به سطح مورد نظر می چسبد.

عامل آتش‌زا در جنگ جهانی دوم در شعله افکنها، بمبها و تانکها مورد استفاده قرار می گرفت. این آتش‌زا به گونه‌ای فرموله شده است که با سرعت خاصی بسوزد و به سطوح مورد نظر بچسبد و سرعت آتش گرفتن و مشتعل شدن آن سطح را افزایش دهد. هنگام احتراق، عامل آتش‌زا به سرعت هوای اطراف را اکسیژن‌زدایی و مقادیر زیادی مونوکسید کربن و دی‌اکسید کربن تولید می کند. ترکیبات جایگزین این ماده آتش‌زا از جمله تری ‌اتیل ‌آلومینیوم و ماده‌ای به نام آتش گیر که در مجاورت هوا می سوزد و به احتراق کمک می کند برای مصارف مختلف در دسترس هستند.

ژل آتش زا الکلی و ژل آتش زا غیر الکلی چیست

ژل آتش زا با استفاده از فرمول های متفاوت به دو صورت جامد و مایع تولید می شود. با استفاده از یک قطعه ژل آتش زا جامد می توان 500 الی 900 گرم زغال را آتش زد.

ژل آتش زا قابلیت اشتعال بالایی دارد و کاملا بدون بو می باشد. نگهداری از ژل آتش زا آسان و بی خطر است و به دلیل استفاده در باربیکیو، ایجاد اشتعال سریع بدون ایجاد بو در مکان های مختلف و… مورد استفاده عموم قرار گرفته است.

ژل آتش زا یک نوع ماده سوختنی آسان و قابل دسترس است. این ژل برای تولید آتش و گرما در مکان هایی که دسترسی به نفت، الکل و… وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد . موارد استفاده از ژل آتش زا عبارتند از :

1) ایجاد اشتعال برای طبخ غذا

2) برای تسریع و تشدید شعله باربیکیو، منقل، شومینه و…

3) جایگزین بسیار مناسب الکل، گازوییل، نفت و...

ویژگی های فرمولاسیون ژل آتش زای این شرکت

1) بدون بو، دود و اثرات زیان بخش دیگر مواد سوختنی

2) حمل آسان

3) ايمن

4) عدم آسیب به محیط زیست

5) دارای غلظت مناسب

6) سوخت سریع و آسان

7) دارای صرفه اقتصادی

دلایل استفاده از ژل آتش زا

1) به سرمایه گذاری اندکی نیاز دارد.

2) نسبت به مبلغی که سرمایه گذاری کردید سودآوری چشمگیری دارد.

3) در زمان کم تولید می شود.

4) جدید بودن محصول در ایران

5) قابلیت صادرات به کلیه کشورهای همسایه

6) آمادگی بازار جهت خرید محصول و افزایش روز افزون مصرف زغال

7) مواد اولیه موجود در بازار

مزایای استفاده از ژل آتش زا

در بسیاری از کشورهای پیشرفته استفاده از الکل و قرص های نفتی به دلیل ارات زیان بار منسوخ شده و امروزه ژل اتش زا جایگزین مناسبی می باشد. مزایای استفاده از این ماده عبارتند از:

1) زمان سوختن زیاد

2) حمل و نقل آسان

3) قدرت سوخت زیاد

4) فاقد بو و اثرات زیاد بار

5) بی خطر بودن

6) تولید شعله در رنگ های مختلف (سبز، آبی، قرمز)

7) شعله ای که از سوختن ژل آتش زا درست می شود، با دمای حدود 120 درجه سانتی گراد است.

8) قابل بسته‌بندی در بشکه‌های بزرگ برای تسهیل حمل در صادرات با توجه به نظر مشتری

روش استفاده صحیح از ژل آتش زا

استفاده از ژل آتش زا می تواند راه حل مناسبی برای روشن کردن آتش باشد. اما با استفاده از ژل آتش زا روشن کردن آتش خیلی آسان تر خواهد بود و می توانید به راحتی در جایی که می خواهید این شعله ها را درست کنید. استفاده از این نوع ژل ها بسیار ساده است و خطری برای شما نخواهد داشت. استفاده از محصولات با کیفیت و مناسب برای فراهم کردن آتش می تواند نقش بسیار مهمی در ماندگاری و همچنین امنیت شما در طول کمپینگ داشته باشد. ژل آتش زا را زیر ذغال و یا چوب ریخته و سپس به آرامی آتش می زنیم. ژل آتش زا تا انتها خواهد سوخت.