شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون دوراکلین و خط تولید دوراکلین را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید دوراکلین, ارائه فرمول ساخت دوراکلین,

 آموزش تولید دوراکلین, تامین مواد اولیه دوراکلین,

فروش تجهیزات تولید دوراکلین

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع دوراکلین

 

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید دوراکلین و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت دوراکلین شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استادو بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید دوراکلین, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع دوراکلین

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان دوراکلین انجام می شود.

دوراکلین چیست

دوراکلین مایعی مخصوص برای شستشوی سقف و داخل خودرو است که از ساختار نانو در فرمول شیمیایی خود استفاده کرده. برای خودرو های زیادی که زمان زیادی است, داخل آن تمیز نشده یا در قسمت داشبورد و سایر قطعات داخل کابین خودرو، لک های فراوان دیده می شود، بهترین ماده ای که با آن می توانید این لکه ها را از بین ببرید، دوراکلین می باشد. همچنین توانایی از بین بردن بوی نامطبوع درون خودرو را نیز دارا می باشد.

ویژگی های فرمولاسیون دوراکلین این شرکت

1) قدرت پاک کنندگی و لکه بری فوق العاده

2) ویسکوزیته مناسب

3) قابل استفاده برای کلیه سطوح داخلی خودرو

4) خنثی و فاقد خاصیت اسیدی و بازی

5) ضد حساسیت پوستی

روش استفاده صحیح از دوراکلین

روش اول: 1 گرم دوراکلین را با 10 گرم آب مخلوط کرده و سپس به صورت اسپری آن را روی سقف و بدنه خودرو پاشش دهیم. سپس با استفاده از یک دستمال نم دار، سطح مورد نظر را تمیز کنیم.

روش دوم: چند قطره از دوراکلین را به یک دستمال خیس اضافه کرده و سپس سطح مورد نظر خود را تمیز می نماییم. دستمال باید حتما خیس باشد و مقدار دوراکلین اضافه شده به آن بیش از حد نباشد.