شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون لوله بازکن و خط تولید لوله بازکن را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید لوله بازکن, ارائه فرمول ساخت لوله بازکن,

 آموزش تولید لوله بازکن, تامین مواد اولیه لوله بازکن,

فروش تجهیزات تولیدلوله بازکن

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع لوله بازکن


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید لوله بازکن و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت لوله بازکن شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید لوله بازکن, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع لوله بازکن

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خوددقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان لوله بازکن انجام می شود.

تاریخچه مایع لوله بازکن

سیستم های لوله کشی شهرداری در اوایل قرن بیستم در خانه های طبقه متوسط آمریکایی به راحتی در دسترس نبودند. قبل از این زمان، آمریکایی ها اغلب آب کثیف جمع آوری شده در حوضه ها را پس از استفاده دور می انداختند. سیستم های لوله کشی محدود به تدریج با مواد سربی توسعه یافتند، اما پس از جنگ جهانی اول وقتی که خصوصیات سمی سرب بیشتر شناخته شد، لوله کشی با آهن گالوانیزه بازسازی شد.

آهن گالوانیزه در واقع فولادی است که در یک لایه محافظ روی پوشانده شده است، اما به زودی مشخص شد که این لایه روی به دلیل قرار گرفتن در معرض جو و آب باران و همچنین سیمان، رواناب و غیره به طور طبیعی دچار خوردگی شده است. پلاک و زنگ تشکیل می شود و منجر به تجمع رسوب می شود که به تدریج این زهکش ها را مسدود می کند. بنابراین، اولین ایده در مورد پاک کننده های تخلیه ایجاد شد.

مبارزه در برابر خوردگی لوله های گالوانیزه آهن منجر به جایگزینی لوله های مس یا پلاستیک (PVC) تا دهه 1960 شد. مواد طبیعی مانند مو، چربی یا سایر روغن ها همچنان در مسدود شدن فاضلاب مسئله ای هستند که به نوبه خود نیاز به تولید پاک کننده های شیمیایی تخلیه شیمیایی موثرتر دارند.

مایع لوله بازکن چیست

مایع لوله بازکن یک محصول شیمیایی است که از انسداد لوله های فاضلاب یا مسدود شدن تخلیه فاضلاب جلوگیری می کند. یک پاک کننده فاضلاب موثر می تواند انسداد نرم (مانند مو و چربی) جمع شده در مجرای ورودی فاضلاب دستگاه را برطرف کند.

نحوه عملکرد مایع لوله بازکن

فرمول های جامد پاک کننده های تخلیه قلیایی خورنده از یک ماده سوزاننده (اغلب هیدروکسید سدیم یا هیدروکسید پتاسیم)، ذرات آلومینیوم و "مواد افزودنی" تشکیل شده اند. این افزودنیها اغلب شامل عوامل خیس کنندگی مانند آلکیل آریل سولفوناتها هستند.

گرانولهای آلومینیوم که در پاک کننده جامد تخلیه سوز آور وجود دارد، یک اکسید آلومینیوم است که تجزیه شده و مجددا اکسید می شود و گاز هیدروژن آزاد می کند. از آنجا که آزاد شدن گاز هیدروژن در کل یک واکنش گرمازا است، گرمای اضافی آزاد شده به تجزیه چربی ها، روغن ها و غیره که باعث مسدود شدن می شوند کمک می کند. در اثر واکنش با یون های هیدروکسید (-OH) تولید شده توسط پاک کننده عمل حذف مسدودیت اتفاق می افتد. مسدود شدن اغلب از مواد طبیعی مانند مو، چربی، روغن و غیره تشکیل شده و تجزیه آن از طریق واکنش صابونی سازی یک باز و تری گلیسرول اتفاق می افتد. یون های هیدروکسید حاصل در آب به کربن های کربونیل چربی حمله می کنند، که در نهایت دم های آبگریز تری گلیسیرید (به عنوان مثال گلیسیرین تریولات) را از بین می برد تا گلیسرول و نمک اسید چرب را جدا کند.

از آنجا که ماده جامد ماده نمناک است، بسیار مهم است که گرانول های جامد پاک کننده مستقیماً در مجاورت مواد مسدود کننده قرار گیرند. در غیر این صورت، این ماده خود آب را جذب می کند و در واقع خود توده ای ایجاد می کند و مسئله گرفتگی را تشدید می کند.

ویژگی های فرمولاسیون مایع لوله بازکن این شرکت

1) قدرت تمیز کنندگی و رفع انسداد بالا

2) غلظت مناسب

3) از بین برنده مو، چربی و جرم‌های داخل لوله‌ها

4) ضد بو

5) مناسب سینک ظرفشویی

6) مناسب سرویس بهداشتی

7) حاوی مواد ضدعفونی‌کننده قوی

8) محافظت از خوردگی لوله‌های فلزی

9) از بین برنده بوی بد فاضلاب

10) سرعت عملکرد بالا

معایب استفاه از مایع لوله بازکن

در هنگام به کارگیری از این مواد اسیدی باید با توجه و احتیاط بالایی کار کرد به دلیل این که که‌این مواد اسیدی بوده و با کوچکترین تماس با سطح پوست مشکلات پوستی و… را به وجود می‌آورد. برای به کارگیری از اسید لوله بازکن بهتر است ابتدا آب از لوله خارج شود. بعد بطری محتوی اسید لوله را در مسیر گرفته شده لوله بریزید بعد از  ۱۵ الی ۳۰ دقیقه می توانید شاهد باز شدن لوله گرفته شده باشید اما بعداز باز شدن لوله طبیعتا باید آب زیاد درون سینک یا این که لوله گرفته شده بریزید.

نحوه استفاده صحیح از مایع لوله بازکن

 برای بازکردن گرفتگی های جزئی از اسیدهای قدرتمند استفاده نکنید .

هنگام به کار گیری از اسید رفع گرفتگی لوله از دستکش و ماسک و عینک استفاده نمائید .

هیچوقت اسید های رفع گرفتگی لوله را به شکل غلیط به کار نبرید چون عواقب به کارگیری از اسید لوله باز کنی هنگامی که غلظت بالایی داشته باشد, زیاد است, این غلظت بالا منجر به پوسیدگی و پارگی لوله ها می شود. اسیدهای لوله بازکنی را دور از دسترس اطفال نگه دارید.

نکات استفاده از مایع لوله بازکن

1) از دسترس اطفال دور نگه داشته شود.

2) از نگهداری این محصول در کنار محصولات خوراکی و آشامیدنی به شدت پرهیز شود.

3) در صورت تماس با پوست یا چشم، سریعاً محل تماس را با آب فراوان شسته و در صورت لزوم به پزشک مراجعه شود.

4) از ریختن محصول روی قطعات و وسایل آلومینیومی اجتناب شود.