شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون نمک ظرفشویی  و خط تولید نمک ظرفشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد  ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید نمک ظرفشویی, ارائه فرمول ساخت نمک ظرفشویی,

 آموزش تولید نمک ظرفشویی , تامین مواد اولیه نمک ظرفشویی,

فروش تجهیزات تولید نمک ظرفشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون نمک ظرفشویی


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید نمک ظرفشویی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت نمک ظرفشویی شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت  ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید نرم کننده حوله ولباس, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع نمک ظرفشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه  اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و  نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه  خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان نمک ظرفشویی انجام می شود.

نمک ماشین ظرفشویی چیست

سختی آب یکی از مشکلات آب است که به دلیل وجود املاح مختلف در آن ایجاد شده و هنگام شستشوی ظروف برای ما دردسر آفرین می‎شود چرا که علاوه بر فرسایش ظروف و از بین بردن کیفیت آنها، باعث ایجاد رسوب و لکه های سفید روی سطحشان نیز می شود. به همین خاطر باید از نمک ظرفشویی جهت از بین بردن این مشکل آب استفاده کرد تا ماشین ظرفشویی به بهترین شکل ممکن ظروف را شسته و تمیز کند.

نحوه عملکرد نمک ماشین ظرفشویی

نمک ماشین ظرفشویی با نرم کردن آب های سخت از جمع شدن رسوب بر روی ظروف جلوگیری می کند. همچنین نمک ماشین با نرم کردن آب، موجب پاک شدن لکه های روی ظروف و نیز جلوگیری از صدمات ناشی از آب سخت به ظروف شیشه ای و آکروپال می شود. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که؛ استفاده از نمک حاوی ناخالصی هایی مانند آهن و کربنات باشد جدا خودداری کنید. این امر می تواند میزان نرم شدن آب را پایین آورد و در نتیجه ظرف ها آسیب ببینند.

ماشین ظرفشویی قطعه ای به نام رزین دارد که کار آن گرفتن سختی آب برای شستشو آسانتر در ماشین ظرفشویی است. این قطعه نیاز به شستشو دارد تا تمیز شود و کار نمک ظرفشویی، شستن رزین است. نمک ظرفشویی در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شستشوی بعدی آماده میکند.

ویژگی های فرمولاسیون نمک ظرفشویی این شرکت

1) کیفیت بالا و متناسب با نیاز روز

2) قیمت مناسب

3) جلوگیری از ایجاد رسوب و جرم

4) محافظت از ظروف

5) افزایش طول عمر دستگاه

6) جلوگیری از ایجاد خش روی ظروف

روش استفاده صحیح از نمک ظرفشویی

زمانی که میزان نمک موجود در دستگاه کمتر از میزان مجاز باشد، چراغ روشن می شود. بنابراین شما با دیدن این چراغ متوجه می شوید که زمان آن رسیده که مخزن دستگاه را پر کنید. در صورتی که بعد از ریختن نمک به اندازه کافی، این چراغ همچنان روشن ماند، می توانید با استفاده از یک قاشق نمک ریخته شده را فشرده کنید تا سنسور مخزن فعال شده و چراغ خاموش گردد.

بدیهی است در مناطقی که سختی آب شهری بالاست مصر نمک ظرفشویی هم بیشتر خواهد شد.

اگر ظروف شما کدر یا خط می افتد از نمک ظرفشویی مناسب با تنظییم مناسب با سختی منطقه خود استفاده کنید.