فرمولاسیون نمک ماشین ظرفشویی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون نمک ظرفشویی  و خط تولید نمک ظرفشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد  ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

نمک ماشین ظرفشویی چیست

سختی آب یکی از مشکلات آب است که به دلیل وجود املاح مختلف در آن ایجاد شده و هنگام شستشوی ظروف برای ما دردسر آفرین می‎شود چرا که علاوه بر فرسایش ظروف و از بین بردن کیفیت آنها، باعث ایجاد رسوب و لکه های سفید روی سطحشان نیز می شود. به همین خاطر باید از نمک ظرفشویی جهت از بین بردن این مشکل آب استفاده کرد تا ماشین ظرفشویی به بهترین شکل ممکن ظروف را شسته و تمیز کند.

نحوه عملکرد نمک ماشین ظرفشویی

نمک ماشین ظرفشویی با نرم کردن آب های سخت از جمع شدن رسوب بر روی ظروف جلوگیری می کند. همچنین نمک ماشین با نرم کردن آب، موجب پاک شدن لکه های روی ظروف و نیز جلوگیری از صدمات ناشی از آب سخت به ظروف شیشه ای و آکروپال می شود. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که؛ استفاده از نمک حاوی ناخالصی هایی مانند آهن و کربنات باشد جدا خودداری کنید. این امر می تواند میزان نرم شدن آب را پایین آورد و در نتیجه ظرف ها آسیب ببینند.

ماشین ظرفشویی قطعه ای به نام رزین دارد که کار آن گرفتن سختی آب برای شستشو آسانتر در ماشین ظرفشویی است. این قطعه نیاز به شستشو دارد تا تمیز شود و کار نمک ظرفشویی، شستن رزین است. نمک ظرفشویی در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شستشوی بعدی آماده میکند.

ویژگی های فرمولاسیون نمک ظرفشویی این شرکت

1) کیفیت بالا و متناسب با نیاز روز

2) قیمت مناسب

3) جلوگیری از ایجاد رسوب و جرم

4) محافظت از ظروف

5) افزایش طول عمر دستگاه

6) جلوگیری از ایجاد خش روی ظروف

روش استفاده صحیح از نمک ظرفشویی

زمانی که میزان نمک موجود در دستگاه کمتر از میزان مجاز باشد، چراغ روشن می شود. بنابراین شما با دیدن این چراغ متوجه می شوید که زمان آن رسیده که مخزن دستگاه را پر کنید. در صورتی که بعد از ریختن نمک به اندازه کافی، این چراغ همچنان روشن ماند، می توانید با استفاده از یک قاشق نمک ریخته شده را فشرده کنید تا سنسور مخزن فعال شده و چراغ خاموش گردد.

بدیهی است در مناطقی که سختی آب شهری بالاست مصر نمک ظرفشویی هم بیشتر خواهد شد.

اگر ظروف شما کدر یا خط می افتد از نمک ظرفشویی مناسب با تنظییم مناسب با سختی منطقه خود استفاده کنید.