فرمولاسیون مایع جلا ماشین ظرف شویی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی و فرمولاسیون مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی و خط تولید مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی


مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی چیست

مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی برای بی لکه بودن و براق بودن ظروف پس از هر وعده شستشو، بهبود فرآیند خشک‌سازی و محافظت از ظروف شیشه‌ای در مقابل خط و خش طراحی شده است. امروزه تمام ماشین‌های ظرف‌شویی موجود محفظه‌ی جداگانه‌ای برای اضافه کردن مایع جلا دهنده دارند. مایع جلادهنده، مکمل نمک بوده و باعث می‌شود آثار رسوب به راحتی از سطح ظروف پاک شده و خشک شدن ظروف را آسان‌تر می‌نماید. همچنین باعث براق شدن سطح ظروف می‌گردد. مایع جلادهنده در قسمت خشک‌کن وارد مدار می‌شود. هر وقت مایع جلادهنده درون دستگاه تمام شود، چراغ مخصوص آن بر روی نمایش‌گر روشن می‌شود که می‌بایست مجددا محفظه مخصوص آن پر شود. نشانگر مایع جلادهنده به شکل یک ستاره روی نمایشگر ظرفشویی می‌باشد.

نحوه عملکرد مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی

مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی تنش سطحی آب استفاده شده در فرآیند شستشوی ماشین ظرفشویی را کاهش می دهد. با کاهش تنش سطحی قطرات آب، این قطرات تشکیل سطح تختی از آب می‌دهند و دیگر به شکل قطرات دایره‌ای شکل قرار نمی‌گیرند. این ویژگی باعث می‌شود که سطح در معرض هوای بیشتری قرار گیرد، و در نتیجه فرآیند خشک‌سازی با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شود. در نتیجه، آب زمان کمتری را روی سطح ظرف‌های شما صرف می‌کند که نتیجه آن شکل‌گیری لکه‌های کمتر بر روی ظرف‌ها و شیشه‌ها است. ظروف پلاستیکی پس از فرآیند خشک‌سازی هنوز خیس هستند و قطرات آب روی آنها وجود دارد. دلیل این امر این است که ظروف پلاستیکی «آب‌گریز» هستند و به عبارت دیگر کمتر آب جذب می‌کنند و خشک شدن آنها در مقایسه با ظروف شیشه‌ای بیشتر زمان می‌برد.

ویژگی های فرمولاسیون مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی این شرکت

1) کیفیت بالا

2) غلظت مناسب

3) قدرت لکه بری بالا

روش استفاده صحیح از مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی

هر وقت با علامت اختصاری rinse aid یا علامت زیر بر روی صفحه نمایش ظرفشویی خود مواجه شدید نیاز به ریختن مایع جلادهنده دارید.