شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی و فرمولاسیون مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی و خط تولید مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه  اندازی خط تولید مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی, ارائه فرمول  مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی, آموزش تولید مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی, تامین مواد اولیه مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی, فروش تجهیزات تولید مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط  تولید مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و  سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون  و تجهیزات  با  وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده  بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.


آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی انجام می شود.

مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی چیست

مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی برای بی لکه بودن و براق بودن ظروف پس از هر وعده شستشو، بهبود فرآیند خشک‌سازی و محافظت از ظروف شیشه‌ای در مقابل خط و خش طراحی شده است. امروزه تمام ماشین‌های ظرف‌شویی موجود محفظه‌ی جداگانه‌ای برای اضافه کردن مایع جلا دهنده دارند. مایع جلادهنده، مکمل نمک بوده و باعث می‌شود آثار رسوب به راحتی از سطح ظروف پاک شده و خشک شدن ظروف را آسان‌تر می‌نماید. همچنین باعث براق شدن سطح ظروف می‌گردد. مایع جلادهنده در قسمت خشک‌کن وارد مدار می‌شود. هر وقت مایع جلادهنده درون دستگاه تمام شود، چراغ مخصوص آن بر روی نمایش‌گر روشن می‌شود که می‌بایست مجددا محفظه مخصوص آن پر شود. نشانگر مایع جلادهنده به شکل یک ستاره روی نمایشگر ظرفشویی می‌باشد.

نحوه عملکرد مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی

مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی تنش سطحی آب استفاده شده در فرآیند شستشوی ماشین ظرفشویی را کاهش می دهد. با کاهش تنش سطحی قطرات آب، این قطرات تشکیل سطح تختی از آب می‌دهند و دیگر به شکل قطرات دایره‌ای شکل قرار نمی‌گیرند. این ویژگی باعث می‌شود که سطح در معرض هوای بیشتری قرار گیرد، و در نتیجه فرآیند خشک‌سازی با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شود. در نتیجه، آب زمان کمتری را روی سطح ظرف‌های شما صرف می‌کند که نتیجه آن شکل‌گیری لکه‌های کمتر بر روی ظرف‌ها و شیشه‌ها است. ظروف پلاستیکی پس از فرآیند خشک‌سازی هنوز خیس هستند و قطرات آب روی آنها وجود دارد. دلیل این امر این است که ظروف پلاستیکی «آب‌گریز» هستند و به عبارت دیگر کمتر آب جذب می‌کنند و خشک شدن آنها در مقایسه با ظروف شیشه‌ای بیشتر زمان می‌برد.

ویژگی های فرمولاسیون مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی این شرکت

1) کیفیت بالا

2) غلظت مناسب

3) قدرت لکه بری بالا

روش استفاده صحیح از مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی

هر وقت با علامت اختصاری rinse aid یا علامت زیر بر روی صفحه نمایش ظرفشویی خود مواجه شدید نیاز به ریختن مایع جلادهنده دارید.