شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

این شرکت انواع فرمولاسیون مواد شوینده و خط تولید مواد شوینده به همراه تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز را طبق جدیدترین روش های تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی و با استفاده از تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


زمینه های فعالیت شرکت:

راه اندازی خط تولید مواد شوینده , ارائه فرمول ساخت مواد شوینده ,

 آموزش تولید مواد شوینده , تهیه مواد اولیه شوینده ,

تهیه تجهیزات تولید مواد شوینده

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع مواد شوینده

همکاری بسیار سازنده با تولید کنندگان کشورهای مختلف از جمله افغانستان ,عراق,تاجیکستان,ترکمنستان,اربیل عراق و همچنین کلیه تولید کنندگان در شهر های ایران باعث اعتبار ما است.

همکاری موفق با تولید کنندگان داخلی و خارجی

باید بدانید که یکی از بزرگترین  تفاوت های  شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها فعال در زمینه تولید مواد شوینده این است فرمول های کاملا جدید و با کیفیت تولید مواد شوینده را به شما ارائه میکند و  تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر  علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت مواد شوینده شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم تا در کار تولید مواد شوینده استاد و بهترین شوید.

همچنین قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت تولید مواد شوینده , گرفتن مجوزات لازم  برای ساخت مواد شوینده, خرید مواد  اولیه شوینده, خرید فرمولاسیون مواد شوینده, راه اندازی خط تولید مواد شوینده , ساخت واحد تولیدی مواد شوینده و دیگر اقدامات عملی از مشاوره رایگان متخصصین با تجربه ما استفاده کنید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع مواد شوینده

**رضایت تمام مشتریان تولید کننده مواد شوینده پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه  اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
توجه:
حتما در خرید فرمولاسیون مواد شوینده و مواد اولیه و تجهیزات خط تولید مواد شوینده کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان تولید مواد شوینده ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و  سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون مواد شوینده و تجهیزات خط تولید مواد شوینده با  وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها در تولید مواد شوینده شده بنابراین در  انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق تماس و فضای مجازی:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر:  05135024404

شماره دفتر:  05135090639

شماره فاکس:05135024404

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی طبق  استاندارد های لازم با کمترین هزینه ها و قیمت  اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان مواد شوینده چه کارخانه ای (سرمایه بالا) و چه صنعتی (سرمایه کم) انجام میشود.

تاریخچه ساخت و تولید مواد شویندهمواد شوینده چیست ؟سورفکتانت ها در تولید مواد شویندهنحوه عملکرد ساختار مواد شویندهفرمولاسیون مواد شویندهویژه گی های فرمولاسیون مواد شوینده این شرکتویژه گی های یک ماده شوینده با کیفیتانواع شوینده های صنعتی مختلفروش تولید مواد شویندهتجهیزات لازم برای تولید مواد شویندههزینه تولید انواع مواد شویندهانواع مواد اولیه شویندهروش تامین مواد اولیه شویندهبررسی کیفیت مواد اولیه شویندهانواع لوازم آزمایشگاهی ساخت مواد شویندهروش آزمون و استاندارد مواد شویندهاهمیت کنترل PH در تولید مواد شویندهنکات رعایت ایمنی در مصرف مواد شویندهنکات مهم تجربه تولید کنندگان مواد شوینده


سایت در حال به روز رسانی است لطفا صبور باشید.