شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شامپو کارواش خودرو و خط تولید شامپو کارواش اتومبیل  را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد  ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نماید:

راه اندازی خط تولید شامپو کارواش, ارائه فرمول ساخت شامپو کارواش,

آموزش تولید شامپو کارواش, تامین مواد اولیه شامپو کارواش,

فروش تجهیزات تولید شامپو کارواش

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو کارواش
فرمول شامپو کارواش
بدنه خودرو
فرمول شامپو کارواش نانو
فرمول شامپو کارواش تاچلس
 (بدون تماس دست)

فرمول شامپو کارواش
ارزان قیمت
فرمول شامپو کارواش
براق کننده (Wash And Wax)
فرمول شامپوکارواش
باکفرنگی

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق, تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شامپو کارواش ماشین و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت شامپو کارواش اتومبیل شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شامپو کارواش, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شامپو کارواش خودرو

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو کارواش انجام می شود.

شامپو کارواش چیست

 شامپو برای معرفی شوینده‌های پایه آبی و قلیایی بکار می‌رود؛ از همین رو شامپوهایی که به عنوان شوینده‌های خودروها آن‌ها را می‌شناسیم، خاصیت قلیایی دارند و از ترکیب مواد شوینده با آب بوجد آمده‌اند. اصلی‌ترین تفاوت شامپو خودرو با دیگر شوینده‌ها این است که شامپو ماشین یک شوینده چند کاره است و می‌توان از آن برای تمیز کردن بخش‌های مختلف خودرو استفاده کرد. شاید مهم‌ترین ویژگی شامپو خودرو که باعث شده است بسیاری از آن به عنوان شوینده تخصصی خودرو استفاده کنند، همین چند کاره بودن آن‌ها است. به طور کلی شامپوهای استفاده شده در پروسه کارواش، شوینده‌های ضعیف و کم‌خطری به حساب می‌آیند. تقریبا تمام مواد استفاده شده در ساخت داخل و خارج خودروها با ترکیب شامپو خودرو سازگاری دارند و این شوینده‌ها اثر بدی بر روی قطعات داخل یا خارج اتومبیل نمی‌گذارند.

نحوه عملکرد شامپو کارواش

شامپو  کارواش هم مانند دیگر شوینده ها مانند مایع ظرفشویی عموما از یک عامل کف کننده، سورفکتانت، غلظت دهنده و یک نگهدارنده تشکیل می شود. سورفکتانت ها همگی دارای یک سر آب دوست و یک سر آب گریز هستند که سر آب گریز به لکه چربی و چرک چسبیده و سر آب دوست به مولکول آب چسبیده و در نتیجه چربی یا چرک در آب حل می­ شود. در واقع سورفکتانت در شامپو کارواش نقش پاک کنندگی دارد. انواع مختلفی از سورفکتانت ها وجود دارد که دارای خواص و ویژگی های متفاوتی هستند و شاید بتوان گفت قدرت پاک کنندگی شامپو کارواش تماما به نوع سورفکتانت و میزان آن در فرمولاسیون شامپو کارواش بستگی دارد.

وظیفه عامل کف کننده در شامپو کارواش ایجاد یک محیط مناسب برای تماس سورفکتانت و لکه چربی می باشد تا سورفکتانت فرصت مناسب برای حل کردن چربی داشته باشد. در واقع کف ایجاد شده باعث می شود تا سورفکتانت بر روی لکه چربی چسبیده و عمل حل شدن چربی در آب سرعت بگیرد. شامپو کارواش دارای کف زیاد لزوما شامپو کارواش خوب نیستند بلکه پاک کنندگی بالا ویژگی مهم یک شامپو کارواش است که آن را از شامپو کارواش های دیگر متمایز می­ کند. کف ایجاد شده همچنین با کاهش اصطکاک احتمال ایجاد خط و خش بر روی بدنه در زمان شستشو را به مقدار زیادی کاهش می­ دهد. غلظت دهنده ها معمولا نقشی در کیفیت شامپو کارواش ندارند.

ویژگی های فرمولاسیون شامپو کارواش این شرکت

1) قدرت شویندگی بالا

2) ویسکوزیته مناسب

3) دارای پ اچ مناسب و سازگار 

4) قیمت مقرون به صرفه

5) عدم آسیب به خودرو

روش استفاده از شامپو کارواش

 حداقل ۲ ساعت قبل از استفاده از شامپو و مواد شوینده کارواش بایدآن را با آب مخلوط کنید و بگذارید داخل کف پاش باقی بماند تا مولکول های نانو آن فعال شود. پس از مخلوط کردن آب و مقدار تعیین شده شامپو تاچ لس آن را روی بدنه ماشین بپاشید و بگذارید تا سه دقیقه روی بدنه ماشین باقی بماند. در آخر آبکشی کنید.