شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شامپو فرش خانگی و قالیشویی و خط تولید شامپو فرش را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید شامپو فرش, ارائه فرمول ساخت شامپو فرش,

آموزش تولید شامپو فرش, تامین مواد اولیه شامپو فرش,

فروش تجهیزات تولید شامپو فرش

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو فرش
فرمول شامپو فرش خانگی
(کارخانه ای)

فرمول شامپو فرش مخصوص قالیشویی
فرمول شامپو فرش صنعتی


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر  کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شامپو فرش و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت شامپو فرش شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شامپو فرش, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شامپو فرش

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده  بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو فرش انجام می شود.

شامپو فرش چیست

شامپوی فرش یک شوینده خنثی است که برای تمیز کردن فرش هایی که مواد چرب روی آن ها ریخته و فرو رفته کاربرد دارد. شامپو فرش برای شستن فرش های دست بافت و فرش های نرم که شستشوی زیاد آن ها را از بین می برد هم کاربرد دارد. یکی از بهترین شامپو فرش ها, شامپو فرش نانو می باشد که دارای قدرت پاک کنندگی بالایی بوده و انتخاب بسیار خوبی برای فرش های دستباف می باشد. این شامپوها به بافت و رنگ فرش هیچ آسیبی وارد نمی کند و آن را حفظ نموده و دارای خاصیت آنتی باکتریالی است و هر نوع لکه سرسخت مانند: لکه روغن، چربی، جوهر و قهوه را به راحتی از روی فرش پاک می کند.

فرش دستباف از قیمت بالاتری نسبت به فرش ماشینی برخوردار بوده که برای شستن آنها  باید نهایت دقت را به کار برد تا رنگ و کیفیت این فرش صدمه ای نبیند و با کمک شامپو فرش نانو می توان این فرش را به خوبی تمیز نمود بدون اینکه به الیاف و یا رنگ آن آسیبی وارد شود.

ویژگی های فرمولاسیون شامپو فرش این شرکت

1) سازگار با انواع فرش ها و موکت ها

2) قدرت تمیز کنندگی بالا

3) عدم آسیب به تار و پود فرش

4) عدم تغییر رنگ فرش

5) دارای وسیکوزیته مناسب

6) قیمت اقتصادی

عوارض استفاده از شامپو فرش

شامپوی مخصوص فرش از مواد شیمیایی ساخته شده، که می تواند انواع آلودگی را در خود حل کند. این یعنی می تواند روی الیاف نخ و پارچه هم تاثیر بگذارد. محلول شامپو فرشی را که روی سطح فرش یا مبلمان، با فشار زیاد کشیده و مالیده اید، به عمق فرش نفوذ کرده اند و آلودگی های سطحی را هم به اعماق برده اند.

بد نیست بدانید که همه گرد و خاک هایی که با کمک شامپو فرشها به لایه زیرین فرستاده اید، به زودی به سطح بازمی گردند. همچنین، گردوخاک هایی که در لایه زیرین با شامپو فرش عجین شده اند، با هم واکنش نشان داده و فرش را از درون، دچار ترک و پوسیدگی می کند.

شامپو فرش برای کودکان خطرناک است. اجسامی که بر روی فرش هایی که با شامپو فرش شسته اید، قرار می گیرند. خواه ناخواه با مواد شوینده ای که در عمق فرش پنهان شده اند، تماس پیدا می کنند. شاید دلیل مسمومیت یا دل پیچه هایی که وقت و بی وقت آسایش نوزادتان را سلب می کند، همین موضوع باشد.

تغییر رنگ فرش

اگر دقیقا ندانید به چه مقدار و چطور از شامپوهای فرش استفاده کنید، به جای پاک کردن لکه ها, باید شاهد بر هم خوردن رنگ یا کم رنگ شدن قسمتی ار آن باشید، که روی آن شامپو فرش ریخته اید. در ساختار این شوینده های صنعتی از مواد شیمیایی بسیار قوی استفاده شده، که امکان دارد رنگ قالی را از بین ببرد.

ایجاد مشکلات تنفسی

اگر در یک محیط بسته از شامپو فرش یا سایر پاک کننده های صنعتی استفاده کردید. منتظر مشکلات تنفسی یا شاید هم مسمومیت باشید. درست است که قالیشویی ها هم از شوینده های صنعتی استفاده می کنند. اما آنها از دستگاه، لباس و ماسک های مخصوص استفاده می کنند. همچنین سیستم تهویه مناسب برای این کار را دارند.

خشک شدن سطح فرش و ایجاد ترک پا

اگر به شستشوی فرش با شامپو فرش روی اورده اید, متوجه ترک هایی در پاشنه پایتان شده اید. شامپو  بافت سطحی فرش را خشک تر از حالت معمولی می کند و راه رفتن روی آن ترک پا را به همراه دارد.

ایجاد لکه های دائمی

شامپو فرش کارش از بین بردن انواع لکه است، اما اگر قبل از خشک شدن فرش روی آن راه بروید یا جسمی روی آن بگذارید. لکه هایی ایجاد می شوند، که حتی قالیشویی های معتبر نیز نمی توانند آن را از بین ببرند.

روش استفاده صحیح از شامپو فرش

ابتدا فرش را خوب جارو کنید و لکه‌های روی آن را کم رنگ کنید. حتما قبل از استفاده از شامپوی فرش روش استفاده از آن را دقیق بخوانید. شامپو فرش را با استفاده از مقداری آب مخلوط نموده و به وسیله ی تکه ای اسفنج به آرامی روی بافت فرش و یا قسمتی که کثیف شد است می کشیم و با استفاده از شامپو فرش باکیفیت تمام لکه ها به خوبی پاک می شوند و مدت زمان حداقل یک ساعت زمان لازم است که فرش به خوبی خشک شود. تا زمان خشک شدن فرشتان روی آن راه نروید.