شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون قرص شیشه پاکن و خط تولید قرص شیشه پاکن را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید قرص شیشه پاکن, ارائه فرمول ساخت قرص شیشه پاکن,

 آموزش تولید قرص شیشه پاکن, تامین مواد اولیه قرص شیشه پاکن,

فروش تجهیزات تولید قرص شیشه پاکن

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع آب رادیاتور


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولیدقرص شیشه پاکن و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت قرص شیشه پاکن شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید قرص شیشه پاکن, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع قرص شیشه پاکن

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خوددقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان قرص شیشه پاکن انجام می شود.

قرص شیشه پاکن خودرو چیست

ترکیبات شیمیایی که دارای قدرت شویندگی و لکه بری شیشه اتومبیل می باشد که به شکل قرص تولید و عرضه می شود.

ویژگی های فرمولاسیون قرص شیشه پاکن خودرو

1) استفاده آسان و راحت

2) جاگیری کم

3) از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه

4) لکه بری و قدرت شویندگی بالا

5) مناسب برای تمام فصول

روش استفاده از قرص شیشه پاکن

قرص را درون مخزن آب شیشه پاک‌کن خودرو قرار دهید تا در آب موجود در مخزن محلول شود. پس از قرار دادن این قرص در مخزن، دسته‌ی مخصوص برف پاک‌کن را فشار دهید تا آب بر روی شیشه جاری شده و توسط برف پاک‌کن پاک شود. به این صورت تمام لکه‌ها به‌سادگی از بین می‌روند. از دیگر ویژگی‌های این محصول عدم وجود فسفات در آن است که باعث می‌شود تا در مخزن و مجاری عبور آب رسوب نکند.