شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شیشه شور خودرو و خط تولید شیشه شور خودرو را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید شیشه شور خودرو, ارائه فرمول ساخت شیشه شور خودرو,

 آموزش تولید شیشه شور خودرو, تامین مواد اولیه شیشه شور خودرو,

فروش تجهیزات تولید شیشه شورخودرو

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شیشه شور خودرو
فرمول شیشه شور دارای خاصیت ضد بخار
فرمول شیشه شور دارای خاصیت ضد یخ و ضد بخار بودن

   

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شیشه شور خودرو و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت شیشه شور خودرو  شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استادو بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شیشه شور خودرو, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شیشه شور خودرو

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شیشه شور خودرو انجام می شود.

شیشه شور خودرو چیست

ایزوپروپیل الکل یا الکل پروپانول یک مایع بدون رنگ و کاملا اشتعال پذیر است. ایزوپروپیل الکل غالبا در مواد شوینده و ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد. هم به عنوان شوینده و هم به عنوان محافظ کاربرد دارد.

ویژگی های فرمولاسیون شیشه شور خودرو این شرکت

1) قدرت تمیز کنندگی بالا

2) عدم آسیب به قطعات خودرو

3)مناسب برای تمام فصل ها

4) قیمت مناسب

5) غلظت مناسب

مزایای استفاده از شیسشه شور خودرو

شیشه شور باعث می‌شود دید شما حین رانندگی بازتر شود. با استفاده از محلول شیشه شور، یک شیشه شفاف و کریستالی در مقابل دیدتان قرار می‌گیرد. بدون اینکه خط و اثری از برف پاک کن جا بگذارد، تمام آلودگی‌های روی شیشه مثل فضولات پرندگان و چربی را به راحتی پاک می‌کند. با این ماده شما دغدغه یخ زدن مخزن آب و سیستم شیشه شور در زمستان، نخواهید داشت و اثری از رسوب در مخزن پلاستیکی یا شلنگ‌ها یا روی شیشه، نخواهید دید. ضمن اینکه تیغه برف پاک کن ماشین‌تان، نیز در امان می‌ماند و دچار خوردگی و سایش نخواهد شد.

شرایط نگهداری از شیشه شور خودرو

اکثر مایعات شیشه‌شور، اگر با سایر محلول‌های دیگر ترکیب شود، محصول خطرناکی می‌سازد که بیشتر موجب آسیب می‌شود. در نتیجه حتما قبل از مصرف روش استفاده و نکاتی را که از مشخصات محلول شیشه‌شور است، مطالعه کنید. روی مایع شیشه شور ماشین، نحوه استفاده نوشته شده است اما در حالت کلی، باید در نظر داشته باشید که یکسری محلو‌ها باید با درصد معینی آب ترکیب شود تا موثر واقع شود.