شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون خوشبو کننده ماشین و خط تولید خوشبو کننده ماشین را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید خوشبو کننده ماشین, ارائه فرمول ساخت خوشبو کننده ماشین,

 آموزش تولید خوشبو کننده ماشین, تامین مواد اولیه خوشبو کننده ماشین,

فروش تجهیزات تولید خوشبو کننده ماشین

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع خوشبو کننده ماشین شامل:
خوشبو کننده آویزی گلید
خوشبو کننده شمعی یانکی
اسپری خوشبو کننده
کیسه تصفیه و خوشبو کننده
خوشبو کننده ایر ویک
خوشبو کننده فبرز


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولیدخوشبو کننده ماشین و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت خوشبو کننده ماشین شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید خوشبو کننده ماشین, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع خوشبو کننده ماشین

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان آب باطری خودرو انجام می شود.

خوشبو کننده ماشین چیست

ماده ای که باعث خوشبو شدن فضای خودرو شده و در بوهای مختلف، مانند دارچین-سیب، نسیم هاوایی، وانیل-اسطوخودوس، وانیل خالص، لیمو، گل یاس، عصاره گل‌ها و بوی خودروی نو، تولید می شود. فرقی نمی‌کند. این خوشبوکننده می‌تواند تمام بوهای بد را حداقل به مدت ۱ ماه از بین ببرد.

انواع خوشبو کننده ماشین

1) خوشبو کننده آویزی گلید:

به صورت کارتی و یا شمعی تولید می شود ودر پشت آینه خودرو متصل می شود.

بو های بو را از بین نمی برد فقط باعث پوشاندن آنها می شود.

2) خوشبو کننده شمعی یانکی:

حاوی موم ژله ای است که درون یک ظرف شیشه ای قرار گرفته و هر چه دمای ماشین بالاتر رود موم آب شده و بوی خوش متصاعد می شود.

3) اسپری خوشبو کننده ماشین:

این محلول به صورت اسپری استفاده می شود و بوی چرم تازه به مشام می رسد که علاوه بر خوشبو کردن فضای داخل، بوی بد و آزاردهنده را حذف می‌کند.

4) کیسه تصفیه و خوشبو کننده:

کیسه هایی از جنس کتان که بوی بد را به خودجذب می کند و دارای ذغال فعال شده بامبوست. همچنین با جذب رطوبت مانع ایجاد کپک می شود و ماهی یک بار باید زیر نور خورشید قرار گیرد. این محصول کاملا سازگار با محیط زیست و تجزیه پذیر است. از خود رایحه ای ندارد و محیط را خوشبو نمی کند.

5) خوشبو کننده ایر ویک:

حاوی بوی مرکبات است و هم محیط را خوشبو کرده و هم بو را می برد.

6) خوشبو کننده فبرز:

روی سیستم تهویه ماشین نصب می شود که حاوی 4 عدد خوشبو کننده گیره دار است که می توانید هر کدوم رو یک دریچه کولر نصب کنید.

نحوه عملکرد خوشبو کننده ماشین

مولکول‌های معطر درون خوشبو کننده‌ خودرو دایما در هوا منتشر می‌شوند. هر چه هوای بیشتری درون خود در جریان باشد، خوشبوکننده سریع‌تر بوی خوش خود را منتشر می‌کند و هوای خودرو معطر می‌شود.

تمام خوشبوکننده‌ها از انواع خوشبو کننده خودرو آویز یا قابل نصب روی دریچه کولر گرفته تا نوع پارچه‌ای، قوطی ژله‌ای یا خوشبوکننده‌هایی که حاوی زغال چوب بامبو هستند، به یک روش کار می‌کنند. اما اسپری‌های خوشبوکننده به گونه ای است که وقتی محتویات آنها را به درون هوای خودرو اسپری می کنید, مولکول‌های اسپری خوشبوکننده با ذرات بد هوای خودرو ترکیب می‌شود و بلافاصله بوی خوشی به مشام‌ می‌رسد.

ویژگی های فرمولاسیون خوشبو  کننده ماشین این شرکت

1) پی اچ خنثی

2) دارای رایحه های مختلف و خوشبو

3) ماندگاری بالا در فضا

4) قیمت مناسب

5) دارای خاصیت پوشانندگی واز بین برندگی بوی بد