شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شامپو موتور شوی خودرو و خط تولید شامپو موتور شوی خودرو را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید شامپو موتور شوی خودرو, ارائه فرمول ساخت شامپو موتور شوی خودرو,

 آموزش تولید شامپو موتور شوی خودرو, تامین مواد اولیه شامپو موتور شوی خودرو,

فروش تجهیزات تولید شامپو موتور شوی خودرو

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو موتور شوی خودرو

    

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شامپو موتور شوی خودرو و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت شامپو موتور شوی خودرو  شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شامپو موتور شوی خودرو, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شامپو موتور شوی خودرو

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو موتور شوی خودرو انجام می شود.

شامپو موتور شوی خودرو

شامپو موتور شوی نانو که با تکنولوژی Nano و با داشتن قدرت پاک کنندگی فوق العاده می تواند کلیه قطعات پلاستیکی و فلزی (آلومینیوم، چدن) سطح بیرونی موتور خودرو، مسیرهای انتقال آب خودروهای سبک و سنگین را بدون صدمه زدن به محیط زیست، به آسانی پاک کرده و آسیب دیدن موتور و قطعات دیگر خودرو جلوگیری کند.

ویژگی های فرمولاسیون شامپو موتور شوی خودرو این شرکت

1) بدون نیاز به استفاده از دست

2) تاثیرگذاری بسیار بالا

3) قابلیت تمیز کنندگی بالا

4) چربی بر فوق العاده

5) فاقد ترکیبات مضر

6) بدون آسیب به سطح

7) سرعت تمیز کنندگی بالا

8) استفاده آسان

9) بدون فرمالین

روش استفاده صحیح از شامپو موتور شوی خودرو

 ابتدا سطح مورد نظر را کاملا با آب از آلودگی هایی نظیر گل و لای، گرد و خاک تمیز کنید. سپس شامپو موتور شوی را روی سطح پاشیده و حدود 5 دقیقه منتظر بمانید. حالا با فشار آب آلودگی ها را از روی سطح پاک کنید. بهتر است از آب گرم با فشار زیاد استفاده کنید. در صورتیکه چربی ها و یا آلودگی ها قدیمی بوده و پاک کردن آن ها امکان پذیر نیست، بهتر است که ابتدا آن قسمت را با دستمال پاک کرده سپس اقدام به شست و شو با شامپو موتور شوی خودرو کنید.