شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون واکس بدنه اتومبیل و خط تولید واکس بدنه اتومبیل را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید واکس بدنه اتومبیل, ارائه فرمول ساخت واکس بدنه اتومبیل,

 آموزش تولید واکس بدنه اتومبیل, تامین مواد اولیه واکس بدنه اتومبیل,

فروش تجهیزات تولید واکس بدنه اتومبیل

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع واکس بدنه اتومبیل


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید واکس بدنه اتومبیل و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت واکس بدنه اتومبیل شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید واکس بدنه اتومبیل, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع واکس بدنه اتومبیل

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خوددقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان واکس بدنه اتومبیل انجام می شود.

واکس بدنه اتومبیل چیست

واکس بدنه اتومبیل  به دو صورت مایع و چسبی عرضه می‌شود، ممکن است از مواد طبیعی یا مصنوعی ساخته شود. حالت چسبی که شکل سنتی واکس می‌باشد، با افزایش درخشندگی یک لایه محافظ نیز، روی رنگ خودرو ایجاد می‌کند. واکس از فرسایش رنگ خودرو در اثر اشعه فرابنفش نیز جلوگیری می‌کند.

این ماده محافظ، شروع اکسایش و زنگ زدگی را به تاخیر می‌اندازد. واکس مایع نیز، عملکردی مشابه واکس چسبی دارد. در هر دو حالت، واکس را باید روی بدنه خودرو بمالید و پس از آنکه حالت مات و کدر پیدا کرد، آن را با پارچه تمیز پاک کنید. مقدار واکس به جا مانده، با ایجاد یک لایه درخشان و براق، تا چند ماه از رنگ خودروی شما محافظت می‌کند.

انواع واکس بدنه اتومبیل

1) واکس مایع

واکس مایع یا Liquid Wax ساده‌ترین نوع واکس برای جلا دادن بدنه خودروست، اما به نسبت واکس‌های نرم و سخت دوام کمتری دارد، به خاطر همین ماندگاری کوتاه، بعد از هر بار شستن ماشین با مواد شوینده از واکس مایع استفاده می‌شود.

2) واکس نرم

این نوع واکس سطح پوشش دهی مناسبی دارد به همین دلیل بیشتر افراد از واکس نرم یا Soft Wax استفاده می‌کنند. ماندگاری این وکس ها از واکس مایع بیشتر است.

3) واکس سخت

این نوع واکس دارای اثر و ماندگاری بیشتری نسبت به انواع دیگر است، به همین دلیل بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، واکس سخت یا Hard Wax را می‌توان هز شش ماه یک بار استفاده کرد.

4) واکس خشک کننده

معمولی ترین نوع واکس بدنه بوده و علاوه بر درخشندگی بالایی که به سطح ماشین می دهد، باعث سر خوردن قطرات باران از سطح بدنه می شود و هیچ گونه ردی از آب روی بدنه باقی نمی گذارند. این مواد معمولا در برنامه شستشوی کارواش اتوماتیک بر روی سطح بدنه ماشین پاشیده می شوند.

5) واکس درخشان کننده و محافظ بدنه خودرو

این نوع از واکس ها برای بازسازی رنگ بدنه خودرو که در طول زمان درخشندگی خود را از دست داده است بکار می روند. معمولا کف آلود بوده و بسته به نوعشان، قابل استفاده روی سطوح خشک یا خیس می باشند. این مواد علاوه بر اینکه با ایجاد لایه ایی محافظ روی بدنه از آن حفاظت می کنند، باعث درخشنده شدن و ظاهر نو خودرو نیز می شوند. اگر قصد استفاده از این واکس را دارید، بهتر است قبل از استفاده از آن خودرو خود را به کارواش ببرید.

6) واکس دافع آب

با استفاده از نسل جدید واکس بدنه روی خودرو، در هنگام رانندگی با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت در هوای بارانی، به راحتی دفع قطرات باران از روی شیشه جلو خودرو را مشاهده می کنید که به صورت قابل ملاحظه ایی باعث افزایش دید در هنگام رانندگی می شود. استفاده از این مواد در هوای بارانی علاوه بر اینکه باعث افزایش ایمنی در رانندگی می شود باعث درخشش و حفاظت از سطح بدنه خودرو نیز می گردد.

ویژگی های فرمولاسیون واکس بدنه اتومبیل این شرکت

1) ویسکوزیته مناسب

2) قدرت جلا دهندگی و براق کنندگی بالا

3) مقرون به صرفه

4) عدم آسیب به بدنه خودرو

5) دارای پ اچ مناسب

مزایای استفاده از واکس بدنه اتومبیل

یکی از این مزایا حفاظت از رنگ بدنه خودرو در برابر اشعه UV خورشید می باشد. اشعه UV به واسطه اکسیداسیون موجب از بین رفتن و یا کم رنگ تر شدن رنگ خودرو می گردد. اکسیداسیون فرآیندی است که در آن از دو ماده ای که در مجاورت یکدیگر قرار دارند، یک ماده الکترون آزاد نموده و ماده دیگر آن الکترون را جذب می کند. در مورد رنگ خودرو باید گفت که مولکول های اکسیژن تحت تأثیر اشعه UV فعال و با رنگ خودرو که در مجاورتشان قرار دارد، وارد واکنش شده و باعث از بین رفتن رنگ خودرو می شوند.

 علاوه بر جلوگیری از کدر شدن رنگ بدنه خودرو، استفاده از واکس خودرو مانع از زنگ زدگی بدنه می شود. واکس ها شیار ها و سوراخ های ریز میکروسکوپی در بدنه خودرو ها را پر کرده و از نفوذ هوا به داخل آنها ممانعت می کنند. با وجود اینکه این سوراخ ها و شیار ها با چشم دیده نمی شوند اما همواره در بدنه تمامی خودرو ها وجود داشته و به آهستگی در طولانی مدت باعث ایجاد خوردگی در بدنه خودرو می شوند. مزیت بعدی استفاده از واکس خودرو، سهولت در نظافت ماشین می باشد، زیرا مانع از نفوذ آلودگی ها به شیار ها و سوراخ های ریز روی بدنه خودرو شده و خودرو را تمیز نگه می دارد. از سوی دیگر خودرو واکس خورده راحت تر خشک شده و قطرات آب روی بدنه آن به راحتی به پائین می لغزند.

روش استفاده از واکس بدنه اتومبیل

بعد از آن که خودرو به خوبی شسته شد و گرد و خاک، حشرات و دیگر آلاینده‌ها بر روی بدنه خودرو از بین رفتند واکس زدن را انجام دهید. قبل از شروع واکس زدن چک کنید بدنه خودرو کاملا خشک شده باشد. واکس آخرین چیزی است که باید استفاده شود. واکس خودرو سالی 4 بار توصیه می شود ولی بیشتر از یک بار در ماه توصیه نمی شود.