شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون آب باطری خودرو و خط تولید آب باطری خودرو را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی با کمترین سرمایه و مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید آب باطری خودرو, ارائه فرمول ساخت آب باطری خودرو,

 آموزش تولید آب باطری خودرو, تامین مواد اولیه آب باطری خودرو,

فروش تجهیزات تولیدآب باطری خودرو

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع آب باطری خودرو

    

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید آب باطری خودرو و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت آب باطری خودرو  شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید آب باطری خودرو, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع آب باطری خودرو

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره موبایل: 09154747970

شماره دفتر:  05136144919

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان آب باطری خودرو انجام می شود.

آب باطری خودرو چیست

از آب باطری جهت رقیق ساختن اسید در باطری اسیدی - سربی استفاده می شود تا یک الکترولیت مناسب تشکیل شود و جریان برق مورد نیاز باطری را فراهم کند. ولی از آب معمولی نباید برای این کاراستفاده شود؛ زیرا آّب لوله کشی حاوی یون های فلزی است و این یون ها ممکن است با اسید و الکترود واکنش بدهند و منجر به تخریب ظرفیت شارژ باطری شوند. بنابراین باید حتما از آب مقطر که فقط شامل هیدروژن و اکسیژن است برای آبیاری باطری استفاده شود تا به باطری آسیبی نرسد.

نحوه عملکرد آب باطری خودرو

باتری اسیدی – سربی معمولی دارای مایعی است که در واقع نوعی الکترولیت است. این الکترولیت، مخلوطی از اسید سولفوریک و آب است. در شرایط عادی، باتری فقط آب خود را به صورت گاز هیدروژن و اکسیژن از دست می دهد. در حین کار، آب دچار تغییرات شیمیایی شده و به گازهای هیدروژن و اکسیژن تجزیه می شود. این گازها از باتری تبخیر می شوند و با گذر زمان، سطح آب باتری کم می شود. که باعث می شود که صفحات دیگر با آب پوشیده نشوند. برای این که عملکرد باتری در حالت کارآمد خود باشد، باید آن را با آب مقطر پر کنید.

ویژگی های فرمولاسیون آب باطری خودرو این شرکت

 1) مناسب برای همه خودرو ها

2) سهولت در عمل برق رسانی

3) افزایش طول عمر باطری

4)قیمت مناسب برای مصرفه کننده

استفاده و نگهداری صحیح از باطری ماشین

1) در صورتی که میزان آب باطری در سلول ها یا همان خانه های باطری زیاد باشد ممکن است شارژ باطری سبب پاشش آن به زیر درب موتور شده و خسارات جدی را به رنگ باعث شود.

2) در صورت پایین بودن سطح مایع ،فقط آب مقطر به آن اضافه نمائید.

3) از اضافه کردن مواد شیمیایی یا قرص به داخل باطری خودداری کنید.

4) از وارد کردن ضربه به باطری یا سرباطری ها جدا بپرهیزید.

5) شارژ با آمپر بالا و گرفتن جریان زیاد مثلا استارت زدن طولانی عمر باطری را کاهش میدهد.

6) قطب های باطری را به هم اتصال ندهید این کار موجب ترکیدن باطری یا صدمه به آن میشود.

7) زیر باطری یک تیوب یا کائوچو قرار دهید و بست های آن را محکم کنید چون ضربه های وارده باعث خرابی باطری میشود.

8) در هنگام باز کردن باطری از روی خودرو ابتدا کابل منفی و بعد مثبت را جدا کنید.