شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون سفید کننده و خط تولید سفید کننده را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید سفید کننده, ارائه فرمول ساخت سفید کننده,

آموزش تولید وایتکس, تامین مواد اولیه سفید کننده,

فروش تجهیزات تولید وایتکس

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع سفید کننده (وایتکس)
فرمول سفید کننده
فرول سفید کننده معطر
فرمول سفیدکننده غلیظ (دامستوس)

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق, تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایرکشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر  ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید سفید کننده و تجهیزات تولید و مواد  اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت وایتکس (سفید کننده) شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت  ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید وایتکس, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده  نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع سفیدکننده 

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه  اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده  بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان سفید کننده انجام می شود.

تاریخچه وایتکس

مصریان باستان، یونانی ها و رومی ها مواد را سفید می کردند. در اوایل سال 300، خاکستر سودای تهیه شده از جلبک دریایی سوخته، برای تمیز کردن و سفید کردن پارچه استفاده شد. در طول قرون وسطی، هلندی ها سفیدکاری پارچه ها را در فرایندی به نام چوب زنی، که به موجب آن پارچه ها در مزارع بزرگ برای حداکثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید پخش می شدند، کامل کردند. این روش به سرعت در سراسر اروپا گسترش یافت، و زمینه های سفید کننده از اوایل سال 1322 در انگلیس ثبت شد.در سال 1728 یک شرکت سفید کننده با استفاده از روش های هلندی به کار خود ادامه داد. در این فرآیند ، پارچه ها به مدت چند روز در محلول خیسانده می شدند، سپس "خمیر" می شدند یا تمیز شسته می شدند. سپس پارچه ها هر چند هفته یک بار روی چمن ها پخش می شدند. این فرآیند پنج یا شش بار تکرار شد تا اینکه سفیدی مورد نظر حاصل شود. در مرحله بعد، پارچه ها را با شیر ترش یا دوغ تیمار کرده و مجدداً پودر و پودر می کردند. این روش طولانی و طاقت فرسا بود و بخشهای زیادی از زمین را که می توانست برای کشاورزی استفاده شود در انحصار خود داشت. در اواخر قرن 18، دانشمندان ماده شیمیایی را کشف کردند که دارای همان تأثیر خراطی بود ، اما نتایج بسیار سریع تری به بار آورد. هیپو کلریدپتاسیم توسط دانشمند فرانسوی به نام برتوله در محله ژاول پاریس از واکنش گاز کلر با محلول هیدروکسید پتاسیم در سال 1789 تولید شد.

سفید کننده (وایتکس) چیست

آب ژاول یا هیپو کلرید سدیم که در فارسی به آن مایع سفید کننده می گویند برای گندزدایی، سفیدکردن و بوزدایی به کار می‌رود. هم چنین در صنعت برای رنگ زدایی و سفید کردن پارچه ها استفاده می شود. آب ژاول ماده‌ای سمی است. رنگ آن نزدیک به زرد و طعم و بوی آن تند است. خاصیت ضدعفونی‌کننده آب ژاول به دلیل تولید کلر آزاد می‌باشد. اگر با آب جوش ترکیب شود باعث آزاد شدن گاز کلر می‌شود. چنانچه به اشتباه نوشیده شود باید فوراً شیر نوشید. عامل فعال در مایع سفید کننده, هیپو کلریت سدیم است که به محصول رنگ زرد و بوی کلر می بخشد. فرمولاسیون برای مصارف خانگی معمولاً حاوی 5٪ یا کمتر هیپوکلریت سدیم از نظر وزنی است. این ماده حاوی مقداری سود سوز آور است که برای قلیایی نگه داشتن محصول استفاده می شود.

نحوه عملکرد وایتکس

سفید کننده با فرایند اکسیداسیون یا تغییر ترکیب با ورود مولکول های اکسیژن کار می کند. یک لکه اساساً یک ترکیب شیمیایی است و افزودن سفید کننده باعث تجزیه مولکول ها به عناصر کوچکتر می شود به طوری که از پارچه جدا می شود. مواد شوینده و همزنی ماشین لباسشویی روند تمیز کردن را تسریع می کند. خواص ضدعفونی کننده سفید کننده به همین روش عمل می کند. میکروب ها با وارد شدن اکسیژن تجزیه شده و بی ضرر می شوند.

ویژگی های فرمولاسیون وایتکس این شرکت

 یک مایع سفید کننده استاندار علاوه بر غلظت  و قدرت سفید کنندگی مناسب باید به گونه ای باشد که موجب آسیب به بافت و الیاف پارچه ها نشود. لذا شرکت کار اندیش صنعت شیمی مطابق با استاندارد های جهانی, فرمولاسیونی را طراحی و تولید نموده که علاوه بر سفید کردن الیاف و خاصیت ضدعفونی کنندگی, از کیفیت مرغوبی برخوردار بوده و موجب آسیب به ریه و دستگاه تنفسی نمی گردد.

مزایای استفاده از مایع سفید کننده

یکی از از اصلی ترین موارد مصرف هیپوکلریت سدیم، ضدعفونی سطوح و از بین بردن قارچ، باکتری ها و ویروس می باشد. به همین دلیل نیز در تصفیه فاضلاب و آب از آب ژاول استفاده میشود و کیفیت پساب های صنعتی و بهداشتی را تا حد زیادی افزایش می دهد. نکته بسیار مهم در استفاده از این ماده برای ضدعفونی سطوح، توجه به خاصیت خورندگی و اکسید کنندگی آن می باشد.

عوارض استفاده از مایع سفید کننده

1) قدرت خورندگی بالا که بهتر است از تماس طولانی مدت با سطوح فلزی خودداری شود.

2) تحریک کننده پوست و دستگاه تنفسی است.

3) از ترکیب آب ژاول با سایر ترکیبات شیمیایی خودداری شود جون ممکن است باعث احتراق یا انفجار شود.

4) تماس پارچه های پشمی و چرمی با وایتکس, سبب از بین رفتن آن می شود.

روش استفاده صحیح از مایع سفید کننده

1) سطح مورد نظر را با آب و واد شوینده شستشو دهید سپس مخلوط آب و مایع سفید کننده را بر روی سطح استفاده کنید و تا زمان خشک شدن آن در هوای آزاد از تماس با آن خودداری کنید.

2) هنگام استفاده از وایتکس از دستکش و چکمه های لاستیکی استفاده کنید و از تماس مستقیم با پوست خودداری کنید.

3) در بخار ناشی از مایع وایتکس اشتمام نکنید و درها و پنجره ها را باز بگذارید

4) از غلظت مناسب مایع سفید کننده استفاده کنید.

سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.