شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون سفید کننده و خط تولید سفید کننده را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت مینمایید:

راه اندازی خط تولید سفید کننده , ارائه فرمول ساخت سفید کننده ,

آموزش تولید وایتکس , تامین مواد اولیه سفید کننده ,

فروش تجهیزات تولید وایتکس

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع سفید کننده (وایتکس) :
فرمول سفید کننده
فرول سفید کننده معطر
فرمولسفیدکننده غلیظ (دامستوس)

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان , عراق, تاجیکستان,آذربایجان,اربیل کردستان,تاجیکستان,ترکمنستان و سایرکشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر  ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید سفید کننده و تجهیزات تولید و مواد  اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت وایتکس (سفید کننده) شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم  تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل  از هرگونه اقدام عملی جهت  ثبت شرکت , گرفتن مجوزات لازم , خرید   مواداولیه  , خرید فرمولاسیون , راه اندازی خط تولید وایتکس , ساخت  واحد  تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده  نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع سفیدکننده

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه  اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده  بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر:  05135024404

شماره فاکس:05135024404

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان سفید کننده انجام می شود.

سفید کننده (وایتکس) چیست ؟


سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشید.