شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شامپو بچه و خط تولید شامپو بچه را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد ملی  مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می  نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید شامپو بچه, ارائه فرمول ساخت شامپو بچه,

آموزش تولید شامپو بچه, تامین مواد اولیه شامپو بچه,

فروش تجهیزات تولید شامپو بچه

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو بچه
فرمول شامپو بچه معمولی
فرمول شامپو بچه گیاهی
فرمول شامپو طفل

همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولید کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکتها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شامپو بچه و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر  علمی و  کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت شامپو بچه شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا درکار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواداولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید شامپو بچه, ساخت واحد تولیدی و دیگر اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شامپو بچه

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه  کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو بچه انجام می شود.

تاریخچه شامپو بچه

در شبه قاره هند از زمان های بسیار قدیم انواع گیاهان و عصاره آنها به عنوان شامپو استفاده می شده است. با جوشاندن ساپیندوس با انگور فرنگی خشک (amla) و انتخاب گیاهان دیگر، با استفاده از عصاره صاف شده، یک شامپوی اولیه بسیار موثر تهیه شد. ساپیندوس، همچنین به عنوان صابون یا دانه های صابون شناخته می شود، یک درخت گرمسیری گسترده در هند که ksuna نامیده می شود و تفاله میوه آن حاوی ساپونین است که یک سورفاکتانت طبیعی است. عصاره زغال اخته کف ایجاد می کند که متون هندی آن را فناکا می نامند که موها را نرم، براق و قابل کنترل می کند. سایر محصولات مورد استفاده برای پاکسازی مو، شیکاکی, ریتا و آراپو بود.
پاکسازی با ماساژ مو و بدن (شامپو) هنگام حمام روزانه یکی از علاقه های تجار استعمار اولیه در هند بود. هنگامی که آنها به اروپا بازگشتند عادتهای تازه آموخته بودند، از جمله درمان مو را که آنها شامپو نامیدند.

شامپو بچه چیست

با توجه به تنوع زیاد شامپو‌های بچه هر کدام از آن‌ها از مواد مختلفی برای محافظت بیشتر از پوست و موی کودک تولید شده است که با توجه به حساسیت پوست و موی کودک می‌توان بهترین شامپو بچه را انتخاب کرد.

1) در ترکیبات شامپوی بچه، مواد تحریک کننده کمتر و سورفاکتانت های ملایم تری به کار رفته است .
2) pH خنثی ( ماده ای که نه اسیدی است و نه قلیایی ) است و عدم سدیم لوریل سولفات مانع سوزش چشم کودکان می شود .
3) فاقد اسانس های مصنوعی هستند و ایجاد حساسیت نمی کنند .
4) قدرت شست و شوی ضعیف تری دارند و کف کمتری نسبت به شامپوی بزرگسالان دارند .
5) قدرت قلیایی شامپو بچه در حدود 7 است یعنی خنثی است و به همین دلیل است که از سوزش چشم کودک و نوزاد جلوگیری می کند ولی قدرت قلیایی شامپوی بزرگسال در حدود 10 است و این یکی از اصلی ترین فرق شامپوی بچه با شامپوی بزرگسال است .
6) در برخی از شامپوهای بزرگسالان ، ماده ای به نام کواترنیم وجود دارد که این ماده می تواند موجب تحریک پوست شود .
7) در برخی از شامپوهای بزرگسالان، پارابن وجود دارد. این ماده ممکن است موجب حملات آسم شود و حتی تولید اسپرم را کاهش دهد .

نحوه عملکرد شامپو بچه

اغلب شامپو های بچه حاوی سدیم تریدکست سولفات سدیم هستند، که به عنوان یک عامل پاک کننده ضد حساسیت عمل می کند.
شامپو بچه ممکن است با استفاده از مواد دیگری مانند سورفکتانت ها، به ویژه غیر یونیک ها که خیلی شبیه به هر آنیونی هستند، فرموله شده باشند.

ویژگی های فرمولاسیون شامپو بچه این شرکت

1) غلظت مناسب

2) کیفیت بالا

3) عدم سوزش چشم

4) عدم حساست پوستی

5) دارای پی اچ خنثی

6) دارای قیمت اقتصادی

7) کف بالا

8) شستشوی خوب

9) حاوی ویتامین B5 با خاصیت تقویت ریشه و کمک به حالت پذیری ساقه مو

10) حاوی ویتامین E با خاصیت حفظ رطوبت طبیعی مو

روش استفاده صحیح از شامپو بچه

بعد از بروز اولین علایم هورمونی جنسی که این علایم بیشتر در سنین 12 تا 13 سالگی است، می توان از شامپوی بزرگسال استفاده کرد .

برای افرادی که از ریزش مو رنج می برند و افرادی که موی خشک دارند استفاده از شامپوی نوزاد توصیه می شود . اما افرادی که دارای موی نرمال هستند اگر از شامپوی کودکان استفاده کنند بعد از شست و شو متوجه می شوند که موهایشان چرب است .

مواد مشترک بین شامپو ها

اغلب شامپو های بچه حاوی سدیم تریدکست سولفات سدیم هستند، که به عنوان یک عامل پاک کننده ضد حساسیت عمل می کند.
شامپو بچه ممکن است با استفاده از مواد دیگری مانند سورفکتانت ها, به ویژه غیر یونیک ها که خیلی شبیه به هر آنیونی هستند، فرموله شده باشند.