شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون شامپو بچه و خط تولید شامپو بچه را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و  استاندارد ملی  مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می  نماید.


این شرکت در زمینه زیر فعالیت مینمایید:

راه اندازی خط تولید شامپو بچه, ارائه فرمول ساخت شامپو بچه,

آموزش تولید شامپو بچه, تامین مواد اولیه شامپو بچه,

فروش تجهیزات تولید شامپو بچه

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع شامپو بچه شامل:
فرمول شامپو بچه معمولی
فرمول شامپو بچه گیاهی
فرمول شامپو طفل


همکاری  موثر و موفق به همراه رضایت تولید  کنندگان در کشورهای ایران, افغانستان , عراق,  تاجیکستان,آذربایجان, اربیل  کردستان,  تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین  تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید شامپو بچه و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تاسالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر  علمی و  کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمول های ساخت شامپو بچه شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش میرویم تا درکار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت,گرفتن مجوزات لازم,خرید مواداولیه,خرید فرمولاسیون,راه اندازی خط تولید شامپو بچه,ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع شامپو بچه

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع میباشد.
در خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه  کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده  بنابراین در  انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر:  05135024404

شماره فاکس:05135024404

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان شامپو بچه انجام میشود.

شامپو بچه چیست ؟


سایت و اطلاعات سایت در حال بروزرسانی است لطفا صبور باشی