شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون خوشبو کننده هوا و خط تولید خوشبو کننده هوا را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی برتجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید خوشبو کننده هوا, ارائه فرمول ساخت خوشبو کننده هوا,

آموزش تولید خوشبو کننده هوا, تامین مواد اولیه خوشبو کننده هوا,

فروش تجهیزات تولید خوشبو کننده هوا

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع خوشبو کننده هوا


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر  کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید خوشبو کننده هوا و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت خوشبو کننده هوا شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید خوشبو کننده هوا, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع خوشبو کننده هوا

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده  بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09152189390

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان خوشبو کننده هوا انجام می شود.

تاریخچه خوشبو کننده هوا

از زمان باستان تاکنون از عطرها برای پوشاندن بو استفاده می شده است. طی دو هزاره گذشته از ترکیبات مختلفی برای توانایی های خود در ایجاد رایحه های دلپذیر یا از بین بردن بوهای نامطبوع استفاده شده است.
اولین خوشبو كننده مدرن هوا در سال 1948 معرفی شد. این محصول مه غلیظی از ترکیبات معطر را در اختیار شما قرار می دهد که برای مدت زمان طولانی در هوا معلق باقی می مانند. این نوع محصول به استاندارد صنعت تبدیل شد و فروش خوشبو کننده های هوا رشد فوق العاده ای را تجربه کرد. در دهه 1950 بسیاری از شرکت ها شروع به افزودن مواد شیمیایی خنثی کننده بوها به فرمول های رایحه خود کردند. این مواد شیمیایی که برای خنثی سازی یا از بین بردن بوها در نظر گرفته شده است، شامل استرهای غیر اشباع، پیش پلیمرها و آلدئیدهای با زنجیره بلند است.
در دهه 1980، به دلیل نگرانی در مورد تخریب لایه ازن توسط کلروفلوئورکربن ها (CFC)، بازار خوشبو کننده های هوا از آئروسل دور شد و بسیاری دیگر از روش های خوشبو کننده هوا محبوب شدند، از جمله شمع های معطر ، دیفیوزرهای نی، گلدان و محصولات آزاد کننده گرما.

خوشبو کننده هوا چیست

خوشبو کننده های هوا محصولات مصرفی هستند که به طور معمول رایحه ای منتشر می کنند و در خانه ها یا فضای داخلی تجاری مانند دستشویی، دهلیزها و دیگر مکان های داخلی کوچکتر و همچنین مناطق بزرگتر مانند لابی هتل، نمایندگی های فروش اتومبیل، امکانات پزشکی، میادین عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و دیگر فضاهای داخلی بزرگ.
برخی از انواع مختلف خوشبو کننده های هوا شامل خوشبو کننده های هواکش برقی، پخش کننده های عطر تبخیر غیر مکانیکی غیرفعال، دستگاه های پخش کننده مه شکن با استفاده از زمان با هوا، اسپری ها، شمع ها، روغن ها، ژل ها، مهره ها و پلاگین هستند.

برخی از خوشبو کننده های هوا حاوی مواد شیمیایی هستند که علائم آلرژی و آسم را تحریک می کنند یا سمی هستند. خوشبوکننده هوا فقط به اسپری های امروزی محدود نمی شود، همچنین تازه سازی هوا می تواند شامل استفاده از وسایل نگهداری از خانه های ارگانیک و روزمره باشد. اگرچه از خوشبو کننده های هوا در درجه اول برای از بین بردن بو استفاده می شود، برخی از افراد از خوشبو کننده های هوا برای بوی خوشی که از خود ساطع می کنند استفاده می کنند.