شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون خوشبو کننده هوا و خط تولید خوشبو کننده هوا را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید خوشبو کننده هوا, ارائه فرمول ساخت خوشبو کننده هوا,

آموزش تولید خوشبو کننده هوا, تامین مواد اولیه خوشبو کننده هوا,

فروش تجهیزات تولید خوشبو کننده هوا

ارائه تخصصی فرمولاسیون انواع خوشبو کننده هوا


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر  کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید خوشبو کننده هوا و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت خوشبو کننده هوا شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید خوشبو کننده هوا, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع خوشبو کننده هوا

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها  شده  بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان خوشبو کننده هوا انجام می شود.

تاریخچه خوشبو کننده هوا

از زمان باستان تاکنون از عطرها برای پوشاندن بو استفاده می شده است. طی دو هزاره گذشته از ترکیبات مختلفی برای توانایی های خود در ایجاد رایحه های دلپذیر یا از بین بردن بوهای نامطبوع استفاده شده است.
اولین خوشبو كننده مدرن هوا در سال 1948 معرفی شد. این محصول مه غلیظی از ترکیبات معطر را در اختیار شما قرار می دهد که برای مدت زمان طولانی در هوا معلق باقی می مانند. این نوع محصول به استاندارد صنعت تبدیل شد و فروش خوشبو کننده های هوا رشد فوق العاده ای را تجربه کرد. در دهه 1950 بسیاری از شرکت ها شروع به افزودن مواد شیمیایی خنثی کننده بوها به فرمول های رایحه خود کردند. این مواد شیمیایی که برای خنثی سازی یا از بین بردن بوها در نظر گرفته شده است، شامل استرهای غیر اشباع، پیش پلیمرها و آلدئیدهای با زنجیره بلند است.
در دهه 1980، به دلیل نگرانی در مورد تخریب لایه ازن توسط کلروفلوئورکربن ها (CFC)، بازار خوشبو کننده های هوا از آئروسل دور شد و بسیاری دیگر از روش های خوشبو کننده هوا محبوب شدند، از جمله شمع های معطر، دیفیوزرهای نی، گلدان و محصولات آزاد کننده گرما.

خوشبو کننده هوا چیست

خوشبو کننده های هوا محصولات مصرفی هستند که به طور معمول رایحه ای منتشر می کنند و در خانه ها یا فضای داخلی تجاری مانند دستشویی، دهلیزها و دیگر مکان های داخلی کوچکتر و همچنین مناطق بزرگتر مانند لابی هتل، نمایندگی های فروش اتومبیل، امکانات پزشکی، میادین عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و دیگر فضاهای داخلی بزرگ.
برخی از انواع مختلف خوشبو کننده های هوا شامل خوشبو کننده های هواکش برقی، پخش کننده های عطر تبخیر غیر مکانیکی غیرفعال، دستگاه های پخش کننده مه شکن با استفاده از زمان با هوا، اسپری ها، شمع ها، روغن ها، ژل ها، مهره ها و پلاگین هستند.

برخی از خوشبو کننده های هوا حاوی مواد شیمیایی هستند که علائم آلرژی و آسم را تحریک می کنند یا سمی هستند. خوشبوکننده هوا فقط به اسپری های امروزی محدود نمی شود، همچنین تازه سازی هوا می تواند شامل استفاده از وسایل نگهداری از خانه های ارگانیک و روزمره باشد. اگرچه از خوشبو کننده های هوا در درجه اول برای از بین بردن بو استفاده می شود، برخی از افراد از خوشبو کننده های هوا برای بوی خوشی که از خود ساطع می کنند استفاده می کنند.

نحوه عملکرد خوشبو کننده هوا

کنترل بوها
1) جذب: جاذب هایی مانند زئولیت، ذغال فعال یا ژل سیلیکا می توانند برای از بین بردن بوها استفاده شود.
2) اکسیداسیون: ازن، پراکسید هیدروژن، پراکسید، کلر، کلرات و سایر مواد اکسید کننده می توانند برای اکسید کردن و از بین بردن منابع آلی بویایی از سطح و همچنین در مورد ازن از هوا استفاده شوند.
3) ضدعفونی کننده هوا: بوهایی که در اثر فعالیت باکتری های موجود در هوا ایجاد می شوند توسط ضدعفونی کننده های هوا که غیرفعال کننده باکتری هستند، از بین می روند.
4) سورفاکتانت ها و صابون ها 

سیستم های اقدام فوری عمدتا اسپری های آئروسل یا اتمیزان هستند. اسپری آئروسل از یک پیشرانه و عطر بسته بندی شده تحت فشار در یک ظرف شیشه ای فلزی یا مهر و موم شده با دریچه ای استفاده می شود که با فشار دادن دکمه ای که حاوی نازل اسپری است, محرک باز می شود. هنگامی که شیر ظرف با فشار دادن محرک باز می شود، عطر از طریق نازل اسپری واقع در محرک مجبور می شود تا قطرات قطره حاوی رایحه ایجاد شود. قطر این قطرات 30 تا 50 میکرومتر است.

 یک نوع آئروسل که اخیراً تولید شده است، یک کیسه پلاستیکی عطر را درون یک قوطی بسته بندی می کند. کیسه به نازل سوپاپ / محرک / اسپری متصل شده و در قوطی محصور شده توسط هوا تحت فشار مهر و موم شده است. هنگامی که محرک فشار داده می شود، دریچه باز می شود و مایع توسط فشار اطراف کیسه از طریق نازل مجبور می شود. این فناوری "کیسه روی شیر" نامیده می شود.

خوشبو کننده های هوا رایحه ای را به صورت قطره هایی که به بخار انتقال می یابند یا به عنوان مولکول های مواد معطر به طور مستقیم از یک منبع در هوای فضاهای داخلی وارد می کنند. عطر برای پوشاندن بوهای دیگر یا معرفی بوی خاصی در هوا پخش می شود.

علاوه بر جاذب ها، اکسیدکننده ها، سورفاکتانت ها و ضد عفونی کننده های ذکر شده، مواد موجود در خوشبو کننده های هوا می توانند شامل رایحه ها، پیشران های آئروسل، مواد نگهدارنده و حلال هایی مانند روغن معدنی یا 2-بوتوکسی اتانول و سایر اترهای گلیکول باشند.

ویژگی های فرمولاسیون خوشبو کننده هوا این شرکت

1) دارای رایحه های متنوع و بسیار خوش

2) پوشش بوهای نامطبوع محیط

3) ماندگاری طولانی مدت در محیط

4) کیفیت بالا

5) قیمت اقتصادی

مزایای استفاده از خوشبو کننده های هوا

برخی اسانس ها مانند اسطوخودوس باعث کاهش استرس می شوند. برخی رایحه ها و اسانس ها موجب افزایش انرژی هستند در علم آروماتراپی استفاده از خوشبو کننده ها موجب افزایش تمرکز و عملکرد بهتر مغز می شود. همچنین موجب کاهش درد جسمانی و خواب آرام می شود همچنین اسانس ها با تحریک آنزیم های گوارشی موجب حضم راحت تر غذا کمک می کند. عصاره گیاهانی مانند پونه کوهی به دلیل داشتن خاصیت ضد ویروسی و ضد باکتری تا اندازه ای از بدن در مقابل بیماری ها محافظت می کند.

معایب استفاده از خوشبو کننده هوا

خوشبو کننده های هوا معمولا از موادی مانند فرآورده های نفتی، فرمالدئید و... تشکیل شده اند و تمامی این مواد بسیار پرخطر و مضر هستند. مواد خوشبوکننده به محض ورود به هوا توسط مخاط بینی جذب می شوند و از طریق آنها به خون راه پیدا می کنند. این مواد توسط خون به سلول های دستگاه تنفسی منتقل می شوند و باعث تحریک این سلول ها می شوند که در طولانی مدت تاثیرات سویی بر سیستم تنفسی و عصبی بدن می گذارند. همچنین دوز بالای برخی مواد در خوشبوکننده ها بسیار خطرناک و سرطان زا هستند.

خوشبو کننده عامل پیشرفت و تشدید بیماری های زیر می شوند:

1) آسم

2) تنگی تنفس

3) حساسیت های فصلی

4) بیماری های مزمن تنفسی

5) برونشیت

آسیب های ناشی از استفاده خوشبو کننده ها در کوتاه مدت:

1) خارش

2) عطسه

3) آبریزش بین

4) سرفه