برند  یا نام تجاری یکی از مهمترین مشخصه های شناخت یک شرکت یا مجموعه یا محصول  است یا به عبارتی برند به یک سیستم هویت میبخشد جهت ارائه به بازار و شناخت  توسط مصرف کننده بازار هدف.

برند  پروفلاور به عنوان نام تجاری شرکت کاراندیش صنعت شیمی مشغول به فعالیت شده  تا روز به روز و طبق برنامه ای مدون بتواند در بازار گسترده محصولات مختلف  اسمی پر آوازه و خوش نام را بدست آورد.
شرکت فعایت گسترده خود را جهت معرفی این برند به مصرف کنندگان هدف در زمینه برندینگ پروفلاور چه به صورت تبلیغات محیطی و چه به صورت تبلیغات در فضای مجازی و غیره... شروع کرده است.

تبلیغات و کیفیت مهمترین عامل در پیشرفت یک برند معتبر است و مادرمجموعه کاراندیش صنعت شیمی براین خواهیم بود تا روز به روز با تلاش تمام نمایندگان و همکاران خود نام برند پروفلاور را در سرتاسر کشور عزیزمان و چه بسا منطقه به گوش تمام مصرف کنندگان برسانیم.

پروفلاور یعنی گل حرفه ای وهمانطور که میدانید گل نمادی از پاکیزگی و زیبایی است و محصولات پروفلاور برای خانواده ها یادآور این لطافت و طراوت گل است.

بی شک محصولات پروفلاور با کیفیت و زیبایی بسته بندی خود در این بازار گسترده همانند گل خواهد درخشید و روزهای خوش و شادی برای این برند به ارمغان خواهد آمد.

انواع محصولات مختلف با این برند به بازار عرضه میشود و روز به روز به جمع نمایندگان و همکاران ما در این مجموعه اضافه میگردد.