محصولات شوینده پروفلاور

(pro flower)

شرکت کاراندیش صنعت شیمی با سالها تجربه ارائه فرمولاسیون مواد شوینده, مواد اولیه شیمیایی و ارائه تجهیزات تولید مواد شوینده جهت راه اندازی کارگاه و کارخانه حالا خود با برند پروفلاور (pro flower) جهت ایفای نقش در بازار مواد شوینده فعالیت میکند.محصولات شوینده پروفلاور

بازار مواد شوینده بازاری بسیار گسترده و پرفروش است که روز به روز برندهای جدیدی به بازار عرضه میشود و طبیعتا کسی در این بازار سهم بیشتری را بر میدارد که مطابق با تکنولوژی و کیفیت روز پیش رود و همانطور که می بینید در گذشته شاید فقط یک یا دو برند معروف بود ولی حالا برند های جدید و با کیفیت بسیار بالاتری به بازار عرضه میگردد.

طراحی و ساخت ظروف بسیار زیبا با کیفیت بالا از مهمترین نکات برجسته این برند میباشد.

مایع ظرفشویی پروفلاورمواد شوینده پروفلاورDishwashing liquid pro flower

مایع ظرفشویی پروفلاور در دو رایحه لیمو و توت فرنگی به صورت ظروف یک لیتری و چهار لیتری موجود میباشد.

یک مایع ظرفشویی خوب باید علاوه بر قدرت پاک کنندپی و چربی برای بالا دارای کف و قیمت اقتصادی مناسب باشد تا در بازار با دیگر برند ها بتواند رقابت کند و مایع ظرفشویی پروفلاور تمام این نکات را رعایت نموده تا بتواند پا به پای دیگر برندها سهم خود را در بازار داشته باشد.

مایع دستشویی پروفلاورمایع دستشویی پروفلاورHand wash liquid pro flower

مایع دستشویی بعد از کرونا و مشخص شدن اهمیت بسیار بالای شستشوی دستها جهت جلوگیری از بیمار شدن جایگاه ویژه ای در بهداشت و پاکیزگی مردم پیدا کرد و مصرف روزانه آن برای تمامی اقشار به یک عادت و احتیاج روزمره تبدیل شد.

مایع دستشویی پروفلاور در دو رایحه گلهای بهاری و لوندر موجود است که جزو پرفروشترین رایحه های موجود در بازار است.

با توجه به فرمولاسیون خاص مایع دستشویی پروفلاور کیفیت بالا,اثر بسیار بالا در لطافت و نرمی پوست,قیمت اقتصادی و مناسب و پاک کنندگی بالا در عین محافظت از پوست جزو ویژه گی ها و شاخص های بسیار بالای این محصول میباشد.

با مایع دستشویی پروفلاور اوج لطافت و نرمی پوست را به همراه پاکیزگی کامل تجربه نمایید.

جرمگیرپروفلاورجرمگیر پروفلاورmass cleaner pro flower

جرمگیر یک محصول رسوب زای بی رنگ و شفاف با قدرت پاک کنندگی بسیار بالا است که برای حذف جرمهای سخت استفاده میشودجرم گیر یک لیتری پروفلاور

جرمگیر پروفلاور در ظروف 1 و 3 و 4 لیتری موجود است.

جرمگیر پروفلاور در عین حال که ظروفی بسیار زیبا و خاص دارد دارای  قدرت اثر بخشی سریع بر روی انواع سنگ و سرامیک و کاشی میباشد.جرمگیر 4 لیتری پروفلاورفقط کافی است این محصول را روی سطح ریخته و بعد از 10 الی 15 دقیقه با فرچه سطح مورد نظر را شستشو دهید تا اوج پاکیزگی را ببینید.

سفید کننده پروفلاورسفید کننده پروفلاورbleach pro flower

سفید کننده محصولی است که برای گند زدایی و سفید کردن و بو زدایی استفاده میشود.

سفید کننده جزو محصولاتی است که قیمت تولید بسیار پایانی دارد و در بازار فروش بالایی دارد مخصوصا جهت مصارف و گندزدایی صنعتی در حجم های بالاتری خرید میشود.

سفید کننده یک لیتری پروفلاور

سفید کننده پروفلاور در ظروف 1 و 3 و 4 لیتری موجود است.

ماده اصلی تولید سفید کننده سدیم هیپو کلرید میباشد که در بشکه های پلی اتیلن معمولا 250 کیلویی برای تولید کنندگان ارسال میشود.

سفید کننده 3 لیتری پروفلاورسفید کننده پروفلاور برای شما اوج پاکیزگی و سفیدی را به ارمغان می آورد و از لحاظ کیفیت کاملا قابل رقابت با برندهای مطرح سطح بازار است و از لحاظ اقتصادی با توجه به قیمت پایین آن فروش بالایی دارد.

شیشه پاکن پروفلاور

window cleaner glass pro flower

شیشه شور محلولی است که باترکیبات خاص خود باعث تمیزی و جلای شیشه میشود و لکه های روی سطوح مختلف شیشه ای را فورا از بین میبرد.

شیشه پاک پرو فلاور به سرعت خشک شده بروی سطح شیشه ای بدون اینکه لکه ای به جا بماند و دارای قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی بالا است.وعلاوه بر اقتصادی بودن آن دون هیچگونه ضرر و عوارض خاصی با رایحه دلنشین خوش میباشد.

شیشه پاکن پروفلاور با رایحه لوندر به بازار عرضه میگردد.

مایع لباسشویی پروفلاورمایع لباسشویی پروفلاورlaundry liquid pro flower

از مایع لباسشویی جهت شستشو و البسه کثیف استفاده میگردد که دارای کیفیت و برتری بسیار بالاتری نسبت به پودر لباسشویی می باشد که از جمله آن میتوان به محافظت از بافت پارچه و نرمی البسه پس از شستشو اشاره کرد که پودر لباسشویی پس از شستشو لباس را خشک و به بافت آن آسیب میرساند.

مایع لباسشویی پروفلاور توانسته باتوجه به فرمولاسیون منحصر به فرد خود که توسط مهندسین شیمی شرکت طراحی شده دارای قیمت اقتصادی بسیار خوبی نسبت به کیفیت خود داشته باشد و یکی از محصولات پرفروش این برند است با توجه به قیمت بسیار پایین تولید آن نسبت به برندهای دیگر .

مایع لباسشویی پروفلاور دارای غلضت مناسب و کف کنترل شده و کیفیت بسیار بالایی همراه با رایحه بسیار خوش است که بوی بسیار خوبی به البسه منتقل مینماید و همچنین باعث طراوت و نرمی پارچه و بافت آن میشود.

پروفلاور رویای پاکیزگی

مواد شوینده برندپروفلاور