مایع ظرفشویی پروفلاور (pro flower)

مایع ظرفشویی همواره به عنوان یکی از پرکاربرد ترین محصولات شوینده بوده که در سبد مصرفی خانوار قرار میگیرد.

یک مایع ظرفشویی با کیفیت باید علاوه بر قدرت چربی بری و پاک کنندگی بالا دارای کف و غلضت مناسب نیز باشد.

در فرمولاسیون تولید مایع ظرفشویی پروفلاور (pro flower) سعی شده تا تمامی مواردی که نیاز است تا یک مایع ظرفشویی فاکتور های لازم برای رضایت کامل مصرف کننده را فراهم نماید رعایت شود.

در تولید مایع ظرفشویی پروفلاور از بهترین مواد اولیه تولید موجود در بازار مانند اسید سولفونیک و تگزاپون پاکسان و دیگر مواد اولیه با کیفیت استفاده میگردد.

یک مایع ظرفشویی علاوه بر قدرت شویندگی بالا باید کاملا با پوست سازگار باشد و از مواد اولیه ای که از پوست محافظت مینماید در فرمولاسیون آن استفاده شود.مایع ظرفشویی توت فرنگی پروفلاور

مایع ظرفشویی پروفلاور را رایحه توت فرنگی

در تولید یک مایع ظرفشویی مواد اولیه مختلفی مانند آب دیونیزه و انواع سورفکتانت های دیگر مانند سدیم لوریل اتر سولفات,اسید سولفونیک,اتیل دی آمین تترا استیک اسید,کوکونات دی اتانول آمید,تری اتانول آمین,کوکامیدو پروپیل بتائین رنگ,اسانس و دیگر مواد اولیه خاص استفاده میگردد که این امر باعث شده تا به بالاترین سطح کیفیت قابل رقابت با برندهای معروف بازار برسد.

دانش فنی فرمولاسیون تولید مایع ظرفشویی پروفلاور بر گرفته از ترکیب سورفکتانت های آنیونی و کاتیونی و نانیونیک و آمفوتریک است.مایع ظرفشویی لیمو پروفلاور

مایع ظرفشویی پروفلاور با رایحه لیمو

یک مایع ظرفشویی مناسب باید علاوه دارای قیمت اقتصادی مناسب جهت رقابت با برند های معتبر بازار باشد که مایع ظرفشویی پروفلاور در حین کیفیت مناسب دارای قیمت تولید و سود آوری بسیار مناسبی میباشد.

از ویژه گی هی دیگر فرمولاسیون تولید مایع ظرفشویی پروفلاور (pro flower)  میتوان به عدم دوفازی یا ته نشینی,ویسکوزیته مناسب,عدم ایجاد لک بر روی ظروف و آبکشی بسیار آسان اشاره کرد.

مایع ظرفشویی 4 لیتری پروفلاورپروفلاور رویای پاکیزگی