مایع دستشویی پروفلاور (pro flower)

همه ما مایع دستشویی را به عنوان یک پاک کننده و تمیز کننده سطح پوست میشناسیم و پس از دوران کرونا استفاده از مایع دستشویی برای تمام افراد در طول روز تبدیل به یک عامل بسیار حساس برای ضدعفونی کردن دست تبدیل شده و کیفیت آن نیز برای مصرف کننده بسیار مهم و دارای اهمیت است.

یک مایع دستشویی کیفیت بالا باید قادر باشد تا تمام آلودگی های سطح پوست را به طور کامل از بین ببرد.

مایع دستشویی نیم لیتری گلهای بهاری پروفلاورمایع دستشویی پروفلاور را رایحه گلهای بهاری

ما سعی کردیم در فرمولاسیون تولید مایع دستشویی پروفلاور (pro flower) از مواد اولیه و ترکیباتی استفاده نماییم که ضمن پاک کردن تمام آلودگی های موجود در سطح پوست باعث طروات و شادی پوست تمام مصرف کنندگان این محصول شود.

در فرمولاسیون تولید این محصول از انواع سورفکتانت های آنیونیک و آمفوتریک مناسب و ساز گار با پوست مانند کوکونات دی اتانول آمید و کوکامیدو پروپیل بتائین استفاده شده تا علاوه بر پاک کنندگی مناسب با پوست دست کاملا سازگار و بدون ضرر باشد حتی برای پوست های حساس که با مواد شوینده سازگار نیست.

مایع دستشویی نیم لیتری لوندر پروفلاورمایع دستشویی پروفلاور را رایحه لوندر

با توجه به مصرف بسیار بالای مایع دستشویی توسط افراد در طول روز علاوه برکیفیت مناسب باید دارای قیمت اقتصادی مناسب جهت مصرف خانوار نیز باشد که مایع دستشویی پروفلاور علاوه برکیفیت بالای خود دارای قیمت اقتصادی بسیار مناسبی است که باعث شده دارای سود مناسبی در تولید هم برای مصرف کننده و هم برای تولید کننده باشد.

فرمولاسیون مایع دستشویی پروفلاور دارای ویژه گی های متعددی است که به بعضی از آنها اشاره مینماییم از جمله دارای ویسکوزیته و کف مناسب است و دارای رایحه ماندگار و خوش است.وهمچنین استفاده از مواد نرم کننده باعث شده تا پوست شما پس از شستشو طراوت و نرمی خود را حفظ نماید.

استفاده از مواد نگهدارنده مناسب و همچنین مواد اولیه کاملا سازگار با پوست از دیگر ویژه گی های این محصول است.

مایع دستشویی پروفلاورپروفلاور رویای پاکیزگی