شرکت مهندسی کار اندیش صنعت شیمی

شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی انواع فرمولاسیون کرم ضد لک و خط تولید کرم ضد لک را طبق جدیدترین روش های ساخت و تولید و مورد تایید بهداشت و استاندارد ملی مبتنی بر تجربه مهندسین و محققین شیمی خود ارائه می نماید.

این شرکت در زمینه زیر فعالیت می نمایید:

راه اندازی خط تولید کرم ضد لک, ارائه فرمول ساخت کرم ضد لک,

آموزش تولید کرم ضد لک, تامین مواد اولیه کرم ضد لک,

فروش تجهیزات تولید کرم ضد لک

ارائه تخصصی فرمولاسیون کرم ضد لک


همکاری موثر و موفق به همراه رضایت تولیدکنندگان در کشورهای ایران, افغانستان, عراق,  تاجیکستان, آذربایجان, اربیل کردستان, تاجیکستان, ترکمنستان و سایر کشورها

مهمترین تفاوت شرکت مهندسی کاراندیش صنعت شیمی با سایر شرکت ها این است که علاوه بر ارائه فرمول های جدید و با کیفیت تولید کرم ضد لک و تجهیزات تولید و مواد اولیه مورد نیاز شما تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روزرسانی فرمول های ساخت کرم ضد لک شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

قبل از هرگونه اقدام عملی جهت ثبت شرکت, گرفتن مجوزات لازم, خرید مواد اولیه, خرید فرمولاسیون, راه اندازی خط تولید کرم ضد لک, ساخت واحد تولیدی و دیگر  اقدامات عملی حتما از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.

سالها تجربه موفق در امر مشاوره جهت راه اندازی و ساخت و تولید انواع کرم ضد لک

**رضایت تمام مشتریان پشتوانه ما است**
توجه:
کلیه اطلاعات این سایت انحصاری است و با زحمت و علم مهندسین این شرکت جمع آوری و نوشته شده است لذا هرگونه کپی برداری توسط دیگران ممنوع می باشد.
در  خرید فرمولاسیون و مواد اولیه و تجهیزات تولید کاملا دقت نمایید متاسفانه خیلی از دوستان و مشتریان ما قبلا با مراجعه به شرکت ها و افراد نامناسب و سودجو با مبالغ بالاتر اقدام به خرید مواد اولیه و فرمولاسیون و تجهیزات با وعده های کاذب و بدون برآورد و مشاوره با متخصص و مهندسین باتجربه کردند که این امر باعث ضرر مالی و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب آنها شده بنابراین در انتخاب خود دقت نمایید.

آماده ارائه مشاوره کاملا رایگان ازطریق:

ارتباط از طریق شبکه مجازی:(واتساپ, ایمو, تلگرام)

شماره  موبایل: 09154747970

شماره دفتر: 05136144019

شماره فاکس: 05136144019

جیمیل: karandishsanatco@gmail.com

مشاوره رایگان توسط متخصص شیمی مطابق با استاندارد های ملی با کمترین هزینه ها و قیمت اقتصادی و قابل رقابت با کلیه تولید کنندگان کرم ضد لک انجام می شود.

کرم ضد لک چیست

پوست انسان همواره در اثر عوامل مختلفی ممکن است دچار آسیب هایی شود که یکی از این آسیب ها لک های صورت هستند که در اثر تماس با نور خورشید، پیری پوست، بارداری، لکه ناشی از جوش و… به وجود می آیند. این لک‌های به وجود آمده را می توان به کمک کرم ضد لک تا حد فراوانی کم رنگ و یا محو نمود

نحوه عملکرد کرم ضد لک

یکی از ترکیبات مهم در کرم ضد لک عالی، انواع ویتامین است. ویتامین‌ها خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و باعث کاهش تشکیل ملانین در پوست می‌شوند. همین خاصیت آنتی اکسیدانی کمک می‌کند تا پوست در برابر رادیکال آزاد موجود در طبیعت محافظت شود. خاصیت آب رسانی عمیق یه پوست و مراقبت از پوست برای حفظ آب نیز از خصوصیات مهم ویتامین‌های موجود در کرم ضد لک است. در بین ویتامین های مختلف، ویتامین C بهترین ماده روشن کننده برای پوست است. ویتامین C علاوه بر جلوگیری از انتقال رنگدانه به سطح پوست، خاصیت لایه برداری نیز دارد. با کمک این ویژگی مولکول های مرده روی سطح پوست از بین رفته و پوست شفاف‌تر می‌شود. البته باید توجه کنید که فقط ویتامین C با غلظت ۱۰ درصد قدرت روشن کنندگی دارد. کرم‌هایی که غلظت ویتامین C استفاده‌شده در آن فقط ۲درصد باشد، بیشتر خاصیت ضد چروک داشته و در از بین بردن لکه های قهوه ای پوست تأثیر چندانی ندارند.

 کرم‌های ضد لک شامل ترکیبات هیدروکینون با غلظت های مختلف و ترکیبات دیگری است که باعث می شود که به هنگام استفاده از این کرم، پوست رنگ سازی را متوقف کرده و به رنگ طبیعی خود باز گردد و در این راستا لک های موجود بر روی پوست را از بین برده و مانع از ایجاد لک بر روی پوست می شود. انواع دیگری از کرم های ضد لک هم هستند که دارای خاصیت روشن کنندگی بوده و پوست را یک درجه روشن تر هم می کنند. در مورد غلظت هیدروکینون موجود در کرم ضد لک باید توجه داشت که از غلظت زیر ۴ درصد استفاده شود زیرا درصد های بالاتر ممکن است موجب بیشتر شدن لک و یا حتی سوختگی پوست شوند.

بنابراین کرم‌های ضد لک باید دارای هیدروکینون زیر ۴ درصد باشند و حتی برخی از انواع آن فاقد هیدروکینون می باشند.

یکی دیگر از ترکیبات مهم در کرم ضد لک عالی، رزورسینول است. این ماده قوی‌ترین ترکیب ضد لک، بعد از هیدروکینون، است. ازآنجایی که رزورسینول مانع رسیدن دانه های رنگی به پوست می‌شود، قدرت بسیار زیادی در درمان لک های قهوه ای پوست دارد. به همین دلیل نیز کرم های ضد لک حاوی رزورسینول بهترین و کم‌خطرترین راه برای درمان لکه های قهوه ای پوست به شمار می‌روند.

آربوتین یکی دیگر از ترکیبات مهم در کرم ضد لک عالی است که از میوه بربری (توت خرس) به دست می‌آید. این ماده همچنین در برگ گلابی و گندم نیز یافت می‌شود. از آنجایی‌ که آربوتین پیوند شیمیائی گلوکز و هیدروکینون است، قدرت کمتری در از بین ‌بردن لکه های پوست داشته و در مقابل عوارض جانبی آن نیز بسیار کمتر از هیدروکینون است. پس از اینکه آربوتین جذب پوست ‌شود، زیر پوست پیوند بین گلوکز و هیدروکینون شکسته شده و هیدروکینون به‌تدریج آزاد می‌شود.

کوجیک اسید نیز یکی دیگر از ترکیبات مهم در کرم ضد لک است. این ماده, روشن کننده و شفاف کننده طبیعی پوست است. مکانیزم اثر این ماده به این صورت است که رنگدانه ها را در سطح پوست پخش می‌کند. در واقع کوجیک اسید از قارچ‌هایی مشتق شده است که مانع از تولید بیش از حد ملانین می‌شوند. این ماده علاوه بر اثر شفاف کنندگی، یک تسکین دهنده پوست نیز به شمار می‌رود. همچنین در لوازم آرایشی به‌عنوان یک نرم کننده و در سایر محصولات پوستی برای درمان جوش یا عفونت های قارچی مانند کچلی یا عفونت پا استفاده می‌شود.

در ترکیبات کرم‌ های ضد لک علاوه بر ترکیباتی که گفته شد، نیاسینامید، عصاره انواع توت ها، عصاره شیرین بیان و ترکیبات دیگری وجود دارد که منجر به هماهنگ نمودن رنگ های پوست و متوقف کردن عمل رنگ سازی پوست می شود و پوست را شاداب تر و درخشان تر جلوه می دهد. مصرف این کرم باید به صورت مداوم و حداقل دو الی سه ماه و در دو نوبت صبح و شب انجام شود تا بیشترین و بهترین نتیجه را در بر داشته باشد.

ویژگی های فرمولاسیون کرم ضد لک این شرکت

1) از بین برنده قوی لک ها و جای جوش و...

2) دارای خاصیت روشن کنندگی

3) حاوی ویتامین c

4) ضد التهاب و ضد حساسیت

5) محافظت از پوست در برابر پیری زودرس به واسطه تحریک مکانیسم دفاعی پوست

6) افزایش توانایی پوست در برابر عوامل اکسید کننده مانند اشعه

7) محافظت کننده از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و هوای آلوده به واسطه دارا بودن عوامل ضدآلودگی و مواد آنتی‌اکسیدان

8) پی اچ مناسب

9) کیفیت بالا

مزایای استفاده از کرم ضد لک

1) کرم ضد لک قادر به روشن نمودن پوست حتی پوست های کدر، گندمی، سبزه و تیره است. بدین ترتیب که وابسته به نوع پوست، رنگ آن را یک الی دو درجه روشن تر می نماید.

2) لک‌های ناشی از ملاسما که به رنگ قهوه ای، قرمز و گاهی خاکستری هستند، در طی استفاده مداوم از کرم‌های ضد لک کمرنگ و سپس به طور کامل محو می شوند.

3) لک‌هایی که در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب به وجود می آیند، به کمک این کرم از بین خواهند رفت.

4) کک و مک هایی که به صورت مادر زادی و یا در اثر آفتاب به وجود می آیند، یکی دیگر از انواع لک هایی هستند که به سادگی توسط این کرم ناپدید خواهند شد.

5) آثار ناشی از جوش، به هنگامی که خود جوش از بین می رود، به صورت لک های قرمز و یا قهوه ای بر روی صورت پدیدار می شوندکه به کمک کرم ضد لک می توان این نوع لک‌ها را از بین برد.

6) همراه با افزایش سن، ممکن است بر روی پوست لکه هایی پدیدار شود که ناشی از پیری پوست است. به کمک کرم‌های ضد لک، این نوع لک ها نیس از بین خواهند رفت.

7) کرم‌های ضد لک اگر به درستی و مطابق با استاندارد تهیه شود، بدون عوارض های جانبی بوده و هیچ گونه برگشتی نخواهد داشت و در کمتر از مدت زمان دو ماه نتیجه مطلوب بدست خواهد آمد. اما رعایت تداوم در استفاده از این کرم بسیار اهمیت دارد.

8) بسیاری از کرم‌ها به هنگام ترمیم کردن پوست ممکن است در ابتدا منجر به مواردی همچون بروز التهاب، قرمزی و پوست پوست شدن شوند اما کرم ضد لک بدون بروز هیچ یک از این موارد پوست را ترمیم می کند.

9) این نوع کرم درخشنگی، شفافیت، شادابی و انرژی را تا حد فراوانی به پوست باز می گرداند.

10) کرم‌های ضد لک نه تنها لکه های قدیمی و کهنه پوست را از بین می برد، بلکه مانع از بروز لکه های جدید بر روی پوست نیز می شود.

روش استفاده صحیح از کرم ضد لک

 بهتر است که این کرم در دو نوبت صبح و شب مصرف شود. نوبت صبح بدین صورت انجام می شود که در ابتدا باید با شوینده مخصوص پوست خود را به طور کامل شسته و پاک نمایید. مواردی که اختیاری هستند و بهتر است تحت نظر پزشک انجام شوند، استفاده از تونر و لایه بردار های مخصوص است که بر طبق نیاز خود قبل از مصرف این کرم مورد استفاده قرار می گیرد. پس از انجام تمامی این موارد، می توانید کرم را به منظور از بین بردن لک‌های صورت تان استفاده کنید.

جهت استفاده از این کرم به هنگام شب، تمامی مراحل مانند مراحل صبح انجام شده و فقط پس از استفاده از کرم ضد لک و کرم روشن کننده، بهتر است از سرم تقویت کننده پوست هم استفاده کرده و پس از آن کرم مرطوب کننده شب و کرم دور چشم هم استفاده شود. اگر از کرم ضد جوش هم استفاده می شود، بهتر است پیش از کرم ضد لک و کرم روشن کننده مصرف شود.