دستمال کاغذی پروفلاور

(proflower)

دستمال کاغذی یک بافت نرم است که برای جذب رطوبت در منازل یا سرویس بهداشتی  به صورت یک بار مصرف استفاده میگردد.از دستمال کاغذی همچنین برای پا کردن آرایش خانم ها یا درهنگام سرماخوردگی استفاده میگردد و کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد.

دستمال کاغذی پروفلاور در طرح ها و نوع های مختلفی طراحی و تولید و به بازار ارائه میشود.دستمال کاغذی اقتصادی پروفلاور

دستمال کاغذی 200 برگ اقتصادی پروفلاور

درتولید دستمال کاغذی پروفلاور از بهترین کاغذ تیشوهای موجود در بازار استفاده میگردد.

دستمال کاغذی های برند پروفلاور با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک مانند دستگاه فولکات دستمال کاغذی, دستگاه دوخت دستمال کاغذی, دستگاه پرکن دستمال کاغذی تولید و بسته بندی میشود.

طراحی های بسیار زیبا و کیفیت بالای تولید این دستمال کاغذی باعث شده تا نسب به خیلی از برند های معروف بازار فروش خاص خود را داشته باشد و از لحاظ کیفیت کاملا برابری کند و از لحاظ قیمت نیز کاملا به صرفه و اقتصادی است هم برای تولید کننده و هم مصرف کننده که این دستمال کاغذی را مصرف می نماید.

دستمال کاغذی 100 برگ پروفلاوردستمال کاغذی 100 برگ جعبه ای پروفلاور

دستمال کاغذی جزو پرفروشترین و محبوب ترین محصولات سلولوزی موجود در بازار است که با توجه به فروش و تولید بسیار آسان آن طرفداران زیادی در بازار تولید دارد و به صورت تیراژ و تعداد بالا به فروش میگردد که همین امر سبب سود دهی بسیار خوب آن برای تولید کنندگان شده است.

معمولا سود دهی یک خط دستمال کاغذی بستگی به تعداد فروش آن بین 1 تا 10 میلیون تومان در روز است.

از مهمترین ویژه گی های دستمال کاغذی پروفلاور  (pro flower) این است که پس از خیس شدن پودر و له نمی شود یا به عبارتی دستمال کاغذی های پروفلاور کرپ شده است و پس از خیس شدن پس از سی دقیقه که خشک شود به حالت اول برمیگردد و پودر نمیشود.دستمال کاغذی جعبه ای پروفلاور

دستمال کاغذی جعبه ای پروفلاور

درتولید کاغذ تیشو این دستمال کاغذی از رنگهای مجاز استفاده شده و این کاغذ تیشو به هیچ عنوان کلوخه یا پرزدار نمیشود و همچنین در هنگام بیرون کشیدن یک برگه از آن با توجه به کیفیت دستگاه فولکات در هنگام برش و تا زنی باقی برگه ها بیرون نمی آید.

دستمال کاغذی پروفلاور در نوع های متفاوتی به بازار عرضه میشود که میتوان به مهمترین نوع های آن از جمله دستمال کاغذی اقتصادی یا دلسی و دستمال کاغذی جعبه ای که توسط دستگاه فولکات تولید میشود اشاره کرد.

دستمال کاغذی توالت یا دلسی پروفلاور نیز از دیگر طرح ها میباشد که توسط دستگاه های مخصوص به خود معروف به دستگاه دستمال کاغذی دلسی پوینت تو پوینت, دستگاه دوخت دستمال دلسی, دستگاه پرکن دستمال دلسی تولید و بسته بندی میشود.

پروفلاور رویای پاکیزگی

دستمال کاغذی 100 برگ جعبه ای پروفلاور