درباره شرکت

شرکت کاراندیش صنعت شیمی با هدف انجام طرح های اشتغال زایی در راستای کمک به اقتصاد کشور به واسطه ایجاد مشاغل و کسب و کارهای کم سرمایه و زود بازده ایجاد گردید.

شرکت کار اندیش صنعت شیمی مفتخر است با  توجه به مدیریت توانمند خود به عنوان مشاور و پشتیبان شما در امر تولید حتی بعد از سالها  به صورت آنلاین و تمام وقت  باشد.


متاسفانه بسیاری از شرکت ها بعد از دریافت هزینه برای فرمولاسیون یا دستگاه و تجهیزات و مواد اولیه دیگر پاسخگو شما نمی باشند که بسیاری افراد با تماس گرفته اند و خواهان برطرف نمودن مشکلات خود در تولید بوده اند که این امر باعث هزینه های بسیار بیشتری برای آنها شده است.

همچنین این شرکت علاوه بر مشتریان داخلی خود با بسیاری از مشتریان خارجی خود از کشور های افغانستان , عراق , پاکستان , تاجیکستان , ارمنستان , ترکمنستان و غیره در زمینه تامین تجهیزات تولید و فرمولاسیون و مواد اولیه همکاری دارد.

بزرگترین افتخار ما رضایت تمام مشتریان از این شرکت بوده است و پشتیبانی و پاسخگو بودن ما بعد از فراهم اوردن تعهدات نسبت به مشتریان بزرگترین مزیت این شرکت است که تمام مشتریان از این حیث بارها قدردان شرکت بوده اند.

درصورتی که هدف تولید حتی با سرمایه کم را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان شما را در بررسی ایجاد یک راه کار مشخص و برنامه ریزی شده جهت ایجاد کسب و کارهای صنعتی  حتی با کمترین سرمایه راهنمایی نمایند.

کسب و کارهای صنعتی کوچک به واسطه حجم کوچک و همچنین عدم نیاز به نیروی کار بالا و هزینه های جاری بسیار پایین در زمان تولید باعث شده تا ریسک سرمایه گذاری به پایین ترین حد ممکن خود یعنی نزدیک به صفر برسد و با بازگشت سریع سرمایه در کمترین مدت زمان لازم باعث شود تا شما با کسب تجربه نسبت به بازار تولید با دید باز و بهتری اقدام به مراحل بعدی سرمایه گذاری از محل درآمد تولیدی کوچک خود  جهت گسترش واحد تولیدی و میزان فروش خود نمایید.

ما بر آن هستیم تا با سالها تجربه شما را در امر داشتن یک سیستم ساده جهت راه اندازی واحد تولیدی خود از سرمایه بسیار کم تا بالا یاری نماییم.

بسیاری از واحد های تولیدی از جمله تینر,حلال ها,محصولات شیمیایی و مواد شوینده را می توانید با کمترین سرمایه راه اندازی نمایید.