خط تولید سفره یکبار مصرف

از دیگر محصولات پرمصرف در جامعه میتوان به سفره یکبار مصرف اشاره کرد که کاربردهای مخصوص به خود را دارد.

اگر به دنبال یک کسب و کار پرسود و تضمینی هستید پیشنهاد ما به شما خط تولید سفره های یکبار مصرف است.

خط تولید سفره یکبار مصرفسفره همراه از دیر باز در فرهنگ ایرانی جایگاه مخصوص به خود را داشته است. در گذشته مردم از سفره های پارچه ای برای صرف غذا استفاده میکردند. سفره همواره نمادی از جمع کردن خانواه های ایرانی در کنار یکدیگر بوده است. سفره یکبار مصرف به دلیل سهولت و سرعت عمل در تمیزکاری در هتل ها, رستوران ها, مساجد, مدارس, مهمانی ها و مجالس استفاده میشود.

با توجه به مصرفی بودن سفره یکبار مصرف و سود دهی بسیار خوب در تولید و فروش سفره یکبار مصرف  خیلی از افراد علاقه خاصی به تولید سفره یکبار مصرف نشان میدهند. معمولا تولید و فروش سفره یکبار مصرف به دو نوع خط تولید نیاز دارد.

عده ای توسط خط تولید نایلون طاقه های طرح دار سفره یکبار مصرف با استفاده از ترکیب کردن مواد اولیه شیمیایی  پلیمری گوناگون اقدام به تولید طاقه های سفره یکبار مصرف میکنند.

همچنین عده ای با خرید طاقه های سفره یکبار مصرف از کارخانه اقدام به بسته بندی سفره های یکبار مصرف در بسته بندی های کوچکتر و متراژ مشخص به بازار میکنند.سفره های یکبار مصرف از مواد اولیه پلیمری ساخته میشوند. در زیر به تجهیزات خط تولید سفره یکبار مصرف به طور کامل میپردازیم.

دستگاه وتجهیزات خط تولید سفره یکبار مصرف

دستگاه میکسر مواد اولیه سفره یکبار مصرف

از این دستگاه برای ترکیب مواد اولیه مورد نیاز برای تولید نایلون سفره یکبار مصرف مانند پلی اتیلن و کربن به صورت کاملا همگن و یک دست استفاده میشود. حجم این میکسر های همزن بستگی به میزان تولید سفره یکبار مصرف در آن واحد تولید دارد. 

پس از ترکیب مواد اولیه سفره یکبار مصرف این ترکیبات توسط نوار نقاله به دستگاه تولید سفره یکبار مصرف منتقل میشود.میزان درصد ترکیب پلی اتیلن و کربن بستگی به فرمول تولید کننده دارد که میتواند بین 90 به 10 یا 70 به 30 انتخاب شود.

دستگاه تولید سفره یکبار مصرف

دستگاه تولید سفره یکبار مصرف کار تولید طاقه یا رول های اصلی سفره یکبار مصرف را بدون طرح و پرفراژ دارد.

دستگاه تولید طاقه خام سفره یکبار مصرف به لحاظ قیمت با توجه به هزینه ساخت آن نسبت به دیگر دستگاههای خط تولید سفره یکبار مصرف از قیمت بالاتری برخوردار است. دستگاه تولید طاقه سفره یکبار مصرف کار کاهش ضخامت و سطح مقطع مواد اولیه پلیمری (پلی اتیلن) را که دارای شکل پذیری و انعطاف مناسبی هستند جهت تولید سفره یکبار مصرف به عهده دارد.

دستگاه جرقه گیر (بارالکتریکی) سفره یکبار مصرف

در هنگام تولید نایلون سفره های یکبار مصرف بارالکتریکی ایجاد میشود که نیاز است تا این بار الکتریکی جهت بهبود کیفیت سفره قبل از مرحله چاپ خذف شود. برای این منظور میتوانیم از دستگاه جرقه گیر استفاده نماییم.

دستگاه چاپ طرح سفره یکبار مصرف

بعد از اینکه طاقه های خام نایلونی سفره یکبار توسط دستگاه اصلی تولید شد و با عبور از دستگاه جرقه گیر بار الکتریکی آن تخلیه شده اکنون توسط دستگاه چاپ بر روی نایلون سفره های خام یکبار مصرف تولید شده طرح مشخص چاپ میشود.

در دستگاه چاپ سفره یکبار مصرف باید به مواردی از جمله عرض سفره, تعداد رنگ مورد نظر و طرح سفره یکبار مصرف دقت فراوانی نمود. دستگاههای چاپ سفره یکبار مصرف در انواع مختلف تک رنگ, دو رنگ, چهار رنگ و شش رنگ ساخته میشوند.

دستگاه بسته بندی پرفراژدار سفره یکبار مصرف

دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف در دو نوع دستگاه دو رول و تک رول سفره یکبار مصرف پرفراژدار مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف کار تبدیل طاقه های 30 تا 50 کیلویی سفره یکبار مصرف طرح دار را به وزن ها و متراژ های مشخص شده  برعهده دارد.

این دستگاه سفره های یکبار مصرف را یک متر به یک متر پرفراژ میزند تا در هنگام استفاده مصرف کننده بتواند به میزان و متراژ مشخص در هربار مصرف استفاده نماید. خیلی از تولید کنندگان سفره یکبار مصرف به دلیل گرانی خط تولید سفره یکبار مصرف اقدام به تهیه طاقه های چاپ شده یکبار مصرف از تولید کنندگان اصلی میکنند و آن را در وزن و متراژ مشخص بسته بندی و به بازار عرضه میکنند.

کیفیت دستگاه تولید سفره یکبار مصرف ارائه شده توسط شرکت ما به شما تولید کننده عزیز بسیار بالا بوده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

شرکت کاراندیش صنعت شیمی برند سفره یکبار مصرف با نام سفره یکبار مصرف پروفلاور به همراه بسته بندی بسیار شیک و همچنین خط تولید را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه مینماید تا شما هم به جمع تولید کنندگان سفره یکبار مصرف بپیوندید.

دستگاه تولید سفره یکبار مصرف